pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Ciekawie sie zapowiada druga polowa w Szkocji :) Go go Celtic ! :D
0
Rowniez wlaczam od nastepnej polowy Celtow
0
2-0 psg....
0
A nie ma problemu :P
0
Ale Lucas ma przyspieszenie
0
Orlos wejdz na strone pl-sport.tv
0
psg 1-0 ;/
0
Szkoda ze Celtic przegrywa :(
0
Ultra Yomus fajna oprawe zrobili :P
0
Raczej skusze sie na Valencie i jeszcze ten pojedynek Soldado vs Ibra ;)
0
Szczerze mowiac to jesli mielibysmy kupic jakiegos obronce to bylbym za tym aby to byl Hummels
0
Kurde teraz nie wiem co ogladac :) Valencie czy Celtow :)
0
To teraz czekamy na pierwsza ZP dla Iniesty :)
0
No coz to jedziemy z nimi i po zwyciestwo !! :)
0
@ aerw2
To kto wedlug ciebie zasluguje ?
0
@Criss18Barca
Zapewne fryzjer umie ;)
0
Mysle ze teraz bedzie z gorki i bedzie ladowal brame za brama :)
0
@Aleras
Ty jestes chory ?
0
Teraz czas na naszych pilkarzy :)
0
Cempeones, campeones oeoeoeooeooo !!!
0
Wygralismy !!!! VEB !!! :)
0
Ale dzisiaj strasznie milo ogladalo sie Barce :)
0
@OnlyTito
Lepiej strzelac w kazdym meczu bramke niz 3 w jednym :)
0
Hahaha Pique GOOOOOOL :D
0
INIEEEEEEEEEEEEESTAAA :D KOLEJNA PIEKNA AKCJA MESSIEGO :D
0
Tello piekny GOOOOOL :D
0
Villa GOOOOOL :D
0
Podoba mi sie gra Alexisa :)
0
Ale akcja Messiego :D