0

:))))

0

Ciekawie sie zapowiada druga polowa w Szkocji :) Go go Celtic ! :D

0

Rowniez wlaczam od nastepnej polowy Celtow

0

2-0 psg....

0

A nie ma problemu :P

0

Ale Lucas ma przyspieszenie

0

Orlos wejdz na strone pl-sport.tv

0

psg 1-0 ;/

0

Szkoda ze Celtic przegrywa :(

0

Ultra Yomus fajna oprawe zrobili :P

0

Raczej skusze sie na Valencie i jeszcze ten pojedynek Soldado vs Ibra ;)

0

Szczerze mowiac to jesli mielibysmy kupic jakiegos obronce to bylbym za tym aby to byl Hummels

0

Kurde teraz nie wiem co ogladac :) Valencie czy Celtow :)

0

To teraz czekamy na pierwsza ZP dla Iniesty :)

0

No coz to jedziemy z nimi i po zwyciestwo !! :)

0

@ aerw2
To kto wedlug ciebie zasluguje ?

0

@Criss18Barca
Zapewne fryzjer umie ;)

0

Mysle ze teraz bedzie z gorki i bedzie ladowal brame za brama :)

0

@Aleras
Ty jestes chory ?

0

Teraz czas na naszych pilkarzy :)

0

Cempeones, campeones oeoeoeooeooo !!!

0

Wygralismy !!!! VEB !!! :)

0

Ale dzisiaj strasznie milo ogladalo sie Barce :)

0

@OnlyTito
Lepiej strzelac w kazdym meczu bramke niz 3 w jednym :)

0

Hahaha Pique GOOOOOOL :D

0

INIEEEEEEEEEEEEESTAAA :D KOLEJNA PIEKNA AKCJA MESSIEGO :D

0

Tello piekny GOOOOOL :D

0

Villa GOOOOOL :D

0

Podoba mi sie gra Alexisa :)

0

Ale akcja Messiego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?