pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Troche pusta ale bedzie bankowo wiecej ludzi we wtorek i na rewanz :P
0
@AniaFabregas
Nie wiem chyba trener zdecydowal sie go nie wystawiac w podstawowej jedenastce zeby odpoczal przed spotkaniem z Realem ktory odbedzie sie we wtorek ;P
0
Di Maria red haha :D
0
Dokladnie Tottenham zrobil dobry interes ;)
0
Az nie chce mi sie wierzyc ze Deportivo jest w strefie spadkowej :P Graja jakby byli w pierwszej piatce
0
@matifcb1899
Wlasnie sie poprawilem za szybko po prostu pisalem :P
0
nie wierze *
0
Nie wieze w to co ogladam ;D
0
Ja pier co dzis Deportivo wyprawie z realem haha :D
0
Cos niesamowitego myslalem ze bedzie 2-0 bedzie
0
Ale Pizzi miesza o000
0
Depor goooool :D Ale Deportivo cisnie real :D
0
Ale Rafael strzelil brame o0
0
Rzadko ogladam mecze Chelsea i nie wiem jak u niego z forma
0
@cules81
Widac ze od nie dawna ogladasz mecze Barcy ;) A o reprezentacji to ty pewnie przeczytales jak jakis idiota napisal ze Messi nie gra nic w reprezentacji ;0 wrecz przeciwnie strzela na prawde sporo bramek i ciagnie Argentyne. Skoro mowisz ze Real i Milan nas pocisna to rozumiem ze te mecze sobie odpuscisz wrozbito ?
0
@cules81
Pokazal nie raz ale jak sie kibicuje zaledwie od kilku miesiecy to nie juz moj problem ...
0
@cules81
Skoro dla ciebie Real czy Manchester nie sa wielkimi klubami ....
0
W tym meczu pokazalismy ze potrafimy odrobic strate i strzelic 3 gole ;) To dlaczego z Milanem ma nam sie nie udac ?
0
Heh fajnie sie bawia :D Super ze u nas panuje taka rodzinna atmosfera :D VeB ! :)
0
@Damoon
A teraz rewanz nie bedzie w TVP i wygramy :P
0
Bede na tym meczu i od 1 do 90 min ostry doping bedzie ! :D Licze na oprawe ;D
0
Oczywisice ze moga stac ich na to szkoda tylko ze sa osoby tutaj ktore od razu skreslili nas w LM ;//
0
Ja wierze w was !!
0
Ehh szkoda no trudno bedziemy grac dla Tito !
0
W tej trudnej chwili dla nas musimy byc z pilkarzami a nie gadac ze dla nas LM skonczyla sie caly czas wierzymy !!!
0
Dlatego nie skreslajmy Barcy jak czesc tutaj sezonowcow....
Barce stac na odrobienie strat uwierzcie mi w dodatku bedziemy mieli 12 zawodnika w postaci kibicow i jak wiemy jesli jest wazny mecz bedzie bardzo dobry doping
0
@Barcelonaforever!
Na pewno chodzi ci o to
0
Prawdziwy wojownik !!!
0
@apsiik
A skad wiesz czy by nie wszedl wczoraj ?
0
@apsiik
Poniewaz Villa nie pojechal bo mial problemy zdrowotne ?