0

Troche pusta ale bedzie bankowo wiecej ludzi we wtorek i na rewanz :P

0

@AniaFabregas
Nie wiem chyba trener zdecydowal sie go nie wystawiac w podstawowej jedenastce zeby odpoczal przed spotkaniem z Realem ktory odbedzie sie we wtorek ;P

0

Di Maria red haha :D

0

Dokladnie Tottenham zrobil dobry interes ;)

0

Az nie chce mi sie wierzyc ze Deportivo jest w strefie spadkowej :P Graja jakby byli w pierwszej piatce

0

@matifcb1899
Wlasnie sie poprawilem za szybko po prostu pisalem :P

0

nie wierze *

0

Nie wieze w to co ogladam ;D

0

Ja pier co dzis Deportivo wyprawie z realem haha :D

0

Cos niesamowitego myslalem ze bedzie 2-0 bedzie

0

Ale Pizzi miesza o000

0

Depor goooool :D Ale Deportivo cisnie real :D

0

Ale Rafael strzelil brame o0

0

Rzadko ogladam mecze Chelsea i nie wiem jak u niego z forma

0

@cules81
Widac ze od nie dawna ogladasz mecze Barcy ;) A o reprezentacji to ty pewnie przeczytales jak jakis idiota napisal ze Messi nie gra nic w reprezentacji ;0 wrecz przeciwnie strzela na prawde sporo bramek i ciagnie Argentyne. Skoro mowisz ze Real i Milan nas pocisna to rozumiem ze te mecze sobie odpuscisz wrozbito ?

0

@cules81
Pokazal nie raz ale jak sie kibicuje zaledwie od kilku miesiecy to nie juz moj problem ...

0

@cules81
Skoro dla ciebie Real czy Manchester nie sa wielkimi klubami ....

0

W tym meczu pokazalismy ze potrafimy odrobic strate i strzelic 3 gole ;) To dlaczego z Milanem ma nam sie nie udac ?

0

Heh fajnie sie bawia :D Super ze u nas panuje taka rodzinna atmosfera :D VeB ! :)

0

@Damoon
A teraz rewanz nie bedzie w TVP i wygramy :P

0

Bede na tym meczu i od 1 do 90 min ostry doping bedzie ! :D Licze na oprawe ;D

0

Oczywisice ze moga stac ich na to szkoda tylko ze sa osoby tutaj ktore od razu skreslili nas w LM ;//

0

Ja wierze w was !!

0

Ehh szkoda no trudno bedziemy grac dla Tito !

0

W tej trudnej chwili dla nas musimy byc z pilkarzami a nie gadac ze dla nas LM skonczyla sie caly czas wierzymy !!!

0

Dlatego nie skreslajmy Barcy jak czesc tutaj sezonowcow....
Barce stac na odrobienie strat uwierzcie mi w dodatku bedziemy mieli 12 zawodnika w postaci kibicow i jak wiemy jesli jest wazny mecz bedzie bardzo dobry doping

0

@Barcelonaforever!
Na pewno chodzi ci o to

0

Prawdziwy wojownik !!!

0

@apsiik
A skad wiesz czy by nie wszedl wczoraj ?

0

@apsiik
Poniewaz Villa nie pojechal bo mial problemy zdrowotne ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?