0

@RealMadridnazawsze
Cos czuje ze Manchester zalatwi Real na amen.Zostanie im moze puchar krola

0

Mlody solidny obronca jeszcze moglby sie u nas rozwinac :P ale mysle ze powinnismy najpierw pomyslec o Hummelsie

0

@mateusz114
Pedro akurat w tym meczu dobrze gral

0

To w sobote panowie zemsta ! :)

0

Ogolnie kibice mi sie spodobali dzisiaj (nie mowie o piknikach co po 3 bramce wychodzili) Spiewali caly czas to mi sie spodobalo :) Z druzyna zostali do konca :)

0

@masa11
Powiedzial prawdziwy kibic hue hue :D

0

@Bartuś
U mnie moze troche tez bedzie trudno ale wiekszosc to zagorzali kibice Barcy ;P Jutro oczywiscie moja ukochana koszulke zakladam jazda ;)

0

Bordowo-granatowi na wietrze,
Niosą bojowy krzyk,
Nazywamy się, każdy wie jak
Barça!, Barça!, Barça

0

@galix22
Ja tak wierze ;) Przejdziemy Milan zobaczysz :)

0

Co moge napisac ? Real poprostu byl lepszy i tyle i pokazmy klase i pogratulujmy Realowi :) Nie bedziemy z nimi ciagle wygrywac to pewne musial przyjsc taki mecz gdzie wygraja no coz niestety to nastalo dzisiaj ale trudno odkujemy sie :) Z druzyna sie jest a nie bywa !! Ja caly czas wierze w wygrana w sobote i ze odrobimy straty z Milanem ! Bo Barce na to stac !!

:))

0


Hi ha una grada que viu per tu
que no deixa mai d'animar
eeeooo futbol club barcelona

0

No coz musimy pogratulowac Realowi :) Zasluzony wynik niestety moze to bolec ale nie takie rzeczy przezylismy :) Jeszcze sie odkujemy wierni zostaja z nami !! :)

0

Barca Barca Viva Barca !! Calym sercem za Barca !! Jeszcze sie odkujemy !! :)

0

Defensem uns colors, d'un gran Barça omnipotent
Que tenyeix de vermell els camps per on arrasem,
Barcelona, Barcelona, ale, ale!

Defensem un país que és petit però ben parit
Els culers que estem presents animant continuament
Barcelona, Barcelona, ale, ale!

0

Brawo kibice ! BARCA BARCA BARCA !!!

0

Ja i tak kocham Barce ;) plus jest tego ze ubedzie sezonowcow :)

0



Defensem uns colors, d'un gran Barça omnipotent
Que tenyeix de vermell els camps per on arrasem,
Barcelona, Barcelona, ale, ale!

Defensem un país que és petit però ben parit
Els culers que estem presents animant continuament
Barcelona, Barcelona, ale, ale!

Barça! hooligans! Barça! hooligans! Barça! hooligans!


Desperta Ferro - Som i serem culés

Kup „Som I Serem Cules” w

0

Ja caly czas wierze ze wejdziemy do finalu :)

0

Spokojnie jest druga polowa jestem pewny ze cos strzelimy :) MUSIMY WIERZYC !!!!

0

Jedziemy z nimi Visca El Barca !!!

0

Skad te informacje o kontuzji Pepe ?

0

Trenerzy chyba wiedza lepiej jaki sklad wystawic ....

0

Ale jestescie zalosni ... jak wiecie ze przegramy to nie ogladajcie najlepiej meczu

0

No tak nie gra Villa od poczatku to dlatego przegramy ....

0

Jak wygramy to co innego bedziecie gadac

0

Nie ma jak to wierzyc w swoja druzyne co ?

0

Kto nie wierzy ten z madrytu

0

Wygramy wygramy wygramy !! real pokonamy !!

0

@antymadridistaFCB
Jak wiesz ze odpadniemy to nie bedziesz ogladal ?

0

@BananeeK
Tez nad tym ubolewam :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?