0

@GrandeDani
Ja wole nie wchodzic i nie potrzebnie sie denerwowac :)

0

@iniessi
Moze u ciebie w fifie :P

0

Musimy zaskoczyc Milan :) Jestem dobrej mysli ! Guanyarem guanyarem

0

@Scorpion22
Im predzej przestaniesz tu komentowac tym lepiej

0

Vamos Valnecia !

0

@CristianoRonaldo
No jak sedziowie beda ciagnac real jak ostatnio to moze dojda do finalu chociaz w to watpie

0

Real w tym sezonie nie ma szans na wygranie LM wystarczy ze trafia na Bayern albo Juve

0

@FCB NA ZAWSZE!
Chyba siedzi na lawce rezerwowych ...

0

Ja stawiam na final Bayern vs Juve :)

0

@lew23
W tym sezonie Bayern idzie jak burza :) Miazdza kazdego na swojej drodze i daje im najwieksze szanse na wygranie LM

0

Oj cos czuje ze dojdzie do karnych :D

0

@fanfary
Byliscie lepsi nawet gdy graliscie przeciwko 12 zawodnikom ! Tak jeden z nich to sedzia ;// Dla mnie to Manchester wygral

0

@WybitnyMessi
Masz racje widac to bylo zwlaszcza w tym meczu :( Korupcja w futbolu jest :(

0

@misiaty7
Wiara czyni cuda ;) Ja caly czas wierze ze przejdziemy Milan ;) I to co napisales to mam nadzieje ze sie stanie ;) Czyli sprowadzenie real na ziemie przez nas ;)

0

@misiaty7
Ale mistrzu nie ma z nimi co dyskutowac ;) Oni sa tak strasznie zaslepieni ze nie warto odpisywac ;) Bayern albo Juve sprowadza ich na ziemie ;)

0

@CR7 rules
Haha ;) Poczekajcie na Bayern ;)

0

;))

0

@Koniec Barcelony
Lepiej zeby nie jadl kebabow ;)

0

@Fernando Torres
Porozmawiajmy o pierwszym meczu z Chelsea przed ktorym tak swiat sie rozpisywal ;) Porozmawiajmy o tamtym sezonie jak real wygral dzieki sedziom ;) Porozmawiajmy o dzisiejszym meczu ;) Mozemy i porozmawiac o karnym dla Barcy w ostatnim meczu ;)

0

@Xaoo
To ile razy pepe powinien wyleciec ?

0

@Kapitan hawk
i mowi:poprosze z baranina

0

@WybitnyMessi
Jest sie czym chwalic ^^

0

@Kapitan hawk
I mowi:wiesz co robic ;)

0

Ale w jakim stylu real awansowal hoho ;D

0

@N2O
Poczekajmy jak real trafi na Bayern albo Juve ;) Skonczy sie sen o La Decime ;)

0

@Graczdari
To ile razy te pepe w tym sezonie powinien dostac czerwona kartke ? On wchodzi w zawodnik tak samo a moze i brutalniej

0

Dla mnie i tak wygraly Czerwone Diably ;)

0

@tabaluga56
Ale co zrobic kolego ? :( Tak to jest kibice realu to najwieksi HIPOKRYCI

0

Panowie tak to jest jak sie gra 12 na 10 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?