pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GrandeDani
Ja wole nie wchodzic i nie potrzebnie sie denerwowac :)
0
@iniessi
Moze u ciebie w fifie :P
0
Musimy zaskoczyc Milan :) Jestem dobrej mysli ! Guanyarem guanyarem
0
@Scorpion22
Im predzej przestaniesz tu komentowac tym lepiej
0
Vamos Valnecia !
0
@CristianoRonaldo
No jak sedziowie beda ciagnac real jak ostatnio to moze dojda do finalu chociaz w to watpie
0
Real w tym sezonie nie ma szans na wygranie LM wystarczy ze trafia na Bayern albo Juve
0
@FCB NA ZAWSZE!
Chyba siedzi na lawce rezerwowych ...
0
Ja stawiam na final Bayern vs Juve :)
0
@lew23
W tym sezonie Bayern idzie jak burza :) Miazdza kazdego na swojej drodze i daje im najwieksze szanse na wygranie LM
0
Oj cos czuje ze dojdzie do karnych :D
0
@fanfary
Byliscie lepsi nawet gdy graliscie przeciwko 12 zawodnikom ! Tak jeden z nich to sedzia ;// Dla mnie to Manchester wygral
0
@WybitnyMessi
Masz racje widac to bylo zwlaszcza w tym meczu :( Korupcja w futbolu jest :(
0
@misiaty7
Wiara czyni cuda ;) Ja caly czas wierze ze przejdziemy Milan ;) I to co napisales to mam nadzieje ze sie stanie ;) Czyli sprowadzenie real na ziemie przez nas ;)
0
@misiaty7
Ale mistrzu nie ma z nimi co dyskutowac ;) Oni sa tak strasznie zaslepieni ze nie warto odpisywac ;) Bayern albo Juve sprowadza ich na ziemie ;)
0
@CR7 rules
Haha ;) Poczekajcie na Bayern ;)
0
0
@Koniec Barcelony
Lepiej zeby nie jadl kebabow ;)
0
@Fernando Torres
Porozmawiajmy o pierwszym meczu z Chelsea przed ktorym tak swiat sie rozpisywal ;) Porozmawiajmy o tamtym sezonie jak real wygral dzieki sedziom ;) Porozmawiajmy o dzisiejszym meczu ;) Mozemy i porozmawiac o karnym dla Barcy w ostatnim meczu ;)
0
@Xaoo
To ile razy pepe powinien wyleciec ?
0
@Kapitan hawk
i mowi:poprosze z baranina
0
@WybitnyMessi
Jest sie czym chwalic ^^
0
@Kapitan hawk
I mowi:wiesz co robic ;)
0
Ale w jakim stylu real awansowal hoho ;D
0
@N2O
Poczekajmy jak real trafi na Bayern albo Juve ;) Skonczy sie sen o La Decime ;)
0
@Graczdari
To ile razy te pepe w tym sezonie powinien dostac czerwona kartke ? On wchodzi w zawodnik tak samo a moze i brutalniej
0
@WybitnyMessi
Ahh ten sedzia hmmm http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/03/30a8952de8a7f3fee175ddd8edc2cae6_original.jpg?1362519528
0
Dla mnie i tak wygraly Czerwone Diably ;)
0
@tabaluga56
Ale co zrobic kolego ? :( Tak to jest kibice realu to najwieksi HIPOKRYCI
0
Panowie tak to jest jak sie gra 12 na 10 ;)