0

Leeee Paris wygral:-\

0

Paris gra z Montteplier (nie wiem czy dobrze napisalem) i po pierwszej polowie jest 0-0 :-)

0

Ja bym chcial zeby Abi wszedl na CN i uslyszec ta owacje :)

0

Rodzina prawie ze w komplecie

0

Obys mial racje :)

0

@franoszowie7
Hahaha i jeszcze przegraliscie z Granada ktora nie oddala zadnego celnego strzalu :D

0

@franoszowie7
Spojrz na tabele :) Z Manchesterem powinniscie odpasc ale gdyby sedzia sie nie wtracil to teraz nie bylbys na tej stronie ;)

0

@franoszowie7
Jak city bylo cisniete przez Ajax hah :D Ledwo dawaliscie rade z city ktore jest beznadziejne :))

0

@franoszowie7
Tak rozklepal ze Valdes wygral z nim sam na sam ;) Gdyby sie nie bal to by nie pomagal PSG proste i logiczne ;)

0

Ale panie i panowie :) Mou wie ze jestesmy w gazie i teraz boi sie ze trafi na nas ;)

0

Haha jak boi sie ze na nas trafi :D Ale to dobrze ma sie bac ;)

0

@bartekvisca
Ciekawe jaki mecz puszcza na nsport :)

0

Bardzo dobrze :) Z Celta powinny byc duze rotacje i jazda

0

Idz tam pobiegaj 20 min i powiesz nam jak bylo

0

Leo nie masz prawa wejsc na boisko w sobote !

0

Nie oszukujmy sie Victor wczoraj uratowal Hiszpanie

0

Ja sie dziwie ze oni wgl tam biegali straszne sa tam meczarnie

0

@Fernando Torres
Ale co nas obchodzi komu kibicujesz ? Kibicujesz Niemcom to kibicuj i tyle

0

Koniec meczu brawa dla Argentyny grajac w takich warunkach bardzo bardzo bardzo ciezko

0

@tomas150
No coz jedna sam sobie wypracowal i za to naleza sie brawa

0

@tomas150
Ty wiesz jakie warunki panuja w Boliwi ? Ja sie dziwie ze jeszcze oni biegaja

0

No ale brawo dla Leo :) Sam przechwycil tylko szkoda ze juz nie wykonczyl swojej wypracowanej sytuacji

0

Ajj Messi

0

@maniak33333
Wez graj w takich warunkach jakie panuja w Boliwi ...

0

VICTOOOOOOR !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Brawo Victor !!

0

Ale Messi tam miesza :D

0

Piekny przerzut Pedro na druga strone i jeszcze strzelil ;) Brawo Pedro !

0

Peeeeedrooo Gooool !! :D

0

@Iniesta8i
Wali w Barcelonie brame za brama i jego wystepy sa bardzo dobre wiec nie wiem dlaczego te porownania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?