pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leeee Paris wygral:-\
0
Paris gra z Montteplier (nie wiem czy dobrze napisalem) i po pierwszej polowie jest 0-0 :-)
0
Ja bym chcial zeby Abi wszedl na CN i uslyszec ta owacje :)
0
Rodzina prawie ze w komplecie
0
Obys mial racje :)
0
@franoszowie7
Hahaha i jeszcze przegraliscie z Granada ktora nie oddala zadnego celnego strzalu :D
0
@franoszowie7
Spojrz na tabele :) Z Manchesterem powinniscie odpasc ale gdyby sedzia sie nie wtracil to teraz nie bylbys na tej stronie ;)
0
@franoszowie7
Jak city bylo cisniete przez Ajax hah :D Ledwo dawaliscie rade z city ktore jest beznadziejne :))
0
@franoszowie7
Tak rozklepal ze Valdes wygral z nim sam na sam ;) Gdyby sie nie bal to by nie pomagal PSG proste i logiczne ;)
0
Ale panie i panowie :) Mou wie ze jestesmy w gazie i teraz boi sie ze trafi na nas ;)
0
Haha jak boi sie ze na nas trafi :D Ale to dobrze ma sie bac ;)
0
@bartekvisca
Ciekawe jaki mecz puszcza na nsport :)
0
Bardzo dobrze :) Z Celta powinny byc duze rotacje i jazda
0
Idz tam pobiegaj 20 min i powiesz nam jak bylo
0
Leo nie masz prawa wejsc na boisko w sobote !
0
Nie oszukujmy sie Victor wczoraj uratowal Hiszpanie
0
Ja sie dziwie ze oni wgl tam biegali straszne sa tam meczarnie
0
@Fernando Torres
Ale co nas obchodzi komu kibicujesz ? Kibicujesz Niemcom to kibicuj i tyle
0
Koniec meczu brawa dla Argentyny grajac w takich warunkach bardzo bardzo bardzo ciezko
0
@tomas150
No coz jedna sam sobie wypracowal i za to naleza sie brawa
0
@tomas150
Ty wiesz jakie warunki panuja w Boliwi ? Ja sie dziwie ze jeszcze oni biegaja
0
No ale brawo dla Leo :) Sam przechwycil tylko szkoda ze juz nie wykonczyl swojej wypracowanej sytuacji
0
Ajj Messi
0
@maniak33333
Wez graj w takich warunkach jakie panuja w Boliwi ...
0
VICTOOOOOOR !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Brawo Victor !!
0
Ale Messi tam miesza :D
0
Piekny przerzut Pedro na druga strone i jeszcze strzelil ;) Brawo Pedro !
0
Peeeeedrooo Gooool !! :D
0
@Iniesta8i
Wali w Barcelonie brame za brama i jego wystepy sa bardzo dobre wiec nie wiem dlaczego te porownania