0

Noo dzisiejsze derby sa bardzo ciekawe ;)

0

Gol Betis ! :)

0

Karny dla Betisu !

0

Ooo i mamy 1-3 :D

0

No i 3-0 dla Sevilli ....

0

Bedzie to niesamowity spektakl ;)

0

No coz na tym etapie nie ma juz slabych druzyn i trzeba sie mocna spiac :) Mozemy przejsc Bayern bo poprostu nas na to stac :)

0

Kolejna osoba zwiazana z realem mowi ze Messi jest najlepszy ;)

0

I bardzo dobrze :) A jak kibice realu sie oburzali ze Messi zagral :D

0

Widac jak zalezy mu na druzynie :) Nie dosc ze wszedl z bolem nogi to i tak odmienil losy spotkania :) Poprostu jest najlepszy na swiecie :)

0

@florek81
Tylko ze pepe caly czas gra ostro

0

@MRM94
Bo wy macie prawo sie wypowiadac hahah :D Ty juz dobrze wiesz kto was ciagnie bardzo dlugi czas ;)

0

Olele Olala ser Del Barce es el millor que hi ha !!!

0

@natall11
Ale optymista ! :)

0

Wiecie kogo dzisiaj mi najbardziej brakowalo na boisku ? Zdecydowanie Puyola

0

Haha jak bialych boli ze awansowalismy ;) I dobrze ;)

0

@MRM94
Porozmawiajmy o tym jak jestescie ciagnieci przez sedziow w LM :)

0

W piatek jest losowanie !!!!!

0

Mamy polfinal !!!! :) VISCA EL BARCA

0

GOOOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOL PEDROOOOOOOOOOOOO

0

Pedro najslabszy ? To chyba ogladamy inny mecz

0

Messi wchodz i jazda !

0

ale nerwy :D

0

Moim zdaniem Song powinien zagrac w obronie

0

@Diablo9407
kutalonia.... na prawde zalosne .....

0

@diablo9407
Nawet gdy od dluzszego czasu macie 12 zawodnika ?

0

@diablo9407
Czy jestes dumny z tego awansu ?

0

@Legia1916
Pieknie to napisales ;)

0

Pilka nozna jest piekna ;)

0

Brawo dla Galaty za walke !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?