pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Noo dzisiejsze derby sa bardzo ciekawe ;)
0
Gol Betis ! :)
0
Karny dla Betisu !
0
Ooo i mamy 1-3 :D
0
No i 3-0 dla Sevilli ....
0
Bedzie to niesamowity spektakl ;)
0
No coz na tym etapie nie ma juz slabych druzyn i trzeba sie mocna spiac :) Mozemy przejsc Bayern bo poprostu nas na to stac :)
0
Kolejna osoba zwiazana z realem mowi ze Messi jest najlepszy ;)
0
I bardzo dobrze :) A jak kibice realu sie oburzali ze Messi zagral :D
0
Widac jak zalezy mu na druzynie :) Nie dosc ze wszedl z bolem nogi to i tak odmienil losy spotkania :) Poprostu jest najlepszy na swiecie :)
0
@florek81
Tylko ze pepe caly czas gra ostro
0
@MRM94
Bo wy macie prawo sie wypowiadac hahah :D Ty juz dobrze wiesz kto was ciagnie bardzo dlugi czas ;)
0
Olele Olala ser Del Barce es el millor que hi ha !!!
0
@natall11
Ale optymista ! :)
0
Wiecie kogo dzisiaj mi najbardziej brakowalo na boisku ? Zdecydowanie Puyola
0
Haha jak bialych boli ze awansowalismy ;) I dobrze ;)
0
@MRM94
Porozmawiajmy o tym jak jestescie ciagnieci przez sedziow w LM :)
0
W piatek jest losowanie !!!!!
0
Mamy polfinal !!!! :) VISCA EL BARCA
0
GOOOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOL PEDROOOOOOOOOOOOO
0
Pedro najslabszy ? To chyba ogladamy inny mecz
0
Messi wchodz i jazda !
0
ale nerwy :D
0
Moim zdaniem Song powinien zagrac w obronie
0
@Diablo9407
kutalonia.... na prawde zalosne .....
0
@diablo9407
Nawet gdy od dluzszego czasu macie 12 zawodnika ?
0
@diablo9407
Czy jestes dumny z tego awansu ?
0
@Legia1916
Pieknie to napisales ;)
0
Pilka nozna jest piekna ;)
0
Brawo dla Galaty za walke !!!