pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wierni po porazce !Dumni po zwyciestwie !
0
Plus tego ze ubedzie nam sezonowcow :) a ja i tak kocham Barce i bede z nia na dobre i na zle i bede ogladal mecz rewanzowy wierzac ze odrobimy straty Visca El Barca !!!
0
Nie ma zadne jakby :p Bedziemy w finale !
0
Bayern jest do pokonania i Arsenal juz to udowodnil i my wlasnie dzisiaj to potwierdzimy ze sa do pokonania VAMOS BARCO PO ZWYCIESTWO !!!!!
0
Takie male przypomnienie http://www.dailymotion.com/video/xy7890_fc-barcelona-4-0-ac-milan-yyyyyy_sport?search_algo=2#.UXYdN0qwyoh :) Juz czuc te emocje przed meczem :D musimy byc dobrej mysli i wierzyc ze przejdziemy Bayern bo stac nas na to VAMOS !
0
@iniessi
Haha :D A tak po za tym to czekam na nastepne wywiady :D
0
Aaaaa! juz czuc te emocje przed meczem :DDD
0
Liverpool pokazal ze walczy do konca :)
0
Liverpool !! Brawo Luis :)
0
No i Chelsea strzela na 1-0 :///
0
No i teraz czekam na Liverpool :) VAMOS LIVERPOOL
0
@1Sasuke
U nas nie ma dopingu bo jest protest kibicow :P A po za tym mamy duzo grup dopingujacych i te wszystkie grupy mialy zlaczyc ale policja na to sie nie zgodzila ;///
0
Bale w tym sezonie jest niesamowity
0
Brawo Alexis !!!
0
Brawo za bardzo fajny wywiad chlopaki :D On i Orlowski to jedni z moich ulubionych komentatorow ;)
0
To nie ogladaj meczu jak wiesz ze bedzie piach
0
Tellooo :)
0
2-0 Brawo Aguero ;)
0
3-2 Ajax !! :D
0
@Suavemente
Oczywiscie ze pamietam :)
0
Z taka gra to watpie
0
O znalazlem na OrangeSport :P
0
@DyZeQ
Na jakim kanale leci MC ? Bo na Canal+ nie ma ;/
0
@lukaszbg2
Niestety nie mozna wchodzic ;// Ale mozesz poczekac jak beda wyjezdzac to mozliwe ze ktorys z nich sie zatrzyma :)
0
@gosolution
Juz Borussia pokazala ze potrafi z wami grac ;) Wiec nie badz taki pewien ze przejdziecie ich
0
Boniek przeciez nic zlego nie powiedzial :P
0
Jesli wyjdziemy z takim nastawieniem jak na rewanzowy mecz z Milanem to nie bedzie dla nas mocnych
0
Brawo dla Betisu ! Piekny mecz :)
0
3-3 Betis !!!!!!
0
Czerwona dla Medela !