0

Wierni po porazce !Dumni po zwyciestwie !

0

Plus tego ze ubedzie nam sezonowcow :) a ja i tak kocham Barce i bede z nia na dobre i na zle i bede ogladal mecz rewanzowy wierzac ze odrobimy straty Visca El Barca !!!

0

Nie ma zadne jakby :p Bedziemy w finale !

0

Bayern jest do pokonania i Arsenal juz to udowodnil i my wlasnie dzisiaj to potwierdzimy ze sa do pokonania VAMOS BARCO PO ZWYCIESTWO !!!!!

0

Takie male przypomnienie http://www.dailymotion.com/video/xy7890_fc-barcelona-4-0-ac-milan-yyyyyy_sport?search_algo=2#.UXYdN0qwyoh :) Juz czuc te emocje przed meczem :D musimy byc dobrej mysli i wierzyc ze przejdziemy Bayern bo stac nas na to VAMOS !

0

@iniessi
Haha :D A tak po za tym to czekam na nastepne wywiady :D

0

Aaaaa! juz czuc te emocje przed meczem :DDD

0

Liverpool pokazal ze walczy do konca :)

0

Liverpool !! Brawo Luis :)

0

No i Chelsea strzela na 1-0 :///

0

No i teraz czekam na Liverpool :) VAMOS LIVERPOOL

0

@1Sasuke
U nas nie ma dopingu bo jest protest kibicow :P A po za tym mamy duzo grup dopingujacych i te wszystkie grupy mialy zlaczyc ale policja na to sie nie zgodzila ;///

0

Bale w tym sezonie jest niesamowity

0

Brawo Alexis !!!

0

Brawo za bardzo fajny wywiad chlopaki :D On i Orlowski to jedni z moich ulubionych komentatorow ;)

0

To nie ogladaj meczu jak wiesz ze bedzie piach

0

Tellooo :)

0

2-0 Brawo Aguero ;)

0

3-2 Ajax !! :D

0

@Suavemente
Oczywiscie ze pamietam :)

0

Z taka gra to watpie

0

O znalazlem na OrangeSport :P

0

@DyZeQ
Na jakim kanale leci MC ? Bo na Canal+ nie ma ;/

0

@lukaszbg2
Niestety nie mozna wchodzic ;// Ale mozesz poczekac jak beda wyjezdzac to mozliwe ze ktorys z nich sie zatrzyma :)

0

@gosolution
Juz Borussia pokazala ze potrafi z wami grac ;) Wiec nie badz taki pewien ze przejdziecie ich

0

Boniek przeciez nic zlego nie powiedzial :P

0

Jesli wyjdziemy z takim nastawieniem jak na rewanzowy mecz z Milanem to nie bedzie dla nas mocnych

0

Brawo dla Betisu ! Piekny mecz :)

0

3-3 Betis !!!!!!

0

Czerwona dla Medela !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?