0

Przeciez jak Neymar pojdzie do innego klubu to Barca na tym zarobi ;)

0

Mysle ze potrzebujemy trenera z jajami i takim wlasnie byl Pep
Pep potrafil zmotywowac naszych zawodnikow a jak byl mecz to caly czas tanczyl przy lini i krzyczal po prostu byl naszym 12 zawodnikiem

0

Ale jak nasi kibice zaczeli spiewac w 90 min Olele Olala ser del Barça és el millor que hi ha to dreszcze mnie przeszly cos pieknego :) Ale zarzad musi sie zgodzic wreszcie na to zeby wchodzili nasi zagorzali fani i prowadzili doping

0

Jak bylo slychac kibicow Bayernu to mam nadzieje ze to zarzadowi da do pomyslenia zeby wreszcie pozwolic wchodzic osobom ktorzy zaczna prowadzic doping

0

@Miki_Messi2001
To w tym sezonie nie wygrywamy ligi ? :<

0

@puta el farsa
Jak ty nigdy na tej stronie nie napisales z szacunkiem ..

0

@puta el farsa
Ojej ale boli porazka haha :) Ile to juz lat nie mozecie dostac sie do finalu coo ? :> zalosni jestescie ;) I jeszcze to o Messim hah ;) Gdzie byl dzis Ronaldo ? :)

0

@puta el farsa
Ale koniec koncow to nie jestescie w finale ;)Ile to juz lat ? :>

0

Ciesze sie ze Borussia jest w finale ;) Nie wiem jak wy ale ja wierze w jutrzejsza remontade :)

0

@subiektywny
Oj boli boli ze Lewandowski wybil wam z glowy La Decime ;)

0

Real walczyl do konca i za to szacunek ! Ale i tak mnie cieszy ze odpadli :)

0

Jak Ronaldo nie trafil z wolnego to kibice BVB zaczeli krzyczec MEESSI MEESSI :D

0

@MESSIah16
Ale mysle ze Baskow to wlasnie rowniez nie zadowolilo

0

@v4ns
Poniewaz ostatni raz gralismy na San Mames

0

Mam taka nadzieje :)

0

@OnlyTito
Nie placze ;) Dlaczego mam plakac skoro Barca i tak zdobedzie mistrza :)

0

real nic nie gra a i tak fartownie udalo im sie zdobyc bramke

0

@ Nano10
A dlaczego ma sie oddelegowac ? Nie napina przeciez ...

0

Ale Frente Atletico robi atmosfere na stadionie :)

0

Ale rozdaje te kartki sedzia :D

0

I 1-0 dla Atletico :)

0

@rafal7161
Prosze cie nie rob tu strony realu ....

0

@Stary77
A wlasnie ze ja wierze ;) Barca za duzo razy sprawiala radosc zeby nie wierzyc w remontade

0

@CristianoRonaldo
A to tez Atletico chcialo grac na Bernabeu bo historia jest po stronie wlasnie Atletico :D

0

Dlaczego Villa nie wszedl za Pedro ? Bo nie jest wychowankiem ? A Tello dlaczego ? Tello wgl nie gral z Bayrnem a Villa wszedl w 85 min i dzisiaj wgl nie weszli no ale lepiej zostawic na boisku Pedro ktory gral strasznie

0

Najbardziej szkoda mi Messiego ;( I nie rozumiem dlaczego Tito zostawil Pedro na boisku bo to co on gral dzisiaj to byla kpina ;/ No coz Tito nie ma po prostu jaj i tyle :/ A teraz czas na bardzo ciekawy mecz na Calderon

0

No coz nasza obrona w tym sezonie to jest kpina

0

No trudno

0

Slychac juz Campeones Campeones :D

0

Aaaj prawie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?