pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeciez jak Neymar pojdzie do innego klubu to Barca na tym zarobi ;)
0
Mysle ze potrzebujemy trenera z jajami i takim wlasnie byl Pep
Pep potrafil zmotywowac naszych zawodnikow a jak byl mecz to caly czas tanczyl przy lini i krzyczal po prostu byl naszym 12 zawodnikiem
0
Ale jak nasi kibice zaczeli spiewac w 90 min Olele Olala ser del Barça és el millor que hi ha to dreszcze mnie przeszly cos pieknego :) Ale zarzad musi sie zgodzic wreszcie na to zeby wchodzili nasi zagorzali fani i prowadzili doping
0
Jak bylo slychac kibicow Bayernu to mam nadzieje ze to zarzadowi da do pomyslenia zeby wreszcie pozwolic wchodzic osobom ktorzy zaczna prowadzic doping
0
@Miki_Messi2001
To w tym sezonie nie wygrywamy ligi ? :<
0
@puta el farsa
Jak ty nigdy na tej stronie nie napisales z szacunkiem ..
0
@puta el farsa
Ojej ale boli porazka haha :) Ile to juz lat nie mozecie dostac sie do finalu coo ? :> zalosni jestescie ;) I jeszcze to o Messim hah ;) Gdzie byl dzis Ronaldo ? :)
0
@puta el farsa
Ale koniec koncow to nie jestescie w finale ;)Ile to juz lat ? :>
0
Ciesze sie ze Borussia jest w finale ;) Nie wiem jak wy ale ja wierze w jutrzejsza remontade :)
0
@subiektywny
Oj boli boli ze Lewandowski wybil wam z glowy La Decime ;)
0
Real walczyl do konca i za to szacunek ! Ale i tak mnie cieszy ze odpadli :)
0
Jak Ronaldo nie trafil z wolnego to kibice BVB zaczeli krzyczec MEESSI MEESSI :D
0
@MESSIah16
Ale mysle ze Baskow to wlasnie rowniez nie zadowolilo
0
@v4ns
Poniewaz ostatni raz gralismy na San Mames
0
Mam taka nadzieje :)
0
@OnlyTito
Nie placze ;) Dlaczego mam plakac skoro Barca i tak zdobedzie mistrza :)
0
real nic nie gra a i tak fartownie udalo im sie zdobyc bramke
0
@ Nano10
A dlaczego ma sie oddelegowac ? Nie napina przeciez ...
0
Ale Frente Atletico robi atmosfere na stadionie :)
0
Ale rozdaje te kartki sedzia :D
0
I 1-0 dla Atletico :)
0
@rafal7161
Prosze cie nie rob tu strony realu ....
0
@Stary77
A wlasnie ze ja wierze ;) Barca za duzo razy sprawiala radosc zeby nie wierzyc w remontade
0
@CristianoRonaldo
A to tez Atletico chcialo grac na Bernabeu bo historia jest po stronie wlasnie Atletico :D
0
Dlaczego Villa nie wszedl za Pedro ? Bo nie jest wychowankiem ? A Tello dlaczego ? Tello wgl nie gral z Bayrnem a Villa wszedl w 85 min i dzisiaj wgl nie weszli no ale lepiej zostawic na boisku Pedro ktory gral strasznie
0
Najbardziej szkoda mi Messiego ;( I nie rozumiem dlaczego Tito zostawil Pedro na boisku bo to co on gral dzisiaj to byla kpina ;/ No coz Tito nie ma po prostu jaj i tyle :/ A teraz czas na bardzo ciekawy mecz na Calderon
0
No coz nasza obrona w tym sezonie to jest kpina
0
No trudno
0
Slychac juz Campeones Campeones :D
0
Aaaj prawie :P