0

1-1 brawo :)

0

No to do kina bedzie trzeba isc obowiazkowo ;)

0

No ciekawe czy zaspiewamy dzisiaj campeones campeones ;)

0

@Fernando Torres
To wszystko wyjasnia

0

@Fernando Torres
Skoro tak nienawidzisz tej strony to nie rozumiem dlaczego wchodzisz :) A jak chcesz wiedziec co sie dzieje w obozie rywala to jest jeszcze dumakatalonii.pl

0

To samo mozna powiedziec o Ronaldo ;) Gdyby nie Ronaldo to z realem byloby slabiutko ;) A jesli chodzi o Inieste to dziennikarze zapytali sie o ta sytuacje a on po prostu odpowiedzial i nie wiem dlaczego tak spina ....

0

Tylko nie Reine prosze ...

0

Ale nam sie Alexis obudzil :) Szkoda tylko ze tak pozno ale mam nadzieje ze to dobra zapowiedz na nastepny sezon ;)

0

Ale akcja Messiego :D

0

A na stadionie Campeones Campeones :D

0

Musialo to zabolec ;//

0

Ale klepa :D

0

ALEEE AKCJAAAAAAAAAAAA!!!!!

0

Aaaaaa Messi jak blisko :D

0

Brawo Tello!! teraz niech Xavi strzela :)

0

Ach ta magiczna lewa noga :)

0

MEEEEEEEEEEESIII GOOOOOOOL !!!

0

Wreszcie David :D

0

Nie gramt zle tylko ta skutecznosc .... Gdyby Leo byl na miejscu Villi to by juz mial 2-3 gole

0

Messi za Ville i Thiago za Xaviego i jazda

0

Tak to jest jak sie nie konczy takich sytuacji jakie mial David

0

Aaaaj Tello piekny strzal

0

Boze David .... Brawo Tello !

0

Ale Adriano czysci ;)

0

David co ty robisz :<

0

Spokojnie Ronaldo juz nie ma szans na dogonienie Leo :)

0

@Indyczka
No ostatnio nie za bardzo jest lubiany :P Po treningu jak jak Mou wyjezdzal to kibice realu czekali na niego i zwyzywali co dla mnie jest dziwne ....

0

@DaMilio
Na nodze chyba na lewej

0

@1Sasuke
Cristiano to musi byc fajny chlopak tylko o nim zdanie wyrobily media :)

0

Alexis gra coraz lepiej :) Jesli bedzie teraz gral regularnie to mysle ze bedzie jeszcze lepiej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?