pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1-1 brawo :)
0
No to do kina bedzie trzeba isc obowiazkowo ;)
0
No ciekawe czy zaspiewamy dzisiaj campeones campeones ;)
0
@Fernando Torres
To wszystko wyjasnia
0
@Fernando Torres
Skoro tak nienawidzisz tej strony to nie rozumiem dlaczego wchodzisz :) A jak chcesz wiedziec co sie dzieje w obozie rywala to jest jeszcze dumakatalonii.pl
0
To samo mozna powiedziec o Ronaldo ;) Gdyby nie Ronaldo to z realem byloby slabiutko ;) A jesli chodzi o Inieste to dziennikarze zapytali sie o ta sytuacje a on po prostu odpowiedzial i nie wiem dlaczego tak spina ....
0
Tylko nie Reine prosze ...
0
Ale nam sie Alexis obudzil :) Szkoda tylko ze tak pozno ale mam nadzieje ze to dobra zapowiedz na nastepny sezon ;)
0
Ale akcja Messiego :D
0
A na stadionie Campeones Campeones :D
0
Musialo to zabolec ;//
0
Ale klepa :D
0
ALEEE AKCJAAAAAAAAAAAA!!!!!
0
Aaaaaa Messi jak blisko :D
0
Brawo Tello!! teraz niech Xavi strzela :)
0
Ach ta magiczna lewa noga :)
0
MEEEEEEEEEEESIII GOOOOOOOL !!!
0
Wreszcie David :D
0
Nie gramt zle tylko ta skutecznosc .... Gdyby Leo byl na miejscu Villi to by juz mial 2-3 gole
0
Messi za Ville i Thiago za Xaviego i jazda
0
Tak to jest jak sie nie konczy takich sytuacji jakie mial David
0
Aaaaj Tello piekny strzal
0
Boze David .... Brawo Tello !
0
Ale Adriano czysci ;)
0
David co ty robisz :<
0
Spokojnie Ronaldo juz nie ma szans na dogonienie Leo :)
0
@Indyczka
No ostatnio nie za bardzo jest lubiany :P Po treningu jak jak Mou wyjezdzal to kibice realu czekali na niego i zwyzywali co dla mnie jest dziwne ....
0
@DaMilio
Na nodze chyba na lewej
0
@1Sasuke
Cristiano to musi byc fajny chlopak tylko o nim zdanie wyrobily media :)
0
Alexis gra coraz lepiej :) Jesli bedzie teraz gral regularnie to mysle ze bedzie jeszcze lepiej :)