0

Jejuuu jak ja KOCHAM BARCE :D

0

Dos Santos musial sie po bawic :)

0

No i karny :D

0

Tello wchodzi i od razu robi zamieszanie :)

0

Madrid CABRON SALUDA AL CAMPEON

0

Miejmy nadzieje ze nasz zarzad dogada sie z kibicami i bedzie wreszcie doping

0

http://www.blaugrana.pl/news/5191/kim_sa_mlodzi_fanatycy....html Co prawda z 2010 roku ale mozna poczytac

0

Po za tym mozna zauwazyc ze jak byly wazne mecze np z Milanem to Almograves weszli w tedy na stadion i byl doping a jak sa juz mniej wazne spotkania to po prostu nie wchodza

0

Jakis czas temu byl tutaj news ze powstala jakas grupa kibicow ktorzy chcieli wejsc na stadion i prowadzic doping ale jakies problemy byly z policja juz nie pamietam dokladnie i nie chce was w blad wprowadzic i jakies byly jeszcze problemy z racami jak Real przyjechal

0

Ci co mowia ze nie mamy dopingu to chcialbym napisac ze jest PROTEST osoby prowadzace doping nie wchodza na stadion !!

0

Wszyscy na stadionie jak probuja sie wcisnac pod dach :D

0

Ciekawe czy wiecej ludzi przyjdzie :P

0

Mamy takich kibicow tylko nie wchodza na stadion bo jest protest ...

0

O Pedro gol hah :D

0

@thexxx
Ile wy to juz lat mowicie o potrojnej koronie :D Nie mowiac o LM :D Niestety jak Mou odejdzie to najdalej zajdziecie w 1/8 ;)

0

Tak wiele wygrac hahaha :D

0

Ja na twoim miejscu nie cieszylbym sie ze Mou odchodzi bo to oznacza kolejne lata bez sukcesow :)

0

Ja juz sie boje nastepnego sezonu z Tito na lawce ....

0

Jeszcze Cesc na srodku ataku haha

0

Jak mlodzi maja sie ogrywac skoro Tito nie chce ich wpuscic chociaz liga jest juz wygrana !

0

Nie rozumiem dlaczego Pedro jest w pierwszej jedenastce a Alexis siedzi na lawce ....

0

Tito ty jestes normalny ?! Dlaczego nie ma takich zawodnikow jak Alexis,Tello,Song,Thiago ?

0

Po przeczytaniu wypowiedzi Leonardo to wszystko wskazuje na to ze Mou odchodzi co o tym myslicie ?

0

A ja za to slyszalem ze Orlowski jest kibicem Atletico :D

0

To juz wiemy od dawna ale to jest najwazniejsze ze zawodnik chce grac dla nas :)

0

Najwazniejsze jest to ze Neymar i Thiago Silva CHCA grac dla Barcy i dlatego powinnismy ich brac :) A tak po za tym czy ma ktos jakies zdjecia z wczorajszego finalu chodzi mi glownie o oprawy

0

Jakie zrodlo ?

0

W sierpniu spotykamy sie z Atletico :)

0

Szkoda ze pokazali jak zostanie puszczony hymn Atletico ale zapewne bedzie to na yt :)

0

Milo to tak slychac kibicow Atletico :) Jak by byli na swoim stadionie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?