pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jejuuu jak ja KOCHAM BARCE :D
0
Dos Santos musial sie po bawic :)
0
No i karny :D
0
Tello wchodzi i od razu robi zamieszanie :)
0
Madrid CABRON SALUDA AL CAMPEON
0
Miejmy nadzieje ze nasz zarzad dogada sie z kibicami i bedzie wreszcie doping
0
http://www.blaugrana.pl/news/5191/kim_sa_mlodzi_fanatycy....html Co prawda z 2010 roku ale mozna poczytac
0
Po za tym mozna zauwazyc ze jak byly wazne mecze np z Milanem to Almograves weszli w tedy na stadion i byl doping a jak sa juz mniej wazne spotkania to po prostu nie wchodza
0
Jakis czas temu byl tutaj news ze powstala jakas grupa kibicow ktorzy chcieli wejsc na stadion i prowadzic doping ale jakies problemy byly z policja juz nie pamietam dokladnie i nie chce was w blad wprowadzic i jakies byly jeszcze problemy z racami jak Real przyjechal
0
Ci co mowia ze nie mamy dopingu to chcialbym napisac ze jest PROTEST osoby prowadzace doping nie wchodza na stadion !!
0
Wszyscy na stadionie jak probuja sie wcisnac pod dach :D
0
Ciekawe czy wiecej ludzi przyjdzie :P
0
Mamy takich kibicow tylko nie wchodza na stadion bo jest protest ...
0
O Pedro gol hah :D
0
@thexxx
Ile wy to juz lat mowicie o potrojnej koronie :D Nie mowiac o LM :D Niestety jak Mou odejdzie to najdalej zajdziecie w 1/8 ;)
0
Tak wiele wygrac hahaha :D
0
Ja na twoim miejscu nie cieszylbym sie ze Mou odchodzi bo to oznacza kolejne lata bez sukcesow :)
0
Ja juz sie boje nastepnego sezonu z Tito na lawce ....
0
Jeszcze Cesc na srodku ataku haha
0
Jak mlodzi maja sie ogrywac skoro Tito nie chce ich wpuscic chociaz liga jest juz wygrana !
0
Nie rozumiem dlaczego Pedro jest w pierwszej jedenastce a Alexis siedzi na lawce ....
0
Tito ty jestes normalny ?! Dlaczego nie ma takich zawodnikow jak Alexis,Tello,Song,Thiago ?
0
Po przeczytaniu wypowiedzi Leonardo to wszystko wskazuje na to ze Mou odchodzi co o tym myslicie ?
0
A ja za to slyszalem ze Orlowski jest kibicem Atletico :D
0
To juz wiemy od dawna ale to jest najwazniejsze ze zawodnik chce grac dla nas :)
0
Najwazniejsze jest to ze Neymar i Thiago Silva CHCA grac dla Barcy i dlatego powinnismy ich brac :) A tak po za tym czy ma ktos jakies zdjecia z wczorajszego finalu chodzi mi glownie o oprawy
0
Jakie zrodlo ?
0
W sierpniu spotykamy sie z Atletico :)
0
Szkoda ze pokazali jak zostanie puszczony hymn Atletico ale zapewne bedzie to na yt :)
0
Milo to tak slychac kibicow Atletico :) Jak by byli na swoim stadionie :)