pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aktualizacja - 13:20 Ekskluzywne doniesienia Agencii News: Informacje na stronie Santosu o dwóch ofertach dla Neymara są nieprawdziwe!
Ciekawe
0
Musi byc cos na rzeczy skoro wszystkie media sa zgodne co do tego ze Neymar wybral Barce ;) Jestem bardzo spokojny i czekam na oficjalny komunikat
0
Villa zrobil dla nas bardzo duzo i nigdy tego nie zapomnimy ale niestety on juz sie wypalil on nie bedzie gral jak kiedys i dlatego potrzebujemy takiego zawodnika jak Neymar
0
Aktualizacja - 13:05 Jak informuje Mundo Deportivo, Sandro Rosell powrócił z Londynu do Barcelony, aby sfinalizować transfer Neymara.
0
Aktualizacja - 12:55 Czołowe media brazylijskie spekulują, że Neymar zdecydował się na Barcelonę. Swoją decyzję piłkarz ma ogłosić przed jutrzejszym meczem Santosu.
0
Skoro Bale chcialby isc do realu to nie przedluzylby umowy
0
Jesli to prawda to na prawde szkoda mi go ;/ W tym sezonie Diego byl niesamowity ale wie co sie swieci wiec zamierza odejsc
0
Jakos nie moge sobie wyobrazic Neymara w barwach realu :P Po za tym gdzie on tam mialby za grac ?
0
Ja jestem bardzo spokojny co do tego transferu :) Neymar bedzie gral dla nas jestem w 100% przekonany
0
Sandro Rosell wraca do Barcelony, aby sfinalizować podpisanie Neymar
0
Mundo Deportivo:Sandro Rosell regresa a Barcelona para ultimar el fichaje de Neymar
0
Z 7 :) Przejmie paleczke po Davidzie
0
Bardzo ciekawy artykul :) http://cavernablaugrana.blogspot.com/2012/03/real-przegra-z-barca-walke-o-neymara.html
0
Poczytajcie :) http://cavernablaugrana.blogspot.com/2012/03/real-przegra-z-barca-walke-o-neymara.html
0
Po prostu chca nam na zlosc zrobic :P
0
Po wczorajszym meczu wybral jednak Widzew :P
0
Hah nic chlop sie nie zmienia :P
0
Aktualizacja - 10:23 Wiceprezydent Santosu, Odilo Rodrigues, powiedział:
Oferty Realu i Barcelony są podobne. Tylko od Neymara zależy, którą wybierze. Prawda jest jednak taka, że on od dłuższego czasu ma już zawartą dżentelmeńską umowę z Barceloną.
0
Aktualizacja - 10:20 Przed klubowymi biurami Santosu przez dziennikarzy przepytany został Neymar:
To najszczęśliwszy moment w moim życiu. Napawa mnie dumą fakt, że dostałem takie propozycje. Wszyscy w rodzinie jesteśmy bardzo podekscytowani. Decyzję mogę podjąć za pięć minut, trzy godziny lub trzy dni. Nie ma pośpiechu.
0
Ja tylko staralem sie przetlumaczyc co MD napisalo :P
0
Mundo Deportivo podaje ze Neymar podpisal kontrakt z Barca ....
0
U mnie okropna pogoda wiec mozna siedziec :P
0
http://www.mundodeportivo.com/20130524/fc-barcelona/neymar-barca-santos-negociacion-fichaje-raul-sanllehi_54374373587.html Spojrzcie na to :)ale caly czas czekamy na oficjalnie
0
No tak nie ma jak to od razu skreslac zawodnika chociaz jeszcze nie wybiegl na murawe w naszych barwach ;/ A jak okaze sie ze to bedzie drugi Ronaldinho ?
0
MD; Neymar, fichado por el Barça ale czy to prawda ?
0
MD pisze ze Neymar podpisal kontrakt z Barca :D
0
A po co Neymar ma sie pakowac do tego syfu jaki jest w realu ? Same konflikty tam :P
0
Neymar sam mowil ze chce grac dla nas i mowil w samych superlatywach o Messim :) Ja jestem spokojny co do tego transfera i ten cyrk jest troche pod publiczke :P
0
Media zgodne ze Neymar jest nasz ale badzmy cierpliwi(chociaz ile mozna :D) i poczekajmy na oficjalny komunikat
0
Marca podala ze Neymar jest nasz