0

A gdzie Pedro???!!Tello,Thiago,Alexis sa nie do ruszenia !!!

0

Ahh te twoje suchary :D

0

Hahahaa Miki sie pyta jaki jest email do polsat news zeby nie zrobili z Messiego zlodzieja hahaha :D Ten to zawsze humor poprawi :D

0

Wiecie co ? ;) Ja to chyba przestane czytac wiadomosci na tej stronie a zaczne czytac newsy Mikiego ;)

0

Miki jest spoko ! Odczepic sie od niego ! :D

0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=43109 Moze to bylo jakis czas temu ale co ich obchodza Messiego podatki ..

0

I jak sobie przypomnij to moze zacznij sie martwic o zawodnika swojego klubu a nie podniecasz sie ze Messi bedzie mial sprawe

0

Przypominij mi madridista za co Benzema mial nie dawno sprawe ;)

0

Ale boli ta porazka :) I dobrze ma bolec ;)

0

Oo i mamy 1-1

0

Nie wiedzialem ze potrafisz przyszlosc przewidziec o0

0

Doping Dracsow poniesie naszych po zwyciestwo :D

0

Niesamowite emocje :D Brawo panowie za walke !!

0

Karny dla Argentyny :D

0

WYGRALISMYYY !!!!!! :D

0

To wszystko zalezy od Thiago czy chce zostac badz odejsc

0

Porazka na wlasne zyczenie ;( No trudno walczymy dalej

0

2-0 i Neymar asysta ;)

0

Gdyby w naszym sztabie trenerskim w reprezentacji wszyscy mysleli jak Miki to mysle ze bysmy walczyli o powazne trofea

0

I Brazylia 1-0 ;)

0

A co Neymar sam gra ? Sam ma wygrac mecz ? W Barcelonie bedzie inna gra i moze zaczniemy go oceniac jak bedzie gral w naszych barwach ....

0

Dobrze mowisz :)

0

Mecz obejrzysz na SportKlub

0

Sada dzis bardzo fajnie gra ;)

0

Niestety nie moglem obejrzec Argentyny ;/ Ktos moze powiedziec jak zagral Leo ?

0

Ale Alexis nam sie rozkrecil ;) Super asysta

0

Fajny klimat na stadionie :D Tylko zwyciestwo Polacy tylko zwyciestwo !

0

Napiszcie cos o kibicach ! :D Fajnie byloby poczytac o naszych grupach kibicowskich jak na stronie Realu :)

0

Zaraz poleca linki po tym babolu Ter Stegena i zaraz te osoby zaczna gadac ze po tym bledzie nie powinien u nas bronic ;)

0

Bo zapewne nie byl najlepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?