pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A gdzie Pedro???!!Tello,Thiago,Alexis sa nie do ruszenia !!!
0
Ahh te twoje suchary :D
0
Hahahaa Miki sie pyta jaki jest email do polsat news zeby nie zrobili z Messiego zlodzieja hahaha :D Ten to zawsze humor poprawi :D
0
Wiecie co ? ;) Ja to chyba przestane czytac wiadomosci na tej stronie a zaczne czytac newsy Mikiego ;)
0
Miki jest spoko ! Odczepic sie od niego ! :D
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=43109 Moze to bylo jakis czas temu ale co ich obchodza Messiego podatki ..
0
I jak sobie przypomnij to moze zacznij sie martwic o zawodnika swojego klubu a nie podniecasz sie ze Messi bedzie mial sprawe
0
Przypominij mi madridista za co Benzema mial nie dawno sprawe ;)
0
Ale boli ta porazka :) I dobrze ma bolec ;)
0
Oo i mamy 1-1
0
Nie wiedzialem ze potrafisz przyszlosc przewidziec o0
0
Doping Dracsow poniesie naszych po zwyciestwo :D
0
Niesamowite emocje :D Brawo panowie za walke !!
0
Karny dla Argentyny :D
0
WYGRALISMYYY !!!!!! :D
0
To wszystko zalezy od Thiago czy chce zostac badz odejsc
0
Porazka na wlasne zyczenie ;( No trudno walczymy dalej
0
2-0 i Neymar asysta ;)
0
Gdyby w naszym sztabie trenerskim w reprezentacji wszyscy mysleli jak Miki to mysle ze bysmy walczyli o powazne trofea
0
I Brazylia 1-0 ;)
0
A co Neymar sam gra ? Sam ma wygrac mecz ? W Barcelonie bedzie inna gra i moze zaczniemy go oceniac jak bedzie gral w naszych barwach ....
0
Dobrze mowisz :)
0
Mecz obejrzysz na SportKlub
0
Sada dzis bardzo fajnie gra ;)
0
Niestety nie moglem obejrzec Argentyny ;/ Ktos moze powiedziec jak zagral Leo ?
0
Ale Alexis nam sie rozkrecil ;) Super asysta
0
Fajny klimat na stadionie :D Tylko zwyciestwo Polacy tylko zwyciestwo !
0
Napiszcie cos o kibicach ! :D Fajnie byloby poczytac o naszych grupach kibicowskich jak na stronie Realu :)
0
Zaraz poleca linki po tym babolu Ter Stegena i zaraz te osoby zaczna gadac ze po tym bledzie nie powinien u nas bronic ;)
0
Bo zapewne nie byl najlepszy