0

Ale ladna akcja :D

0

Tahiti daje rade :D

0

Bardzo fajne zachowanie zawodnikow Tahiti !! :) Fajne te wisiorki :D

0

Bardzo fajnie sie czytalo :)Brawo Cochise !

0

Vamos Tahiti ;)

0

No coz to nie dlugo zaczynam polowac na wyjazdowa koszulke :D

0

Silva powiedzial ze jak Carlo odejdzie to nie bedzie gwarantowal do pozostania w klubie ;) Wiec jest szansa na sprowadzenie go do nas

0

Walczyli do konca to sie liczy ;)

0

Wazne ze walczylismy do konca i to sie liczy !!VEB

0

Co ten Marcelino zrobil to nie wiem ;/ Niestety podarowalismy dzisiaj bardzo duzo pkt realowi

0

Jest szansa walczymy do konca !

0

Strasznie mi brakuje Mickeala ;(

0

Dajemy pkt realowi niestety

0

Odrabiamy odrabiamy !! Vamos ! Walczyc do konca !!

0

Po raz kolejny wybrany jako zawodnik meczu ;)

0

Neymar po raz kolejny wybrany jako zaowdnik meczu :D Oby tak dalej !!

0

Znowu 10 pkt przewagi real ma nad nami ;/ Ale jest to do odrobienia juz to dzisiaj pokazalismy

0

31-32 Wychodzimy na prowadzenie :D

0

Koniec pierwszej kwarty 20-18 uff wrocilismy do gry ;)

0

20:18 teraz nie dac sobie wsadzic

0

No coz Barce Regal trzeba w necie wlaczyc ;) Jak wygramy ten mecz to cudownie bedzie swietowac mistrza w Madrycie ;) Vamos Barcaa!!!!!!

0

Szkoda tylko ze o 22 zaczyna sie mecz Barca Regal-Real Madrid ;/

0

Ale Hulk mial szanse wypuscic Neymara ;/

0

Neymar-Messi-Alexis czy to nie wyglada pieknie ? Neymar jak bedzie gral u nas jak teraz w Brazylii to bedzie cudownie w dodatku jak Alexis utrzyma swoja bardzo dobra forme a Messi to Messi ;) Wiec najblizszy sezon zapowiada sie bardzo ciekawie ;)

0

Powiem wam ze jak Carlo pojdzie do Realu to w tedy pojawi sie szansa na sprowadzenie Silvy do nas ;) W jakims wywiadzie Silva powiedzial ze jak Carlo odejdzie to on tez bedzie zamierzal

0

Alves alez strzal !!!! Szkoda ze nie wpadlo :D

0

Kolejna piekna bramka ;) Coraz bardziej nie moge sie doczekac jego debiutu w Barcie ;)

0

NEYMAAAR GOOOOOL !!!! :D

0

Meczyk fajnie sie zapowiada i oczekuje dobra gre wykonaniu Neymara i Daniego ;) Szkoda tylko ze o 22 Barca gra w kosza z Realem ;/

0

No to panowie namawiac go do pozostania !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?