pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ladna akcja :D
0
Tahiti daje rade :D
0
Bardzo fajne zachowanie zawodnikow Tahiti !! :) Fajne te wisiorki :D
0
Bardzo fajnie sie czytalo :)Brawo Cochise !
0
Vamos Tahiti ;)
0
No coz to nie dlugo zaczynam polowac na wyjazdowa koszulke :D
0
Silva powiedzial ze jak Carlo odejdzie to nie bedzie gwarantowal do pozostania w klubie ;) Wiec jest szansa na sprowadzenie go do nas
0
Walczyli do konca to sie liczy ;)
0
Wazne ze walczylismy do konca i to sie liczy !!VEB
0
Co ten Marcelino zrobil to nie wiem ;/ Niestety podarowalismy dzisiaj bardzo duzo pkt realowi
0
Jest szansa walczymy do konca !
0
Strasznie mi brakuje Mickeala ;(
0
Dajemy pkt realowi niestety
0
Odrabiamy odrabiamy !! Vamos ! Walczyc do konca !!
0
Po raz kolejny wybrany jako zawodnik meczu ;)
0
Neymar po raz kolejny wybrany jako zaowdnik meczu :D Oby tak dalej !!
0
Znowu 10 pkt przewagi real ma nad nami ;/ Ale jest to do odrobienia juz to dzisiaj pokazalismy
0
31-32 Wychodzimy na prowadzenie :D
0
Koniec pierwszej kwarty 20-18 uff wrocilismy do gry ;)
0
20:18 teraz nie dac sobie wsadzic
0
No coz Barce Regal trzeba w necie wlaczyc ;) Jak wygramy ten mecz to cudownie bedzie swietowac mistrza w Madrycie ;) Vamos Barcaa!!!!!!
0
Szkoda tylko ze o 22 zaczyna sie mecz Barca Regal-Real Madrid ;/
0
Ale Hulk mial szanse wypuscic Neymara ;/
0
Neymar-Messi-Alexis czy to nie wyglada pieknie ? Neymar jak bedzie gral u nas jak teraz w Brazylii to bedzie cudownie w dodatku jak Alexis utrzyma swoja bardzo dobra forme a Messi to Messi ;) Wiec najblizszy sezon zapowiada sie bardzo ciekawie ;)
0
Powiem wam ze jak Carlo pojdzie do Realu to w tedy pojawi sie szansa na sprowadzenie Silvy do nas ;) W jakims wywiadzie Silva powiedzial ze jak Carlo odejdzie to on tez bedzie zamierzal
0
Alves alez strzal !!!! Szkoda ze nie wpadlo :D
0
Kolejna piekna bramka ;) Coraz bardziej nie moge sie doczekac jego debiutu w Barcie ;)
0
NEYMAAAR GOOOOOL !!!! :D
0
Meczyk fajnie sie zapowiada i oczekuje dobra gre wykonaniu Neymara i Daniego ;) Szkoda tylko ze o 22 Barca gra w kosza z Realem ;/
0
No to panowie namawiac go do pozostania !!