pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@andi
Miki jest spoko odczep sie od niego ! :D
0
Ale wejscie Alexisa niesamowite :D No nie moge sie doczekac nastepnego sezonu :) Nasz atak bedzie zabojczy
MERCI ABIDAL!!!
0
A potem sie dziwicie ze powstaja plotki ze Thiago ma odejsc ....
Brawo Tito po raz kolejny beznadziejny sklad ;/ Alexis to zrozumiem dlaczego nie gra ale gdzie Tello,Thiago ?
0
To ze Kun przedluza kontrakt to wiadomo bo sam sie wypowiadal,Lewy odchodzi do Bayernu to tez jest pewne,Falcao ma nie dlugo przechodzic testy medyczne,Isco sam wypowiadal sie o City a jesli chodzi o Bale i Cavaniego to napisalem PODOBNO
0
Kruszy kruszy ;) Po za tym tymi transferami nas strasza a pewniakiem jest ze Carvajal wroci ;) Falcao do Monaco,Lewy w Bayernie,Kun przedluzyl kontrakt,Cavani podobno jedna noga w Chelsea,Isco chce do City bo tam bedzie Pellegrini a Bale w tym sezonie prawdopodobnie nie przejdzie do realu :P
0
Tim Sherwood: Na milion procent Bale zostanie w Tottenhamie
Po za tym nie wiem czym sie podniecasz przeciez Bale nie jest jeszcze w realu i pewnie w przyszlym sezonie go nie zobaczymy ;)
0
A mowia ze to Chelsea i City duzo wydaja ;)
0
Dobrze wiemy jak sprawdzaja sie u nas Brazylijczycy ;)
0
Bale w tym sezonie nie pojdzie do realu ;)
0
„Barça sprowadza Neymara, który razem z Alexisem i Messim będzie niszczył rywali” – pisze dziennikarz gazety obok fotomontażu. ;))))
0
Jesli utrzyma przez dlugi czas swoja forme to bedziemy mieli zabojczy atak na przyszly sezon ;) Neymar-Messi-Alexis czy to nie piekne ? :P
0
Lipa w tym Madrycie :/ Caly rok na minusie ..
0
Na nc+ bedzie mecz !!
0
Szkoda ze nie ma Tello w pierwszym skladzie ale tak to spoko
0
Nie raz podkreslal ze by chcial zagrac w Barcelonie
0
Nie wiem nie widzialem ale jesli tak to sory :P
0
Tego akurat nie pisalem :P
0
Dlaczego Neymar ma kosztować tylko 28 mln?
Bartłomiej Rabij (Radio Brazylia, Sportklub): Barca ma zamiar zapłacić jedynie Santosowi, a klub ma tylko 55% praw ekonomicznych do zawodnika. 40% należące do DIS Barcy nie interesuje. I tu zaczyna się zabawa! Po pierwsze, okazuje się, że słynna umowa wstępna jednak istniała. Po drugie, Real Madryt rzeczywiście dał ofertę lepszą niż Barca i za transferem do stolicy Hiszpanii optował Sonda. Santos i Neymar mieli go jednak w nosie.
Gdyby Barcelona zapłaciła za 100% praw ekonomicznych do gracza to jego cena faktycznie byłaby południowoamerykańskim rekordem. A nie będzie. Sonda więc musi znaleźć sposób aby wydrzeć od kogoś należne mu ca. 20 mln euro. Dla Sondy to sprawa priorytetowa. Stracił już na Ganso, jeśli nie zarobi niczego na Neymarze to cały jego interes okaże się funta kłaków wart. Ba, pod znakiem zapytania postawi także funkcjonowanie systemu transferowego w Brazylii. Grupy takie jak DIS czy Traffic mają udziały w 90% graczy I ligi brazylijskiej!
Na razie wiemy tyle, że Sonda rozmawiał z Sandro Rosellem i za swoje 40% domagał się pieniędzy. Barca postanowiła zignorować go. Pytanie: od kogo DIS wytarga pieniądze?
0
Bartlomiej Rabij nie dawno wypowiadal sie dlaczego Neymar ma kosztowac 28 mln :P
0
A moze David Luiz ? ;) Podobno ma odejsc z Chelsea
0
Jesli to prawda ze Luiz ma odejsc to musimy sie o niego naprawde postarac.
Jak cos to dzis gra Roma z Lazio bodajze w finale Pucharu Wloch wiec zwrocmy uwage jak bedzie sobie radzil mlody Marquinhos
0
Juz pieniadze powoli zaczynaja sie zwracac ;)
0
Nie wiem dlaczego ale ja jakos widze Marquinhosa u nas mysle ze by sie sprawdzil ;)
0
Dzisiaj gra Roma z Lazio i zwrocmy duza uwage na mlodego Marquinhosa
0
A jak tam cola zero ? :) i mirinda ? :)
0
U nas Brazylijczycy sie sprawdzaja :)
0
Według katalońskiego Sportu, Neymar zostanie zaprezentowany na Camp Nou trzeciego lub czwartego czerwca;
0
Cesc w ataku ? Powinien byc jeszcze Thiago i Tello ale narazie to przewidywany wiec poczekajmy do wieczora
0
Heh i przepowiadanie przez z nich(strona realu) o konflikcie w szatni u nas ;) Szkoda tylko ze u nich juz jest taki ;)
0
A na stronie realu podniecaja sie ze Barca musi zaplacic 54 mln :D