pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to teraz czekamy na konferencje :P
0
No coz koniec :) Teraz czekam niecierpliwie na pierwszy mecz ;)
0
Ale mam banana na twarzy :D
0
Ale mnie dreszcze przeszly :D
0
Idzieee :D
0
A ty sznurku byles ? ;)
0
Heh ale sie tam bawia ;)
0
A co ma David do prezentacji Neymara ?
0
Ooo jak duzo ludzi teraz sie zebralo :D
0
Tutaj macie NA ZYWO !!!
0
Gdyby byl slaby to takie kluby jak Barca i Real by sie nim nie interesowaly ....
0
Mozliwe ze sie oszczedzal :P przed meczem Scolari mowil ze ma jakis lekki problem z kolanem
0
No coz koniec ;) Neymar w pierwszej polowie naprawde zagral bardzo fajnie ale za to w drugiej byl niewidoczny najwidoczniej jest juz myslami w Barcelonie ;)
0
2-2 Ale piekne bramki dzis mamy :D
0
Piekna brama Rooneya !!! Ale co zrobil Marcelo ?!?!!?
0
1-1 ahahaha
0
No i mamy 1-0 :D Teraz Anglia bedzie musiala sie otworzyc a to oznacza ze mecz bedzie ciekawszy ;)
0
Nie no tak nie moze byc ze codziennie pod jakims tematem jest jakis spam..
Redakcja powinna dawno cos z tym zrobic
0
O rany co ja gadam jaki szpaku
0
No i swietnie jeszcze Szpaku przez jakis czas bedzie komentowal ...
0
Tutaj w czasie meczu powinien byc jakis chat i mozna byloby porozmawiac i nie byloby problemu z tym spamem tego idioty
0
Koniec pierwszej polowy jak oceniacie Neymara ? Dla mnie pozytywny wystep tylko czasem troche samolubnie ;)
0
Ale Julio nie spi i rowniez popisal sie ladna interwencja ;)
0
Alves po staremu ;)
0
Nie no Hart dzis w formie ;)
0
Super podanie
0
Brawo Neymar :) Ladna akcja i ladne uderzenie ;)
0
Zapowiada sie ciekawy mecz i oczywiscie duza uwage poswiece Neymarowi ;)
0
Mam nadzieje ze Sociedad zagra w LM poniewaz w tym sezonie zagrali konkretnie i strasznie milo ogladalo sie ich mecze
0