0

No to teraz czekamy na konferencje :P

0

No coz koniec :) Teraz czekam niecierpliwie na pierwszy mecz ;)

0

Ale mam banana na twarzy :D

0

Ale mnie dreszcze przeszly :D

0

Idzieee :D

0

A ty sznurku byles ? ;)

0

Heh ale sie tam bawia ;)

0

A co ma David do prezentacji Neymara ?

0

Ooo jak duzo ludzi teraz sie zebralo :D

0

Tutaj macie NA ZYWO !!!

!!!!!!

0

Gdyby byl slaby to takie kluby jak Barca i Real by sie nim nie interesowaly ....

0

Mozliwe ze sie oszczedzal :P przed meczem Scolari mowil ze ma jakis lekki problem z kolanem

0

No coz koniec ;) Neymar w pierwszej polowie naprawde zagral bardzo fajnie ale za to w drugiej byl niewidoczny najwidoczniej jest juz myslami w Barcelonie ;)

0

2-2 Ale piekne bramki dzis mamy :D

0

Piekna brama Rooneya !!! Ale co zrobil Marcelo ?!?!!?

0

1-1 ahahaha

0

No i mamy 1-0 :D Teraz Anglia bedzie musiala sie otworzyc a to oznacza ze mecz bedzie ciekawszy ;)

0

Nie no tak nie moze byc ze codziennie pod jakims tematem jest jakis spam..
Redakcja powinna dawno cos z tym zrobic

0

O rany co ja gadam jaki szpaku

0

No i swietnie jeszcze Szpaku przez jakis czas bedzie komentowal ...

0

Tutaj w czasie meczu powinien byc jakis chat i mozna byloby porozmawiac i nie byloby problemu z tym spamem tego idioty

0

Koniec pierwszej polowy jak oceniacie Neymara ? Dla mnie pozytywny wystep tylko czasem troche samolubnie ;)

0

Ale Julio nie spi i rowniez popisal sie ladna interwencja ;)

0

Alves po staremu ;)

0

Nie no Hart dzis w formie ;)

0

Super podanie

0

Brawo Neymar :) Ladna akcja i ladne uderzenie ;)

0

Zapowiada sie ciekawy mecz i oczywiscie duza uwage poswiece Neymarowi ;)

0

Mam nadzieje ze Sociedad zagra w LM poniewaz w tym sezonie zagrali konkretnie i strasznie milo ogladalo sie ich mecze

0

Kto pamieta ten mecz ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?