0

A wiec moge wreszcie napisac Witamy w Barcelonie !! :D Juz nie moge sie doczekac przyszlego sezonu bo nasz atak zapowiada sie bardzo ciekawie ;) Ale teraz musimy sie skupic na bramkarzu i na obronie

0

Wszystko wskazuje na to ze jest juz nasz :) Wszystkie media sa zgodne i po wypowiedzi jego agenta mozna sie domyslic ze Neymar wybral Barce ;)

0

Aktualizacja - 23:55 Garść nowych informacji:

- Według katalońskiego Sportu, Neymar zostanie zaprezentowany na Camp Nou trzeciego lub czwartego czerwca;

- Lance informuje, że Barcelona zapłaci 25 lub 28 milionów, a dodatkowo zobliguje się do rozegrania dwóch towarzyskich meczów z Santosem;

- RAC1 spekuluje, iż Neymar chciałby oficjalne ogłosić swoje odejście w poniedziałek;

- Firma posiadająca 40% praw do Neymara na łamach RAC1 przyznaje, że całość operacji wyniesie 25 milionów euro.

0

No coz zostal nam mlody Marquinhos :P

0

Robert pokazal jak sie strzela realowi ;)

0

No coz gratulacje :)

0

Cos niesamowitego ....

0

Kolejna wspaniala obrona

0

Lewandowski jaka brame by mial o0

0

Jak to nie wpadlo ?!!?!?!?!?!?!?

0

GOOOOOL BORUSSIA :D

0

Karny czy to Robert bedzie strzelal ? :D

0

Koniec pierwszej polowy :) Wspanialy mecz :)

0

Dzis gra bramkarzy to poezja

0

Weidenfeler ! Ale mecz !!

0

Ale parada !!

0

Kurde niespodziewalem sie tak grajacej Borussi o0

0

No i Kuba nam sie pokazal :D Kto by sie spodziewal ze Borussia wejdzie tak dobrze w mecz :D

0

Brawo Robert!

0

No to zaraz rozpoczynamy pilkarskie swieto ;)

0

Cos niesamowitego :D Wspaniala zapowiedz :D

0

Kurde ale fajny pomysl z tymi lucznikami :D

0

Nie dawno wypowiadal sie Tim Sherwood ze Gareth zostale na milion procent w Tottenhamie :D A po za tym jakos nie widze Garetha w koszulce realu :P

0

Tylko ze Silva i Hummels do nas nie dolacza ...
Zobaczymy jak potoczy sie sprawa z Kompany

0

50 mln ? haha prosze was nie czytajcie komentarzy z rm.pl tam same glupoty pisza :D

0

Sluchaj kibicow realu to w zime w sandalach bedziesz chodzil :P

0

@kacper1423
Ty sie nie boj ;) Barca to nie real gdzie macie podzialy i konflikty w szatni ;)

0

Chyba nie dlugo bedziemy mogli witac Neymara ;)

0

Tylko ze MD to nie jest jakies wielkie wiarygodne zrodlo

0

A co myslicie o transferze Bale do Rm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?