pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A wiec moge wreszcie napisac Witamy w Barcelonie !! :D Juz nie moge sie doczekac przyszlego sezonu bo nasz atak zapowiada sie bardzo ciekawie ;) Ale teraz musimy sie skupic na bramkarzu i na obronie
0
Wszystko wskazuje na to ze jest juz nasz :) Wszystkie media sa zgodne i po wypowiedzi jego agenta mozna sie domyslic ze Neymar wybral Barce ;)
0
Aktualizacja - 23:55 Garść nowych informacji:
- Według katalońskiego Sportu, Neymar zostanie zaprezentowany na Camp Nou trzeciego lub czwartego czerwca;
- Lance informuje, że Barcelona zapłaci 25 lub 28 milionów, a dodatkowo zobliguje się do rozegrania dwóch towarzyskich meczów z Santosem;
- RAC1 spekuluje, iż Neymar chciałby oficjalne ogłosić swoje odejście w poniedziałek;
- Firma posiadająca 40% praw do Neymara na łamach RAC1 przyznaje, że całość operacji wyniesie 25 milionów euro.
0
No coz zostal nam mlody Marquinhos :P
0
Robert pokazal jak sie strzela realowi ;)
0
No coz gratulacje :)
0
Cos niesamowitego ....
0
Kolejna wspaniala obrona
0
Lewandowski jaka brame by mial o0
0
Jak to nie wpadlo ?!!?!?!?!?!?!?
0
GOOOOOL BORUSSIA :D
0
Karny czy to Robert bedzie strzelal ? :D
0
Koniec pierwszej polowy :) Wspanialy mecz :)
0
Dzis gra bramkarzy to poezja
0
Weidenfeler ! Ale mecz !!
0
Ale parada !!
0
Kurde niespodziewalem sie tak grajacej Borussi o0
0
No i Kuba nam sie pokazal :D Kto by sie spodziewal ze Borussia wejdzie tak dobrze w mecz :D
0
Brawo Robert!
0
No to zaraz rozpoczynamy pilkarskie swieto ;)
0
Cos niesamowitego :D Wspaniala zapowiedz :D
0
Kurde ale fajny pomysl z tymi lucznikami :D
0
Nie dawno wypowiadal sie Tim Sherwood ze Gareth zostale na milion procent w Tottenhamie :D A po za tym jakos nie widze Garetha w koszulce realu :P
0
Tylko ze Silva i Hummels do nas nie dolacza ...
Zobaczymy jak potoczy sie sprawa z Kompany
0
50 mln ? haha prosze was nie czytajcie komentarzy z rm.pl tam same glupoty pisza :D
0
Sluchaj kibicow realu to w zime w sandalach bedziesz chodzil :P
0
@kacper1423
Ty sie nie boj ;) Barca to nie real gdzie macie podzialy i konflikty w szatni ;)
0
Chyba nie dlugo bedziemy mogli witac Neymara ;)
0
Tylko ze MD to nie jest jakies wielkie wiarygodne zrodlo
0
A co myslicie o transferze Bale do Rm