0

Osoby z otoczenia Neymara mowily ze chce grac w Barcelonie,Neymar czesto wypowiadal sie o Messim ze jest najlepszy na swiecie tak jak Barcelona.Mysle ze Neymar wybierze Barce bo po prostu chce grac w tym klubie i chce grac z Messim

0

Neymar rowniez wyrobil by o sobie dobre zdanie wybierajac nas :) Pokazalby ze pieniadze jednak nie sa dla niego najwazniejsze i gra dla milosci do klubu a nie pieniedzy

0

Tak jak napisal cymek to jest pod publike :P Neymar duzo razy podkreslal ze chce grac dla nas i wypowiadal sie w samych superlatywach o Messim wiec mysle ze wybral ten wlasciwy klub :)

0

A jednak ma dylemat ...

0

Teraz Neymar pokaze czy pojdzie za kasa czy pojdzie do klubu w ktorym na prawde chce grac

0

Duzo razy wypowiadal sie o Messim ze jest najlepszy na swiecie i wgl :) Trafi do nas zobaczycie :)

0

Santos chcial jak najwiecej wyciagnac ale im sie nie udalo :) A dobrze wiedza ze jego kontrakt konczy sie za rok nie wytrzymali wiec przystali na naszych warunkach :)

0

Neymar od przyszlego sezonu bedzie nosil nasze barwy jestem pewien !

0

No to czekamy na Neymara :)

0

Ale musi byc cos narzeczy skoro tak duzo mediow mowi o transferze :) Moze nie jest oficjalnie jeszcze ale wszystko idzie w dobrym kierunku

0

Kurde ale sie ciesze ! Barca zrobila bardzo dobry interes ! A pomyslec mozna ze Perez chcial wylozyc 100 mln haha :D

0

Co sie tam dzieje ?

0

A pomyslec mozna ze Perez chcial wylozyc 100 mln :D

0

Oj chyba wszystko sie dzis wyjasni :)

0

Wszystko wskazuje na to ze tak

0

Niech redakcja nie spi ! :) Teraz wylatuje tyle ciekawych informacji :)

0

Ja mysle ze Neymar sie sprawdzi ;) I kasa sie zwroci za niego pod wzgledem marketingowym :)

0

Wszystko idzie w dobrym kierunku :) Rowniez mi sie wydaje ze dzisiaj wszystko sie wyjasni :)

0

Chyba niedlugo bedziemy mogli napisac: Neymar witamy w Barcelonie ;)

0

Podobno to juz jest kwestia czasu na ogloszenie Neymara w Barcelonie ale caly czas czekam na OFICJALNIE

0

Ciekawe te informacje co podaliscie musimy czekac na kolejne informacje ;)

0

Ja sie ciesze ze zostaje :) Jego ostatnie mecze pokazuja ze to nie bylo jego ostatnie slowo ;)

0

Oczywiscie potrzebujemy obronce ale nie moze byc tak ze tylko Messi nas ciagnie musi kto mu pomoc w strzelaniu

0

Hahaha kogo oni nie chca kupic :D

0

Niech Neymar wreszcie wypowie sie na ten temat a nie caly czas probuje od tematu uciekac ...

0

Dobry ruch Barcy ;) Barca dobrze wie ze Neymar za darmo odejdzie za rok z Santosu dlatego tak malo kasy dali :) A Santos bedzie staral sie ciagnac to najdluzej zeby wysepic od nas jak najwiecej :P Ja jestem spokojny co do tego transferu po prostu musimy byc cierpliwi a najwazniejsze ze Neymar chce grac dla nas :)

0

To juz zalezy od Santosu czy chce zarobic teraz albo za rok Neymar przychodzi za darmo :) Nie zapominajmy ze rok temu zaplacilismy 14 mln za Neymara

0

Po pierwsze to MD pisalo ! wiec wiecie jak im mozna zaufac :P Po drugie Neymar chce grac dla nas ! Po trzecie Barca zaplacila za niego rok temu 14 mln ! A po 4 Santos bedzie dlugo to ciagnac zeby wysepic jak najwiecej a jak zauwazy ze nie wysepia wiecej to go puszcza !

0

Santos bedzie staral sie ciagnac to dlugo bo chce jak najwiecej wyciagnac i jak napisal kolega nizej jak Santos zauwazy ze nie wyciagnie od nas wiecej to go pusci

0

Przeciez to MD napisalo a tu duza czesc juz spina :) Po za tym rok temu juz zaplacilismy 14 mln za niego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?