pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Osoby z otoczenia Neymara mowily ze chce grac w Barcelonie,Neymar czesto wypowiadal sie o Messim ze jest najlepszy na swiecie tak jak Barcelona.Mysle ze Neymar wybierze Barce bo po prostu chce grac w tym klubie i chce grac z Messim
0
Neymar rowniez wyrobil by o sobie dobre zdanie wybierajac nas :) Pokazalby ze pieniadze jednak nie sa dla niego najwazniejsze i gra dla milosci do klubu a nie pieniedzy
0
Tak jak napisal cymek to jest pod publike :P Neymar duzo razy podkreslal ze chce grac dla nas i wypowiadal sie w samych superlatywach o Messim wiec mysle ze wybral ten wlasciwy klub :)
0
A jednak ma dylemat ...
0
Teraz Neymar pokaze czy pojdzie za kasa czy pojdzie do klubu w ktorym na prawde chce grac
0
Duzo razy wypowiadal sie o Messim ze jest najlepszy na swiecie i wgl :) Trafi do nas zobaczycie :)
0
Santos chcial jak najwiecej wyciagnac ale im sie nie udalo :) A dobrze wiedza ze jego kontrakt konczy sie za rok nie wytrzymali wiec przystali na naszych warunkach :)
0
Neymar od przyszlego sezonu bedzie nosil nasze barwy jestem pewien !
0
No to czekamy na Neymara :)
0
Ale musi byc cos narzeczy skoro tak duzo mediow mowi o transferze :) Moze nie jest oficjalnie jeszcze ale wszystko idzie w dobrym kierunku
0
Kurde ale sie ciesze ! Barca zrobila bardzo dobry interes ! A pomyslec mozna ze Perez chcial wylozyc 100 mln haha :D
0
Co sie tam dzieje ?
0
A pomyslec mozna ze Perez chcial wylozyc 100 mln :D
0
Oj chyba wszystko sie dzis wyjasni :)
0
Wszystko wskazuje na to ze tak
0
Niech redakcja nie spi ! :) Teraz wylatuje tyle ciekawych informacji :)
0
Ja mysle ze Neymar sie sprawdzi ;) I kasa sie zwroci za niego pod wzgledem marketingowym :)
0
Wszystko idzie w dobrym kierunku :) Rowniez mi sie wydaje ze dzisiaj wszystko sie wyjasni :)
0
Chyba niedlugo bedziemy mogli napisac: Neymar witamy w Barcelonie ;)
0
Podobno to juz jest kwestia czasu na ogloszenie Neymara w Barcelonie ale caly czas czekam na OFICJALNIE
0
Ciekawe te informacje co podaliscie musimy czekac na kolejne informacje ;)
0
Ja sie ciesze ze zostaje :) Jego ostatnie mecze pokazuja ze to nie bylo jego ostatnie slowo ;)
0
Oczywiscie potrzebujemy obronce ale nie moze byc tak ze tylko Messi nas ciagnie musi kto mu pomoc w strzelaniu
0
Hahaha kogo oni nie chca kupic :D
0
Niech Neymar wreszcie wypowie sie na ten temat a nie caly czas probuje od tematu uciekac ...
0
Dobry ruch Barcy ;) Barca dobrze wie ze Neymar za darmo odejdzie za rok z Santosu dlatego tak malo kasy dali :) A Santos bedzie staral sie ciagnac to najdluzej zeby wysepic od nas jak najwiecej :P Ja jestem spokojny co do tego transferu po prostu musimy byc cierpliwi a najwazniejsze ze Neymar chce grac dla nas :)
0
To juz zalezy od Santosu czy chce zarobic teraz albo za rok Neymar przychodzi za darmo :) Nie zapominajmy ze rok temu zaplacilismy 14 mln za Neymara
0
Po pierwsze to MD pisalo ! wiec wiecie jak im mozna zaufac :P Po drugie Neymar chce grac dla nas ! Po trzecie Barca zaplacila za niego rok temu 14 mln ! A po 4 Santos bedzie dlugo to ciagnac zeby wysepic jak najwiecej a jak zauwazy ze nie wysepia wiecej to go puszcza !
0
Santos bedzie staral sie ciagnac to dlugo bo chce jak najwiecej wyciagnac i jak napisal kolega nizej jak Santos zauwazy ze nie wyciagnie od nas wiecej to go pusci
0
Przeciez to MD napisalo a tu duza czesc juz spina :) Po za tym rok temu juz zaplacilismy 14 mln za niego :)