pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gap12
Jestem pewny ze bys nie pozalowal :)
0
Ja tylko w Barcelonie spedzilem tydzien ale 1 dzien wystarczy zeby zakochac sie w miescie :)
0
Heh a Bartra spiewa Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha! :D
0
Dla mnie mogloby nie byc komentatorow tylko bym posluchal jak kibice spiewaja :)
0
Mil vuit-cents noranta-nou
Neix el Club que porto al cor
Blaugrana són els colors
Futbol Club Barcelona!
Le, le, le, le-le-le,
le, le, le, le-le-le,
le, le, le, le-le-le
Futbol Club Barcelona!
0
O i rowniez jak bedzie final Benfica-Chelsea to mocno bede kibicowal Benfice :D
0
@Wojciech6
Ja chyba tez BVB nie dlatego ze Bayern nas rozjechal tylko milo bedzie jak Polacy podniosa puchar ;)
0
@1899BlaugranaANTYsREAL
No tak ale z tym SB to Atletico sie zgodzilo :) Pokierowali sie historia a kibicow Atletico bedzie duzo nie tylko w sektorze gosci
0
I jak tam dajecie szanse Atletico w piatek ? ;)
0
A teraz na Calderon madridista hico de puta :D
0
A na Calderon Campeones Campeones :D
0
@^matirix20^
Canal+Family
0
Spodziewalem sie gwizdow ;) Ale chyba nasi kibice z Atletico dobrze zyja :)
0
No to zaraz walczymy o 3 miejsce w kosza ;)
0
No a zaraz walczymy o 3 miejsce w EuroLidze VAMOS BARCAA !!!
0
Thiago, Tello i jazda
0
Brawo panowie ! Visca El Barca !! :)
0
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
0
Fajnie byloby wygrac lige w Madrycie ;)
0
Najblizsze okienko transferowe bedzie bardzo ciekawe ;)
0
Raczej plotka ale bylem pod wrazeniem gry Reusa w polfinale LM
0
Ja tylko czekam na wiadomosc ktore bedzie zaczynac sie od slowa Oficjalnie
0
Bardzo dobrze
0
Oj nie obrazilbym sie gyby Isco mial do nas dolaczyc ;)
0
To po swietujemy w madrycie ;)
0
@Caratan
W tedy nalezal sie posredni dla Bayernu ...
0
Ja wciaz nie rozumiem za co byl ten posredni przeciez nie bylo podania do bramkarza
0
Posredni ? ale za co ?
0
obronil :D
0
o karny dla realu :p