0

@Gap12
Jestem pewny ze bys nie pozalowal :)

0

Ja tylko w Barcelonie spedzilem tydzien ale 1 dzien wystarczy zeby zakochac sie w miescie :)

0

Heh a Bartra spiewa Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha! :D

0

Dla mnie mogloby nie byc komentatorow tylko bym posluchal jak kibice spiewaja :)

0

Mil vuit-cents noranta-nou
Neix el Club que porto al cor
Blaugrana són els colors
Futbol Club Barcelona!
Le, le, le, le-le-le,
le, le, le, le-le-le,
le, le, le, le-le-le
Futbol Club Barcelona!

0

O i rowniez jak bedzie final Benfica-Chelsea to mocno bede kibicowal Benfice :D

0

@Wojciech6
Ja chyba tez BVB nie dlatego ze Bayern nas rozjechal tylko milo bedzie jak Polacy podniosa puchar ;)

0

@1899BlaugranaANTYsREAL
No tak ale z tym SB to Atletico sie zgodzilo :) Pokierowali sie historia a kibicow Atletico bedzie duzo nie tylko w sektorze gosci

0

I jak tam dajecie szanse Atletico w piatek ? ;)

0

A teraz na Calderon madridista hico de puta :D

0

A na Calderon Campeones Campeones :D

0

@^matirix20^
Canal+Family

0

Spodziewalem sie gwizdow ;) Ale chyba nasi kibice z Atletico dobrze zyja :)

0

No to zaraz walczymy o 3 miejsce w kosza ;)

0

No a zaraz walczymy o 3 miejsce w EuroLidze VAMOS BARCAA !!!

0

Thiago, Tello i jazda

0

Brawo panowie ! Visca El Barca !! :)

0

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

0

Fajnie byloby wygrac lige w Madrycie ;)

0

Najblizsze okienko transferowe bedzie bardzo ciekawe ;)

0

Raczej plotka ale bylem pod wrazeniem gry Reusa w polfinale LM

0

Ja tylko czekam na wiadomosc ktore bedzie zaczynac sie od slowa Oficjalnie

0

Bardzo dobrze

0

Oj nie obrazilbym sie gyby Isco mial do nas dolaczyc ;)

0

To po swietujemy w madrycie ;)

0

@Caratan
W tedy nalezal sie posredni dla Bayernu ...

0

Ja wciaz nie rozumiem za co byl ten posredni przeciez nie bylo podania do bramkarza

0

Posredni ? ale za co ?

0

obronil :D

0

o karny dla realu :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?