pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny !!!
0
O wreszcie :)
0
Haha :D
0
@PanOgorek
Dla takich jak ty jest strona realmadrid.pl
0
A juz myslalem ze Torres nie strzeli
0
Szkoda tylko ze ci normalni kibice Barcy sa pozniej wkladani do jednego worka z tymi idiotami ....
0
Boze gdzie sa admini ....
0
Kiedy castilla grala z nasza podstawowa 11 ?
0
Nie bylo spalonego :D
0
hala madrid to oznacza ze real gra w hali :)
0
Ale po co zwracacie uwage na tego idiote ? Jest mecz to rozmawiajmy o meczu a nie o nim ...
0
No to zaraz zaczynamy Vamos Benfica !
0
Koniec pierwszej polowy no i po staremu chelsea szczesliwie nie traci bramki :)
0
Nie dawno bylo dosyc glosno o niej :D
0
Dokladnie jakie gwizdy sa jak chelsea jest przy pilce :D
0
@MESSIah16
Ile chelsea oddalo strzalow ?
0
Ale milo oglada sie Benfice :)
0
I znowu Chelsea ma glupie szczescie ;P
0
Benfica cisnie ;)
0
Rowniez kibicuje Benfice :)
0
@fcbarca veb
Mecz masz na Canal+Sport,N sport no i moze sprawdz Tvn Turbo
0
To kto dzis wygrywa Benfica czy Chelsea ? ;)
0
Skoro Xavi zostal zapytany o konflikt Mou-Iker to logiczne ze odpowie na pytanie .....
0
Nigdy nie zapomne jego dwoch wspanialych akcji na SB :) I nie klocmy sie kto jest lepszy Messi czy Ronni :)Obaj sa najlepszymi pilkarzami w hiatorii i czy to nie wspaniale ze R10 gral dla nas a Messi caly czas gra dla nas
0
Ciekawe czy to plotka ze Neymar idzie do Bayernu ale jedno wiemy ze najblizsze okienko transferowe bedzie strasznie ciekawe ;)
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=45447&kom=ok
Perez jak wychodzil z hali gdy Real przegral w finale Euroligi to jeden z naszych zaczal krzyczec Visca El Barca :D
0
0
Hahaha ten kibic na zdjeciu mnie rozwalil :D
0
@Miki_Messi2001
Powiedzial dorosly :D fajnie ze sa tutaj takie osoby jak Miki przynajmniej jest smiesznie :D
0
Slaba ta transmisja liczylem na to ze bedzie caly czas slychac jakies przyspiewki czy cos a tu caly czas zaglusza komentarz ;//