0

Karny !!!

0

O wreszcie :)

0

Haha :D

0

@PanOgorek
Dla takich jak ty jest strona realmadrid.pl

0

A juz myslalem ze Torres nie strzeli

0

Szkoda tylko ze ci normalni kibice Barcy sa pozniej wkladani do jednego worka z tymi idiotami ....

0

Boze gdzie sa admini ....

0

Kiedy castilla grala z nasza podstawowa 11 ?

0

Nie bylo spalonego :D

0

hala madrid to oznacza ze real gra w hali :)

0

Ale po co zwracacie uwage na tego idiote ? Jest mecz to rozmawiajmy o meczu a nie o nim ...

0

No to zaraz zaczynamy Vamos Benfica !

0

Koniec pierwszej polowy no i po staremu chelsea szczesliwie nie traci bramki :)

0

Nie dawno bylo dosyc glosno o niej :D

0

Dokladnie jakie gwizdy sa jak chelsea jest przy pilce :D

0

@MESSIah16
Ile chelsea oddalo strzalow ?

0

Ale milo oglada sie Benfice :)

0

I znowu Chelsea ma glupie szczescie ;P

0

Benfica cisnie ;)

0

Rowniez kibicuje Benfice :)

0

@fcbarca veb
Mecz masz na Canal+Sport,N sport no i moze sprawdz Tvn Turbo

0

To kto dzis wygrywa Benfica czy Chelsea ? ;)

0

Skoro Xavi zostal zapytany o konflikt Mou-Iker to logiczne ze odpowie na pytanie .....

0

Nigdy nie zapomne jego dwoch wspanialych akcji na SB :) I nie klocmy sie kto jest lepszy Messi czy Ronni :)Obaj sa najlepszymi pilkarzami w hiatorii i czy to nie wspaniale ze R10 gral dla nas a Messi caly czas gra dla nas

0

Ciekawe czy to plotka ze Neymar idzie do Bayernu ale jedno wiemy ze najblizsze okienko transferowe bedzie strasznie ciekawe ;)

0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=45447&kom=ok
Perez jak wychodzil z hali gdy Real przegral w finale Euroligi to jeden z naszych zaczal krzyczec Visca El Barca :D

0

czy to nie piekne ? :)

0

Hahaha ten kibic na zdjeciu mnie rozwalil :D

0

@Miki_Messi2001
Powiedzial dorosly :D fajnie ze sa tutaj takie osoby jak Miki przynajmniej jest smiesznie :D

0

Slaba ta transmisja liczylem na to ze bedzie caly czas slychac jakies przyspiewki czy cos a tu caly czas zaglusza komentarz ;//

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?