0

No to Leo strzelaj teraz ;)

0

Ciekawe czy Tito postawi na Pedro w rewanzu ...

0

No to dalej gramy w 10

0

Ale dlaczego Pedro zostaje ?

0

Dzisiaj caly czas naszych kibicow slychac :)

0

Spojrzcie na to jak Leo wszedl i od razu podkrecilismy tempo

0

LEO ASYSTA :D

0

ALEEEXIS !!!!!!!

0

MEEESII COS TY ZROBIL KOCHAM CIE !!

0

No podkrecamy tempo

0

Brawo Alves

0

Spojrzcie jak gra sie ozywila

0

No i wszedl Leo i juz bylo groznie

0

Pedro dzisiaj tragedia ...

0

No i Messi sie rozgrzewa :)

0

@fanoflakers
Mysle ze szykuje sie na Bayern

0

@RealMadridnazawsze
U was nie lepiej ...
Co przegracie i wejde na strone to widze wyzwiska na trenera i pilkarzy i sprzedajecie pol skladu

0

Po prostu gramy za wolno ...

0

@FcBarcaCules
Nie chodzi mi o caloksztalt kariery tylko o obecna forme
Boje sie ze bedzie nie skuteczny jak Alexis

0

Nie wiem czy sie cieszyc mam nadzieje ze nie bedzie to samo co z Alexisem lub Pedro....
Jesli faktycznie do nas przejdzie to ciekawe ilu sezonowcow dojdzie ^^

0

Bardzo mi sie podoba !! Ale i tak bede polowal na wyjazdowa :P

0

Realny
Przypadkiem strony sie nie pomylily ? ;) idz pisz swoje zale na stronie realu

0

Robert jestesmy dumni ! A kibice realu niech zamilcza !!

0

Cos czuje ze Lewy mocno przyczyni do odejscia mula :-)

0

Neutralny
Nie wiem o co ci chodzi :-[ napisz jeszcze raz

0

To jak panie i panowie ;) za tydzien remontada w naszym domu ;))

0

Jeszcze nie wiadomo czy real wygra z Atletic ;)

0

Tym razem sedzia nie ratuje realu ;)

0

No to panie i panowie wierzymy za tydzien w cud ! No i musze to napisac Polak upokorzyl real ! Visca el Barca ! Visca el Catalunya !

0

Koniec !! Robert jestem z ciebie dumny !!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?