pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to Leo strzelaj teraz ;)
0
Ciekawe czy Tito postawi na Pedro w rewanzu ...
0
No to dalej gramy w 10
0
Ale dlaczego Pedro zostaje ?
0
Dzisiaj caly czas naszych kibicow slychac :)
0
Spojrzcie na to jak Leo wszedl i od razu podkrecilismy tempo
0
LEO ASYSTA :D
0
ALEEEXIS !!!!!!!
0
MEEESII COS TY ZROBIL KOCHAM CIE !!
0
No podkrecamy tempo
0
Brawo Alves
0
Spojrzcie jak gra sie ozywila
0
No i wszedl Leo i juz bylo groznie
0
Pedro dzisiaj tragedia ...
0
No i Messi sie rozgrzewa :)
0
@fanoflakers
Mysle ze szykuje sie na Bayern
0
@RealMadridnazawsze
U was nie lepiej ...
Co przegracie i wejde na strone to widze wyzwiska na trenera i pilkarzy i sprzedajecie pol skladu
0
Po prostu gramy za wolno ...
0
@FcBarcaCules
Nie chodzi mi o caloksztalt kariery tylko o obecna forme
Boje sie ze bedzie nie skuteczny jak Alexis
0
Nie wiem czy sie cieszyc mam nadzieje ze nie bedzie to samo co z Alexisem lub Pedro....
Jesli faktycznie do nas przejdzie to ciekawe ilu sezonowcow dojdzie ^^
0
Bardzo mi sie podoba !! Ale i tak bede polowal na wyjazdowa :P
0
Realny
Przypadkiem strony sie nie pomylily ? ;) idz pisz swoje zale na stronie realu
0
Robert jestesmy dumni ! A kibice realu niech zamilcza !!
0
Cos czuje ze Lewy mocno przyczyni do odejscia mula :-)
0
Neutralny
Nie wiem o co ci chodzi :-[ napisz jeszcze raz
0
To jak panie i panowie ;) za tydzien remontada w naszym domu ;))
0
Jeszcze nie wiadomo czy real wygra z Atletic ;)
0
Tym razem sedzia nie ratuje realu ;)
0
No to panie i panowie wierzymy za tydzien w cud ! No i musze to napisac Polak upokorzyl real ! Visca el Barca ! Visca el Catalunya !
0
Koniec !! Robert jestem z ciebie dumny !!!!!!