0

Ja rowniez wole Kuna od Neymara :P Mam mala nadzieje ze kiedys do nas przejdzie :)

0

Jakos w tym meczu mi jest obojetne kto wygra ale darze duza sympatia Kuna i ciesze sie jak strzeli ;)

0

2-1 MC Brawo Kun !! :)

0

Nadal mnie boli ta nieuznana bramka Bojana :(

0

Ale Barca strzeli o 2-3 bramki wiecej ;)

0

On nie odpusci sobie takiego meczu ;) Bankowo bedzie gral ;)

0

Song z Pique na obronie Busi musi grac na swojej pozycji

0

@antymadridistaFCB
Oni pokazali ile sa warci bez Ronaldo z Osasuna ;) Oddajac celny strzal w 90 min :D

0

A podobno u nas nie ma kto strzelac po za Messim ;) Po raz kolejny zamykamy usta madridistom ;)

0

@ kra
Mozna jeszcze Messi/Alves :) Czasem fajnie po klepia ;)

0

Strasznie przyjemnie ten mecz sie oglada :)

0

Trudno sie domyslic ze Villa jest oszczedzany na PSG ? A tak po za tym sklad bardzo dobry po 3 pkt Barco ! :)

0

Niech on wreszcie obejrzy powtorki !!

0

@apollo19
Wy pokazaliscie ile jestescie wart bez Ronaldo z Osasuna :D Oddajac pierwszy celny strzal w 90 min ! HAHAHAH zalosnie jestescie ;) A Barca bez Messiego jeszcze nie przegrala ;)

0

Ja juz bede polowal na wyjazdowa ;)

0

Juz mi sie podobaja :D

0

Ja nie skreslam Galaty ;) Maja tam na prawde ciekawych zawodnikow i moga sie postawic no i czytajac ich wywiady widac ze sa pewni swojego

0

I jak tam dajecie dzisiaj jakies szanse dla Galaty ? :P

0

@FCB NA ZAWSZE!
Ja slyszalem to juz dosyc dawno ale super to zaspiewala :)

0

@patrykp695
madridistas

0

On jest niezniszczalny ;) Nie zdziwie sie jak zagra z PSG :)

0

A ja cos czuje ze Messi wykuruje sie przed meczem i zagra ;)

0

Po jego wypowiedzi o karnym to widac ze nie ogladal powtorki...
Szkoda ze nie wypowiedzial sie o bramce Ibry ...

0

PSG stworzylo sobie sporo okazji i mozna powiedziec ze zasluzyli na remis ale za 2 tyg mecz bedzie wygladal zupelnie inaczej i tak duzo sytuacji sobie nie wypracuja

0

Ilu naszych pojechalo do Paryza ? Byly momenty gdzie ich bylo glosno slychac

0

@Cr7
Nasi kibice sa gorsi od wszystkich a co powiesz o swoich ? Kto uciekal spod wlasnego stadionu jak Boixos Nois przyjezdzali do Madrytu ? Jeszcze palili tam wasze barwy....

0

Haha a komentatorzy najlepiej przed rozpoczeciem meczu ,,dzisiaj sedziuje bardzo doswiadczony sedzia ''

0

Nie wiem jak mozna bylo nie widziec takiego spalonego ...
No coz wynik nie jest zly a u siebie gra bedzie wygladac zupelnie inaczej

0

@WilliamPedro
W tym sezonie bedzie losowanie

0

Wynik jest tak na prawde niezly ale powinnismy to wygrac ;/ Brawo dla pana liniowego ktory podarowal bramke dla PSG na prawde zalosne.... PSG poprostu mialo wielkie szczescie 2 bramki z dupy o bramce Valdesa nie chce mi sie pisac ;/ Ale nie oszukujmy sie PSG zostanie rozjechany na CN i pieniazki nie pomoga ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?