pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja rowniez wole Kuna od Neymara :P Mam mala nadzieje ze kiedys do nas przejdzie :)
0
Jakos w tym meczu mi jest obojetne kto wygra ale darze duza sympatia Kuna i ciesze sie jak strzeli ;)
0
2-1 MC Brawo Kun !! :)
0
Nadal mnie boli ta nieuznana bramka Bojana :(
0
Ale Barca strzeli o 2-3 bramki wiecej ;)
0
On nie odpusci sobie takiego meczu ;) Bankowo bedzie gral ;)
0
Song z Pique na obronie Busi musi grac na swojej pozycji
0
@antymadridistaFCB
Oni pokazali ile sa warci bez Ronaldo z Osasuna ;) Oddajac celny strzal w 90 min :D
0
A podobno u nas nie ma kto strzelac po za Messim ;) Po raz kolejny zamykamy usta madridistom ;)
0
@ kra
Mozna jeszcze Messi/Alves :) Czasem fajnie po klepia ;)
0
Strasznie przyjemnie ten mecz sie oglada :)
0
Trudno sie domyslic ze Villa jest oszczedzany na PSG ? A tak po za tym sklad bardzo dobry po 3 pkt Barco ! :)
0
Niech on wreszcie obejrzy powtorki !!
0
@apollo19
Wy pokazaliscie ile jestescie wart bez Ronaldo z Osasuna :D Oddajac pierwszy celny strzal w 90 min ! HAHAHAH zalosnie jestescie ;) A Barca bez Messiego jeszcze nie przegrala ;)
0
Ja juz bede polowal na wyjazdowa ;)
0
Juz mi sie podobaja :D
0
Ja nie skreslam Galaty ;) Maja tam na prawde ciekawych zawodnikow i moga sie postawic no i czytajac ich wywiady widac ze sa pewni swojego
0
I jak tam dajecie dzisiaj jakies szanse dla Galaty ? :P
0
@FCB NA ZAWSZE!
Ja slyszalem to juz dosyc dawno ale super to zaspiewala :)
0
@patrykp695
madridistas
0
On jest niezniszczalny ;) Nie zdziwie sie jak zagra z PSG :)
0
A ja cos czuje ze Messi wykuruje sie przed meczem i zagra ;)
0
Po jego wypowiedzi o karnym to widac ze nie ogladal powtorki...
Szkoda ze nie wypowiedzial sie o bramce Ibry ...
0
PSG stworzylo sobie sporo okazji i mozna powiedziec ze zasluzyli na remis ale za 2 tyg mecz bedzie wygladal zupelnie inaczej i tak duzo sytuacji sobie nie wypracuja
0
Ilu naszych pojechalo do Paryza ? Byly momenty gdzie ich bylo glosno slychac
0
@Cr7
Nasi kibice sa gorsi od wszystkich a co powiesz o swoich ? Kto uciekal spod wlasnego stadionu jak Boixos Nois przyjezdzali do Madrytu ? Jeszcze palili tam wasze barwy....
0
Haha a komentatorzy najlepiej przed rozpoczeciem meczu ,,dzisiaj sedziuje bardzo doswiadczony sedzia ''
0
Nie wiem jak mozna bylo nie widziec takiego spalonego ...
No coz wynik nie jest zly a u siebie gra bedzie wygladac zupelnie inaczej
0
@WilliamPedro
W tym sezonie bedzie losowanie
0
Wynik jest tak na prawde niezly ale powinnismy to wygrac ;/ Brawo dla pana liniowego ktory podarowal bramke dla PSG na prawde zalosne.... PSG poprostu mialo wielkie szczescie 2 bramki z dupy o bramce Valdesa nie chce mi sie pisac ;/ Ale nie oszukujmy sie PSG zostanie rozjechany na CN i pieniazki nie pomoga ...