0

Czekam na oficjalna informacje

0

Nie no nie dziwcie sie data ur 2001 :))

0

Tito wroci i bedziemy jeszcze silniejsi :)

0

Ta zmiana fryzury to juz lekka przesada....

0

@MRM1994
Ty wgl mecz ogladales ?

0

@Hen
Hah a nie dawno pisali jakie my mamy kompleksy :D

0

Cr nie bedzie gral z Azerbejdzanem :D To po Portugalii w tym meczu :P

0

Zaraz kibice realu beda pisac ze wenezuela to slabiutka druzyna i beda pisac ze Argentyna ma lepszych zawodnikow a Portugalia slaby i cr nie ma tam z kim grac

0

Messi tam miesza :))

0

Kolejna piekna asysta Messiego !!! Jego asysty sa ladniejsze od bramek Gonzalo ;))

0

Messi Messi goool :D

0

Karny!

0

On nie bedzie mial co marnowac ;)

0

1-0 Ale asysta Messiego !! Brawo !!

0

Ludzie pytaja sie o konflikt Villa-Messi a oni odpowiadaja na boisku ;)

0

Nie skreslalbym Galaty ;) Maja sporo dobrych zawodnik min: Drogba,Burak,Snejder :) Jesli Galata wywiezie korzystny wynik z SB np:bramkowy remis lub minimalna wygrana:) to real bedzie mial bardzo ciezko w meczu rewanzowym bo wiemy jaka jest atmosfera na Ali Sami Yen Arena

0

Juz wiadomo dlaczego zrezygnowali z drabinek ;)

0

Mnie to juz nie dziwi ....

0

Dziwni sa kibice realu....
Jak Messi ma wiecej strzelonych bramek to mowia ze Ronaldo jest pomocnikiem a skoro jest pomocnikiem to dlaczego ma mniej asyst od Messiego ;)

0

Caly czas Messi udowadnia ze jest najlepszy :))

0

Villa i Messi sa nie do powstrzymania :)

0

Mou ma od kogo sie uczyc ;)

0

Szkoda tylko ze to ultras sur zaczeli pluc na naszych kibicow:/ pozniej chlopaki podbiegli pod ich sektor i zostala rzucona raca

0

Bylem na tym meczu ze znajomymi i szukalismy naszych pilkarzy :) No i odnalezlismy Adriano ktory z wielka checia rozdal nam autografy i porobilismy zdjecia :)

0

To prawda doping byl niesamowity !!nawet pikniki stawaly i odwracaly sie do ludzi krzyczac zeby wstac i spiewac:) wspaniala atmosfera :)

0

Ja nie skreslam Galaty poniewaz maja sporo zawodnikow ktorzy sa naprawde doswiadczeni

0

Jak Niang nie strzelil sam na sam to my na stadionie cieszylismy sie jakby Barca strzelila gola :D

0

Bylem na tym meczu:)Doping byl niesamowity !!strasznie glosno bylo no i po tym meczu ledwo mowie :-D Roznieslismy ich dzisiaj !!a podobno jest to koniec ery hah!!

0

Zaspiewamy dzisiaj glosniej niz przed rozpoczeciem meczu z realem :)

0

Jestem w Barcelonie i atmosfera jest wspaniala wszyscy sa dobrej mysli i wierzymy ze przejdziemy Milan !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?