pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekam na oficjalna informacje
0
Nie no nie dziwcie sie data ur 2001 :))
0
Tito wroci i bedziemy jeszcze silniejsi :)
0
Ta zmiana fryzury to juz lekka przesada....
0
@MRM1994
Ty wgl mecz ogladales ?
0
@Hen
Hah a nie dawno pisali jakie my mamy kompleksy :D
0
Cr nie bedzie gral z Azerbejdzanem :D To po Portugalii w tym meczu :P
0
Zaraz kibice realu beda pisac ze wenezuela to slabiutka druzyna i beda pisac ze Argentyna ma lepszych zawodnikow a Portugalia slaby i cr nie ma tam z kim grac
0
Messi tam miesza :))
0
Kolejna piekna asysta Messiego !!! Jego asysty sa ladniejsze od bramek Gonzalo ;))
0
Messi Messi goool :D
0
Karny!
0
On nie bedzie mial co marnowac ;)
0
1-0 Ale asysta Messiego !! Brawo !!
0
Ludzie pytaja sie o konflikt Villa-Messi a oni odpowiadaja na boisku ;)
0
Nie skreslalbym Galaty ;) Maja sporo dobrych zawodnik min: Drogba,Burak,Snejder :) Jesli Galata wywiezie korzystny wynik z SB np:bramkowy remis lub minimalna wygrana:) to real bedzie mial bardzo ciezko w meczu rewanzowym bo wiemy jaka jest atmosfera na Ali Sami Yen Arena
0
Juz wiadomo dlaczego zrezygnowali z drabinek ;)
0
Mnie to juz nie dziwi ....
0
Dziwni sa kibice realu....
Jak Messi ma wiecej strzelonych bramek to mowia ze Ronaldo jest pomocnikiem a skoro jest pomocnikiem to dlaczego ma mniej asyst od Messiego ;)
0
Caly czas Messi udowadnia ze jest najlepszy :))
0
Villa i Messi sa nie do powstrzymania :)
0
Mou ma od kogo sie uczyc ;)
0
Szkoda tylko ze to ultras sur zaczeli pluc na naszych kibicow:/ pozniej chlopaki podbiegli pod ich sektor i zostala rzucona raca
0
Bylem na tym meczu ze znajomymi i szukalismy naszych pilkarzy :) No i odnalezlismy Adriano ktory z wielka checia rozdal nam autografy i porobilismy zdjecia :)
0
To prawda doping byl niesamowity !!nawet pikniki stawaly i odwracaly sie do ludzi krzyczac zeby wstac i spiewac:) wspaniala atmosfera :)
0
Ja nie skreslam Galaty poniewaz maja sporo zawodnikow ktorzy sa naprawde doswiadczeni
0
Jak Niang nie strzelil sam na sam to my na stadionie cieszylismy sie jakby Barca strzelila gola :D
0
Bylem na tym meczu:)Doping byl niesamowity !!strasznie glosno bylo no i po tym meczu ledwo mowie :-D Roznieslismy ich dzisiaj !!a podobno jest to koniec ery hah!!
0
Zaspiewamy dzisiaj glosniej niz przed rozpoczeciem meczu z realem :)
0
Jestem w Barcelonie i atmosfera jest wspaniala wszyscy sa dobrej mysli i wierzymy ze przejdziemy Milan !