pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ej to ile razy pepe by schodzil z boiska w tym sezonie ? Przeciez on tak wchodzi prawie w kazdego zwodnika jak Nani dzisiaj
0
Hala UEFA !
0
@RM12
Wy juz dobrze wiecie ile kosztuje ;)
0
Mnie to rozmieszyla czerwien dla Naniego :D Teraz mozemy pomyslec ile pepe by razy schodzil z boiska ;)
0
Sedziowie po raz kolejny pomagaja realowi ale mnie to juz powoli nie dziwi ;) Ale wiem jedno ze real nie wygra LM ;) Wystarczy ze trafia na Juve lub Bayern i baju baju ;)
0
Brawo Manchester byliscie lepsi ale no coz nie udalo sie ;// Oczywiscie sedzia musial pomoc realowi ....
0
Welbeck zrobil na mnie ogromne wraznie :) Jeszcze Rooney wejdzie w 2 polowie bedzie dobrze !
0
Kibice Manchesteru spiewali Seta Mourinho co to znaczy ?
0
Ronaldo nie istnieje to i real nie isteniej... Jak narazie Manchester gra bardzo bardzo dobrze jakims cudem real nie przegrywa GO GO Manchester !
0
@banann16
W sobote gral caly mecz :P Ale wejdzie na pewno w 2 polowie
0
Dzis jestesmy czerwonymi diablami ! :)
0
Rooney na lawce a od poczatku Giggs bedzie gral
0
0
,,Porażka Realu może poprawić humory w Barcelonie?''-Mi jak najbardziej tak ! :D
0
Ja caly czas wierze ze przejdziemy Milan :)
0
Jakim cudem na pierwszym miejscu znajduje sie Chelsea ? Na czym wgl ten ranking sie opiera
0
Na stronie realu mozna poczytac o ultrasach realu :P Moze u nas moglaby sie pojawic zakladka opisujaca nasze grupy kibcowskie np Boixos Nois lub Almogàvers
0
Fajnie by bylo gdybyscie zrobili jakis artykul o Boixos Nois
0
@antybarcWelona31
Wstyd przynosisz swojemu klubowi tak jak i normalnym kibicom Realu
0
Brawo Victor !!! Mimo ze zamierzasz odejsc to i tak pokazales ze zalezy ci na druzynie !!!
0
@polska890
To wypier.... sezonowcu i przestan kibicowac bo wstyd przynosisz prawdziwym kibicom !!!! Z druzyna sie jest a nie bywa !!!
0
Tito wroc !!!!
0
Brawo sedzia !!!!!!
0
@krzysiek
Tylko ze Xavi ma kontuzje ...
0
@piachuFCB
Skoro wiesz ze odpadamy z LM to rozumiem ze meczu nie obejrzysz ?
0
@bartekvisca
Moim zdaniem powinnismy pomyslec o Pedro lub Alexisie ktory z nich ma wyjsc od poczatku :P Mysle ze Tello powinien wejsc okolo 60-70 min w tedy rywale beda zmeczeni a wiemy jakie Tello ma przyspiesznie
0
Nie widze innej opcji niz Villa w pierwszej 11
0
El Clasico to El Clasico i nie widze tutaj zadnego oszczedzania sie tylko walke przez cale 90 min Mysle ze Real jeszcze bedzie chcial odrobic strate do Atletico i wskoczyc na 2 miejsce
0
Genialny artykul !!! Brawo Challenger swietnie sie czytalo i po przeczytaniu tego jeszcze bardziej wierze w zwyciestwo w sobote jak i z Milanem
0
Ich ekipa nic nie znaczy ;) W Madrycie rzadzi Athletico :P a w Hiszpanii moze maja dobre relacje z Espanyolem ;P A w Europie to moze tylko z panathinaikos maja sztame