0

Ej to ile razy pepe by schodzil z boiska w tym sezonie ? Przeciez on tak wchodzi prawie w kazdego zwodnika jak Nani dzisiaj

0

Hala UEFA !

0

@RM12
Wy juz dobrze wiecie ile kosztuje ;)

0

Mnie to rozmieszyla czerwien dla Naniego :D Teraz mozemy pomyslec ile pepe by razy schodzil z boiska ;)

0

Sedziowie po raz kolejny pomagaja realowi ale mnie to juz powoli nie dziwi ;) Ale wiem jedno ze real nie wygra LM ;) Wystarczy ze trafia na Juve lub Bayern i baju baju ;)

0

Brawo Manchester byliscie lepsi ale no coz nie udalo sie ;// Oczywiscie sedzia musial pomoc realowi ....

0

Welbeck zrobil na mnie ogromne wraznie :) Jeszcze Rooney wejdzie w 2 polowie bedzie dobrze !

0

Kibice Manchesteru spiewali Seta Mourinho co to znaczy ?

0

Ronaldo nie istnieje to i real nie isteniej... Jak narazie Manchester gra bardzo bardzo dobrze jakims cudem real nie przegrywa GO GO Manchester !

0

@banann16
W sobote gral caly mecz :P Ale wejdzie na pewno w 2 polowie

0

Dzis jestesmy czerwonymi diablami ! :)

0

Rooney na lawce a od poczatku Giggs bedzie gral

0

Tutaj nasi kibice wspaniale zaspiewali nasz hymn :)

0

,,Porażka Realu może poprawić humory w Barcelonie?''-Mi jak najbardziej tak ! :D

0

Ja caly czas wierze ze przejdziemy Milan :)

0

Jakim cudem na pierwszym miejscu znajduje sie Chelsea ? Na czym wgl ten ranking sie opiera

0

Na stronie realu mozna poczytac o ultrasach realu :P Moze u nas moglaby sie pojawic zakladka opisujaca nasze grupy kibcowskie np Boixos Nois lub Almogàvers

0

Fajnie by bylo gdybyscie zrobili jakis artykul o Boixos Nois

0

@antybarcWelona31
Wstyd przynosisz swojemu klubowi tak jak i normalnym kibicom Realu

0

Brawo Victor !!! Mimo ze zamierzasz odejsc to i tak pokazales ze zalezy ci na druzynie !!!

0

@polska890
To wypier.... sezonowcu i przestan kibicowac bo wstyd przynosisz prawdziwym kibicom !!!! Z druzyna sie jest a nie bywa !!!

0

Tito wroc !!!!

0

Brawo sedzia !!!!!!

0

@krzysiek
Tylko ze Xavi ma kontuzje ...

0

@piachuFCB
Skoro wiesz ze odpadamy z LM to rozumiem ze meczu nie obejrzysz ?

0

@bartekvisca
Moim zdaniem powinnismy pomyslec o Pedro lub Alexisie ktory z nich ma wyjsc od poczatku :P Mysle ze Tello powinien wejsc okolo 60-70 min w tedy rywale beda zmeczeni a wiemy jakie Tello ma przyspiesznie

0

Nie widze innej opcji niz Villa w pierwszej 11

0

El Clasico to El Clasico i nie widze tutaj zadnego oszczedzania sie tylko walke przez cale 90 min Mysle ze Real jeszcze bedzie chcial odrobic strate do Atletico i wskoczyc na 2 miejsce

0

Genialny artykul !!! Brawo Challenger swietnie sie czytalo i po przeczytaniu tego jeszcze bardziej wierze w zwyciestwo w sobote jak i z Milanem

0

Ich ekipa nic nie znaczy ;) W Madrycie rzadzi Athletico :P a w Hiszpanii moze maja dobre relacje z Espanyolem ;P A w Europie to moze tylko z panathinaikos maja sztame

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?