pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobry sklad :) okolo 70 min Tello moglby zmienic Alexisa :) No i nie ukrywam zaskoczenia co do Beckhama
0
Jesli wyjdziemy z takim samym nastawieniem jak w rewanzowym meczu z Milanem to jestem spokojny o wygrana
0
@ormana
A moze wyjda w innym stroju ?
0
Jutro Davida widze od pierwszych minut ! :)
0
@barcapff
W tym sezonie Ronaldo 6 karnych a Messi 4 znowu sie osmieszasz
0
@barcapff
A bramka z Manchesterem w finale LM ? Po raz kolejny sie osmieszasz
0
@barcapff
A ile razy Ronaldo strzelal na pusta a ile razy sam na sam ? No i po co ten temat ?
0
@barcapff
0
@barcapff
Nie mysle tylko o Messim tylko ty wchodzisz na ta strone i piszesz jakie slabe bramki strzela Messi .. Za wszelka cene chcecie udowodnic ze Messi jest tym gorszym a Ronaldo najlepszy ale wam to slabo wychodzi
0
@barcapff
Taki skrzydlowy ze ma mniej asyst od Messiego ;)
0
@barcapff
To kiedy Ronaldo strzelil bramke po minieciu obroncow ? A jak bylo z Manchesterem na pusta ? Ale slaba ta bramka co ? A przedwczoraj z Zaragoza ? Bramkarz dal mu strzelic pewnie
0
@barcapff
Krotko mowiac boli cie ze Messi strzela wiecej bramek od CR :) I poprostu jest lepszy od niego ;)
0
@barcapff
No i te bramki z Milanem to faktycznie na pusta strzelil :) Oj wy tylko pamietacie te ktora strzeli na pusta czy cos :)
0
@barcapff
CR gra z najlepszymi napastnikami ktorzy sa w formie ?? :D haha Villa zjada Benzeme i Higuaina
0
@rc17
Na La Rambli kupisz bilety na mecz :) Im wyzej tym taniej jak byl mecz Barca-Rayo to na 2 poziom bilet kosztowal ponad 30 euro
0
Dokladnie mam nadzieje ze Messi nie pobije rekordu Ronaldo ;) Tzn strzelic kazdej druzynie w tym swojej ;)
0
W te swieta same wspaniale wiadomosci :) Barca utrzymala przewage,chelsea przegrala,Xavi i Alba jada do Paryzu,Abi i Vilanova wrocili :) I jeszcze jak Atletico wygra i zepchnie real na 3 miejsce to bedzie cudownie ;)
0
Brawo dla kibicow Celty ! :) Rowniez mi sie spodobalo jak Celta grala na wyjezdzie z realem i kibice Celty zaspiewali hymn Barcy :D
0
@grubyjoint
Wczoraj nasza przewaga nad realem zrobila sie mniejsza ?
0
Oczywiscie bardzo sie ciesze ze powstal dzial o FC Barcelonie B :)
0
Moze byscie zrobili dzial o kibicach ? :-)
0
Kurde dobrze ze na naszej stronie nie ma tego co na realu ;) po kazdej wpadce oni wyzywaja swojego trenera i swoich zawodnikow .....
0
Gdzie sa ci co sie smiali z naszego remisu ;)
0
No i gicior przewaga utrzymana :) A jesli jutro Atletico wygra bedzie wspaniale :) i w dodatku chelsea dzisiaj przegrala ;))
0
Zatoczyl kolo ;)
0
Telloooo :) Piekna asysta Messiego :)
0
Swieci juz wygrywaja z chelsea ! :)
0
Ale Swieci cisna chelsea :D
0
Te O na koncu mialo tego nie byc :P
0
Z okazji świąt życzę Wam Drodzy Cules, spełnienia wszelkich najskrytszych marzeń, bo w końcu należy pamiętać, że są one właśnie po to aby je realizować :-) I standardowo - wesołych świąt i smacznego jajka! O