pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ufff :D
0
Barcawoorld ale co innego komentatorzy nki ;)
0
Hummels dzis slabo
0
Nie wiem jak wy ale bardziej wierze ze odrobimy straty
0
Robert prawie 5 brama :)
0
My juz szybciej zdobedziemy la decime niz real :D
0
Ale mnie duma rozpiera:)
0
Mam lzy w oczach haha Robert !!" Polak wali 4 brame realowi !!!!
0
Aaaaaa prawie 4 :)
0
Ale jestem dumny ze to POLAK strzelil 3 brami realowi :)
0
Hahaha Lewy hahaha gdzie jestescie przescieradla !!!
0
Markus32
Wiem mistrzu :)
0
Nie bylo spalonego !
0
Gdzie sa kibice realu?
0
Goooooool gdzie jestescie biali jahahaha !!!!
0
No to jazda Borussia !
0
Haha jak tu nagle pojawili sie biali po bramce ronaldo :))) haha zalosneee
0
Smieszmi kibice realu ktorzy pojawili sie na naszej stronie po strzeleniu bardzo szczesliwego gola ronaldo i nasmiewajacych sie z naszej wczorajszej porazki czy moga mi odpowiedziec kiedy ostatnio wygraliscie lm ?;)
0
@barcawoorld
Alez oczywiscie Bayern prezentujac taka gre przez caly sezon zasluzyl na wygranie LM ;) real ma wielkie szczescie ze nie gra z bayernem
0
@barcawooorld
0
Jesli real przejdzie borussie to bayern ich zniszczy
0
Prosze was nie mowcie o karnym bo poprostu go nie bylo
0
Hummels sie nie popisal real szczesliwie remisuje
0
Hitler w grobie sie obraca po wykrzyknieciu nazwiska Polaka przez Niemcow:D
0
Lewy haha
0
Ladna akcja Borussia mocno zaczyna :)
0
Ale atmosfera na stadionie :)
0
No ale najwazniejsze widowisko ;) oj bedzie ciekawy mecz
0
Ja za Borussia :D Jeden z powodow to za bardzo realu nie lubie ;) a drugi to miloby polakow zobaczyc w finale :)
0
No to jazda BvB :)