0

Ufff :D

0

Barcawoorld ale co innego komentatorzy nki ;)

0

Hummels dzis slabo

0

Nie wiem jak wy ale bardziej wierze ze odrobimy straty

0

Robert prawie 5 brama :)

0

My juz szybciej zdobedziemy la decime niz real :D

0

Ale mnie duma rozpiera:)

0

Mam lzy w oczach haha Robert !!" Polak wali 4 brame realowi !!!!

0

Aaaaaa prawie 4 :)

0

Ale jestem dumny ze to POLAK strzelil 3 brami realowi :)

0

Hahaha Lewy hahaha gdzie jestescie przescieradla !!!

0

Markus32
Wiem mistrzu :)

0

Nie bylo spalonego !

0

Gdzie sa kibice realu?

0

Goooooool gdzie jestescie biali jahahaha !!!!

0

No to jazda Borussia !

0

Haha jak tu nagle pojawili sie biali po bramce ronaldo :))) haha zalosneee

0

Smieszmi kibice realu ktorzy pojawili sie na naszej stronie po strzeleniu bardzo szczesliwego gola ronaldo i nasmiewajacych sie z naszej wczorajszej porazki czy moga mi odpowiedziec kiedy ostatnio wygraliscie lm ?;)

0

@barcawoorld
Alez oczywiscie Bayern prezentujac taka gre przez caly sezon zasluzyl na wygranie LM ;) real ma wielkie szczescie ze nie gra z bayernem

0

@barcawooorld

0

Jesli real przejdzie borussie to bayern ich zniszczy

0

Prosze was nie mowcie o karnym bo poprostu go nie bylo

0

Hummels sie nie popisal real szczesliwie remisuje

0

Hitler w grobie sie obraca po wykrzyknieciu nazwiska Polaka przez Niemcow:D

0

Lewy haha

0

Ladna akcja Borussia mocno zaczyna :)

0

Ale atmosfera na stadionie :)

0

No ale najwazniejsze widowisko ;) oj bedzie ciekawy mecz

0

Ja za Borussia :D Jeden z powodow to za bardzo realu nie lubie ;) a drugi to miloby polakow zobaczyc w finale :)

0

No to jazda BvB :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?