0

Jeszcze nie zaczeli grac a szpaku juz szaleje z nazwiskami

0

Fajna oprawe zrobili

0

Szpaku juz ma problemy el szarawałi

0

W telewizji powinni zrobic cos takiego zeby wylaczyc komentatora i slyszec tylko trybuny

0

@messigol
Gdybym nie mial pradu to jakim cudem w tym momencie bym odpisywal po raz ostatni na twoj glupi komentarz ?

0

@messigol
Ty tym bardziej ;)

0

Ahhh nie moge sie doczekac meczu :D

0

Najlepsi komentatorzy to sa z Cyfry ;)

0

Mam nadzieje ze dzisiaj tego wspanialego spotkania nie bedzie komentowal Szpaku

0

A dziwisz sie ze jest cicho jak nasi ultrasi nie moga wchodzic na stadion ? Doping jest w tedy gdy jest jakis wazny mecz

0

@fanfary
To jest Gran Derbi w tym meczu daje siebie wszystko

0

Hahaha Ronaldo ;D

0

Brawo dla Rayo za walke ;)

0

@DonAndres*8
Rewanz PK i liga

0

@fanfary
O to sie nie boj ;)

0

@fanfary
U siebie i wyjazd

0

0

Ronaldo jakie miny robi :D

0

Ale szczescie :D

0

Dokladnie Rayo caly czas cisnie w koncu cos strzela

0

No wrescie ;)))

0

@Mateuszf1
No a kto pomogl wygrac lige w zeszlym sezonie ?

0

@Stawiar
Bo sie troche interesuje i wiem ze real ma prawie ze wszystkimi kose ;) w Hiszpanii moze macie dobre stosunki z Espanyolem ;)

0

Haha karny dla Rayo powinien byc ;)

0

Kibice United na SB spiewali SETA Mourinho co to znaczy ?

0

@Stawiar
Moze jak bedziesz gral w fife

0

@Mateuszf1
Z tego co wiem Milan nie za bardzo sie lubi z realem wiec nie wiem dlaczego piszesz real+Milan for ever ;) po za tym nikt prawie was w Europie nie lubi :)

0

@Mateuszf1
Nie osmieszaj sie ;)

0

@fanfary
Nie boj sie mistrzu po meczach z nami pocisniecie real i zycze wam tego z calego serca ;)

0

No no kibice Rayo daja rade ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?