pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze nie zaczeli grac a szpaku juz szaleje z nazwiskami
0
Fajna oprawe zrobili
0
Szpaku juz ma problemy el szarawałi
0
W telewizji powinni zrobic cos takiego zeby wylaczyc komentatora i slyszec tylko trybuny
0
@messigol
Gdybym nie mial pradu to jakim cudem w tym momencie bym odpisywal po raz ostatni na twoj glupi komentarz ?
0
@messigol
Ty tym bardziej ;)
0
Ahhh nie moge sie doczekac meczu :D
0
Najlepsi komentatorzy to sa z Cyfry ;)
0
Mam nadzieje ze dzisiaj tego wspanialego spotkania nie bedzie komentowal Szpaku
0
A dziwisz sie ze jest cicho jak nasi ultrasi nie moga wchodzic na stadion ? Doping jest w tedy gdy jest jakis wazny mecz
0
@fanfary
To jest Gran Derbi w tym meczu daje siebie wszystko
0
Hahaha Ronaldo ;D
0
Brawo dla Rayo za walke ;)
0
@DonAndres*8
Rewanz PK i liga
0
@fanfary
O to sie nie boj ;)
0
@fanfary
U siebie i wyjazd
0
0
Ronaldo jakie miny robi :D
0
Ale szczescie :D
0
Dokladnie Rayo caly czas cisnie w koncu cos strzela
0
No wrescie ;)))
0
@Mateuszf1
No a kto pomogl wygrac lige w zeszlym sezonie ?
0
@Stawiar
Bo sie troche interesuje i wiem ze real ma prawie ze wszystkimi kose ;) w Hiszpanii moze macie dobre stosunki z Espanyolem ;)
0
Haha karny dla Rayo powinien byc ;)
0
Kibice United na SB spiewali SETA Mourinho co to znaczy ?
0
@Stawiar
Moze jak bedziesz gral w fife
0
@Mateuszf1
Z tego co wiem Milan nie za bardzo sie lubi z realem wiec nie wiem dlaczego piszesz real+Milan for ever ;) po za tym nikt prawie was w Europie nie lubi :)
0
@Mateuszf1
Nie osmieszaj sie ;)
0
@fanfary
Nie boj sie mistrzu po meczach z nami pocisniecie real i zycze wam tego z calego serca ;)
0
No no kibice Rayo daja rade ;)