pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto strzelil dla Argentyny ?
0
Mam nadzieje ze zobaczymy jutro nasza legende !! Vamos RONI !!!
0
0
Mam nadzieje ze naszego magika zobaczymy w najblizszym meczu towarzyskim z Anglia :)
0
@10Ronaldinho10
Przydalby sie nam ? Zeby do naszej bramki strzelil ? :P
0
Szkoda ze Liverpool wywozi z Manchesteru tylko 1 pkt :( Nie mozna zapominac ze Barca ma sztame z Liverpoolem :P
0
@juliancarax
Pilkarz kompletny po raz kolejny pokazal nam jak sie gra glowa w polu karnym
0
Alonso+Lopez=Tiki Taka
0
Zaraz Punta Pelota bedzie szukala spiskow :D
0
Ronaldo zblizyl sie do Messiego w Pichici :)
0
@raul7
Byly newsy o tym na waszej stronie a te przyspiewki o Messim podczas ostatniego GD bylo doskonale slychac
0
@mudvayne
To ultras sur spiewali o Messim ze jest nienormalny ? To moze jeszcze wrocmy do meczu Manchester City-Real Madrid gdzie kibice zyczyli smierc Xaviemu i Aguero i jeszcze cisneli po zonie Casillasa
0
@WybitnyMessi
Niby poszkodowani tez ....
0
@raul7
A przedwczoraj kto co chwile spiewal o Messi na SB ?
0
Teraz na stronie realu pisza o kibcach Barcy ^^
0
Jak wszyscy od razu staneli w obronie Messiego :)
0
Dlaczego jeszcze na ten temat nie wypowiedzieli sie poszkodowani ?
0
@dawid22d
Tak ty znasz najlepiej Leo i wiesz jaki on jest no i daj jakis filmik czy cos jak Messi podszedl do Alvaro czy jak krzyczal do Karanki
0
No i temat zakonczony w sprawie Messi vs Alvaro :)
0
Najpierw jak zaczniecie wypisywac takie rzeczy o Messim to pokazcie dowody ...
0
@dawid22d
Najpierw pokaz madralo dowody na to ze Messi podszedl do Alvaro
0
A jeszcze dzieciaki na tamtej stronie w to wierza ehh :)
0
Haha widzicie co pisza na stronie realu ? Messi do karanki: co sie kur*** patrzysz ....
0
Ciekawe czy go jeszcze pobil
0
Ale co zrobic przeciez od dawna wiadomo ze ultras sur prowadzi anty doping nie wazne czy to GD czy jakies inne spotkanie
0
@Ciupss
Ale to zalezy na jakie grupy sie trafi ;p Boixos Nois raczej by kolo Ultras Sur nie usiadlo
0
Boixos Nois to tez rasisci (tylko ze nie moga wchodzic na stadion ) i juz tak nie piszcie ze takie akcje tylko na Santiago
0
@Mateusz_9449
A to nie prawda co powiedzial ? Gdyby te setki nie zostaly zmarnowane to byloby po meczu co prawda Real rowniez mial bardzo dobre sytuacje
0
Przeciez ultras sur to rasisci to dlaczego sie dziwicie ?
0
Powinnismy to wygrac ale znowu nie konczymy setek ;//