0

Kto strzelil dla Argentyny ?

0

Mam nadzieje ze zobaczymy jutro nasza legende !! Vamos RONI !!!

0

Zobaczcie co Portugalski fan krzyczy w kierunku Ronaldo :D

0

Mam nadzieje ze naszego magika zobaczymy w najblizszym meczu towarzyskim z Anglia :)

0

@10Ronaldinho10
Przydalby sie nam ? Zeby do naszej bramki strzelil ? :P

0

Szkoda ze Liverpool wywozi z Manchesteru tylko 1 pkt :( Nie mozna zapominac ze Barca ma sztame z Liverpoolem :P

0

@juliancarax
Pilkarz kompletny po raz kolejny pokazal nam jak sie gra glowa w polu karnym

0

Alonso+Lopez=Tiki Taka

0

Zaraz Punta Pelota bedzie szukala spiskow :D

0

Ronaldo zblizyl sie do Messiego w Pichici :)

0

@raul7
Byly newsy o tym na waszej stronie a te przyspiewki o Messim podczas ostatniego GD bylo doskonale slychac

0

@mudvayne
To ultras sur spiewali o Messim ze jest nienormalny ? To moze jeszcze wrocmy do meczu Manchester City-Real Madrid gdzie kibice zyczyli smierc Xaviemu i Aguero i jeszcze cisneli po zonie Casillasa

0

@WybitnyMessi
Niby poszkodowani tez ....

0

@raul7
A przedwczoraj kto co chwile spiewal o Messi na SB ?

0

Teraz na stronie realu pisza o kibcach Barcy ^^

0

Jak wszyscy od razu staneli w obronie Messiego :)

0

Dlaczego jeszcze na ten temat nie wypowiedzieli sie poszkodowani ?

0

@dawid22d
Tak ty znasz najlepiej Leo i wiesz jaki on jest no i daj jakis filmik czy cos jak Messi podszedl do Alvaro czy jak krzyczal do Karanki

0

No i temat zakonczony w sprawie Messi vs Alvaro :)

0

Najpierw jak zaczniecie wypisywac takie rzeczy o Messim to pokazcie dowody ...

0

@dawid22d
Najpierw pokaz madralo dowody na to ze Messi podszedl do Alvaro

0

A jeszcze dzieciaki na tamtej stronie w to wierza ehh :)

0

Haha widzicie co pisza na stronie realu ? Messi do karanki: co sie kur*** patrzysz ....

0

Ciekawe czy go jeszcze pobil

0

Ale co zrobic przeciez od dawna wiadomo ze ultras sur prowadzi anty doping nie wazne czy to GD czy jakies inne spotkanie

0

@Ciupss
Ale to zalezy na jakie grupy sie trafi ;p Boixos Nois raczej by kolo Ultras Sur nie usiadlo

0

Boixos Nois to tez rasisci (tylko ze nie moga wchodzic na stadion ) i juz tak nie piszcie ze takie akcje tylko na Santiago

0

@Mateusz_9449
A to nie prawda co powiedzial ? Gdyby te setki nie zostaly zmarnowane to byloby po meczu co prawda Real rowniez mial bardzo dobre sytuacje

0

Przeciez ultras sur to rasisci to dlaczego sie dziwicie ?

0

Powinnismy to wygrac ale znowu nie konczymy setek ;//

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?