pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z drugiej strony szkoda Adana ciekawe jak musi sie czuc ;//
0
Podobno Real dogadal sie z Diego Lopezem :D Wielkie zaufanie do Adana :D
0
Najlepszego mistrzu !! :)
0
http://www.facebook.com/photo.php?v=362905607140115&set=vb.184243534948306&type=2&theater Ogarnijcie ^^
0
Najlepszy komentator wedlug mnie to Alfredo Martinez :D
0
Puyol jak bedzie gral od poczatku z realem to ustawi nasza obrone i bedzie dobrze
0
Real jest mocno oslabiony powinnismy to wykorzystac
0
A na stronie rm pisza ze dzieki sedziom przeszlismy haha ale oni sa zalosni
0
Madrycie NADCHODZIMY !!!!!!
0
@zidaunbpe
To tylko pokazuje ze sedziowie trzymaja wysoki poziom ......
0
@KatalończykPL
Ja rowniez mocno wierze w nasza ukochana Barce ale mistrzu nie mozemy lekcewazyc Malage
0
No pisalem ze jest zalosny
0
O Di Maria out
0
Dokladnie dlaczego wy wgl gadacie ze juz gramy z Realem dwumecz......
0
Ale ten Di Maria jest zalosny ....
0
@KatalończykPL
Ale jeszcze nie jestesmy w polfinale.....
0
1-1 Real gra w oslabieniu Valencia ma szanse co prawde nie duze ale ma
0
Czy Boixos Nois moze wchodzic na stadion Mini Estadi ?
0
@MESSIah16
Oczywiscie ze Nietoperze maja szanse :) To jest pilka nozna wszystko moze sie zdarzyc :)
0
Ronaldinho :)))
0
Gratulacjeee !!! :D
0
*wchodzic
0
Boixos Nois moze wchodz na stadion Barcy B ?
0
@MRM94
Ktos tu Barcy sie boi :)
0
Kurde ale spojrzcie to z tej strony 9 miesiecy bez porazki !!!!! To jest dopiero wyczyn !!
0
Ja nie widze kryzysu przeciez przegralismy jeden mecz ktory musial nadejsc ...
0
Prawo serii :P
0
Nie ma co sie przejmowac na strate pkt mozemy sobie pozwolic :) Dobrze ze to w takim meczu a nie np w czwartek w Maladze :P Prawo serii kazda sie konczy i mysle ze nasi zawodnicy zmotywuja sie na nastepny mecz i bedzie po staremu wiec spokojnie :) No i nie zakladajmy od razu ze jest -15 przeciez Real nie gral jeszcze z Valencia :P
0
No coz trzeba pogratulowac Realowi Sociedad :) No a my nie bedziemy caly czas wygrywac taki mecz musial nadejsc i przegralismy trudno :) Ale pewnie sezonowcy jak na stronie realu beda wypisywac kogo mamy kupic a kogo sprzedac ehhh ....
0
@Bingoo
No i bardzo dobrze :) Niech tak wypisuja bo to Wiecej Niz Klub :)