pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi Messi gooool :D
0
Teraz powinno byc lepiej i zacznie coraz czesciej strzelac :)
0
Alexis GOOOOOL :D
0
Nie obrazilbym sie gdyby tak sie stalo :)
0
Negredo jeszcze nic nie ustrzelil na SB to pora to zmienic :)
0
Jestesmy w finale!!!! VEB !! :)
0
65-57 !!! :D
0
O le le, O la la, ser del Barça és el millor que hi ha :)
0
Barcelona B wygrywa z realem pozniej nasi koszykarze wygrywaja z realem to teraz czas na naszych pilkarzy z pierwszej druzyny :)
0
Niesamowity mecz :) VeB!
0
Jejuuu serce caly czas mi wali :D real mial 4punktowa przewage i zostalo 7 sekund do konca meczu ale odrobilismy :D cos nie samowitego VEB !
0
JESTESMY W POLFINALE!!!!!!!!!!!!! VISCA EL BARCA!!!!!!!!!
0
109-105!!!!!
0
97-93 !!!
0
Nie tylko ty :)
0
2 dogrywka o0 Ale serce wali
0
85:79 !!!!! :D
0
Ale nerwy :D
0
A na hali wszyscy spiewali kto nie skoczny ten madridista :D
0
Telewizja na pewno sie nie zgodzi :)
0
Navarro bedzie gral to bedzie dobrze :)
0
Dobra wiadomosc Navvaro jest niesamowity !!
0
przegrana,remis,remis tak ostatnio konczyly sie mecze z Realem wiec czas teraz na wygrana :) Real w tym sezonie gra slabo na wyjazdach i musimy teraz wykorzystac ze bedziemy mieli 12 zawodnika w postaci kibicow :) Jesli nie stracimy bramki w pierwszych 20 minutach to dalej powinno byc z gorki :)
0
Ja za bardzo tez sie nie interesuje koszykowka ale ten mecz na pewno obejrze :)
0
Jak tam Messi ? Daje rade ? :)
0
No maja sie czego bac Rooney i RvP sa w bardzo dobrej formie
0
3-1 Argentyna Higuain strzelil po dobitce
0
Ronaldinho karnego nie strzelil :(
0
Szwecja remisuje ;/
0
Dobra juz wiem kto strzelil :P