0

Messi Messi gooool :D

0

Teraz powinno byc lepiej i zacznie coraz czesciej strzelac :)

0

Alexis GOOOOOL :D

0

Nie obrazilbym sie gdyby tak sie stalo :)

0

Negredo jeszcze nic nie ustrzelil na SB to pora to zmienic :)

0

Jestesmy w finale!!!! VEB !! :)

0

65-57 !!! :D

0

O le le, O la la, ser del Barça és el millor que hi ha :)

0

Barcelona B wygrywa z realem pozniej nasi koszykarze wygrywaja z realem to teraz czas na naszych pilkarzy z pierwszej druzyny :)

0

Niesamowity mecz :) VeB!

0

Jejuuu serce caly czas mi wali :D real mial 4punktowa przewage i zostalo 7 sekund do konca meczu ale odrobilismy :D cos nie samowitego VEB !

0

JESTESMY W POLFINALE!!!!!!!!!!!!! VISCA EL BARCA!!!!!!!!!

0

109-105!!!!!

0

97-93 !!!

0

Nie tylko ty :)

0

2 dogrywka o0 Ale serce wali

0

85:79 !!!!! :D

0

Ale nerwy :D

0

A na hali wszyscy spiewali kto nie skoczny ten madridista :D

0

Telewizja na pewno sie nie zgodzi :)

0

Navarro bedzie gral to bedzie dobrze :)

0

Dobra wiadomosc Navvaro jest niesamowity !!

0

przegrana,remis,remis tak ostatnio konczyly sie mecze z Realem wiec czas teraz na wygrana :) Real w tym sezonie gra slabo na wyjazdach i musimy teraz wykorzystac ze bedziemy mieli 12 zawodnika w postaci kibicow :) Jesli nie stracimy bramki w pierwszych 20 minutach to dalej powinno byc z gorki :)

0

Ja za bardzo tez sie nie interesuje koszykowka ale ten mecz na pewno obejrze :)

0

Jak tam Messi ? Daje rade ? :)

0

No maja sie czego bac Rooney i RvP sa w bardzo dobrej formie

0

3-1 Argentyna Higuain strzelil po dobitce

0

Ronaldinho karnego nie strzelil :(

0

Szwecja remisuje ;/

0

Dobra juz wiem kto strzelil :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?