pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi to bedzie go brakowac :((((
0
Nie powiem jestem w lekkim szoku ....
0
@barcapff
Cos u ciebie slabo z matma no i Liga i Puchar Krola to zupelnie co innego .....
0
@jasiek09
Chyba chodzilo ci o Alexisa ....
0
@zabibarca
Song nie gral zle
0
Kazdy by chcial miec takich rezerwowych :)
0
Nie rozumiem tych co pisza ze Barca moze zaczac sie zegnac z pucharem. W rewanzu wyjedziemy najmocniejszym skladem i bedzie dobrze dlaczego nie wierzycie w swoj zespol ? No niestety nie bedziemy caly czas wygrywac i taki mecz musial nadejsc i troche wiary w druzyne :)
0
Wyjdziemy w rewanzu najlepszym skladzie i bedzie dobrze :)
0
Alexis ile glosow dostal haha :D
0
W rewanzu wyjdziemy najmocniejszym skladem i mysle ze bedzie dobrze :) Wiec spokojnie i nie robcie tylko tutaj strony realu :)
0
0
No coz szkoda ze nie wykorzystalismy ze gralismy w przewadze i usiebie no to bedziemy musieli sie spiac w rewanzowym meczu
0
@MD
Ty jestes chory
0
To jak Messi strzela gola ? :)
0
Brawo sedzia
0
@cule8
Moze bylby jednym z najlepszych gdyby sie tak co chwile nie mylil :)
0
@Mercanto91FCB
To my jestesmy juz w polfinale ? :D
0
Koniec pierwszej polowy mam nadzieje ze w drugiej polowie Pedro wejdzie :)
0
Iniesta ale akcja :D
0
O i Alexis na pusta nie strzelil ...
0
Messi zolta kartka ;/
0
PUYOOOOL HAHAHHA :D
0
MEEEESII MEEEESI MEEEESII ON JEST GENIALNYYYY!!!!!!!!!!!!
0
Thiago.....
0
Aj Messi brawo !!
0
Thiagoooo !! :D Jak Sergio w ostatnim meczu z Malaga :D
0
Dobra mecz znowu jest w telewizji !!
0
@macikoo
Chodzi ci o Olele Olala ? :D
0
@macikoo
Mil Vuit cents noranta nou Neix el club que porto al cor Blaugrana son els colors FUUUUUTBOOL CLUB BARCELONA LOLOLOLO :D Cos takiego :D
0
Mecz jest normalnie w telewizji !!!