0

Mi to bedzie go brakowac :((((

0

Nie powiem jestem w lekkim szoku ....

0

@barcapff
Cos u ciebie slabo z matma no i Liga i Puchar Krola to zupelnie co innego .....

0

@jasiek09
Chyba chodzilo ci o Alexisa ....

0

@zabibarca
Song nie gral zle

0

Kazdy by chcial miec takich rezerwowych :)

0

Nie rozumiem tych co pisza ze Barca moze zaczac sie zegnac z pucharem. W rewanzu wyjedziemy najmocniejszym skladem i bedzie dobrze dlaczego nie wierzycie w swoj zespol ? No niestety nie bedziemy caly czas wygrywac i taki mecz musial nadejsc i troche wiary w druzyne :)

0

Wyjdziemy w rewanzu najlepszym skladzie i bedzie dobrze :)

0

Alexis ile glosow dostal haha :D

0

W rewanzu wyjdziemy najmocniejszym skladem i mysle ze bedzie dobrze :) Wiec spokojnie i nie robcie tylko tutaj strony realu :)

0

0

No coz szkoda ze nie wykorzystalismy ze gralismy w przewadze i usiebie no to bedziemy musieli sie spiac w rewanzowym meczu

0

@MD
Ty jestes chory

0

To jak Messi strzela gola ? :)

0

Brawo sedzia

0

@cule8
Moze bylby jednym z najlepszych gdyby sie tak co chwile nie mylil :)

0

@Mercanto91FCB
To my jestesmy juz w polfinale ? :D

0

Koniec pierwszej polowy mam nadzieje ze w drugiej polowie Pedro wejdzie :)

0

Iniesta ale akcja :D

0

O i Alexis na pusta nie strzelil ...

0

Messi zolta kartka ;/

0

PUYOOOOL HAHAHHA :D

0

MEEEESII MEEEESI MEEEESII ON JEST GENIALNYYYY!!!!!!!!!!!!

0

Thiago.....

0

Aj Messi brawo !!

0

Thiagoooo !! :D Jak Sergio w ostatnim meczu z Malaga :D

0

Dobra mecz znowu jest w telewizji !!

0

@macikoo
Chodzi ci o Olele Olala ? :D

0

@macikoo
Mil Vuit cents noranta nou Neix el club que porto al cor Blaugrana son els colors FUUUUUTBOOL CLUB BARCELONA LOLOLOLO :D Cos takiego :D

0

Mecz jest normalnie w telewizji !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?