pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
AAAAA Ale klepa !!
0
Jednak w telewizji jest :D
0
Meeessii Meeessiii !! :)
0
No to VAMOS BARCA !!!!!
0
O jest dzwiek !!
0
Wczoraj jak byl mecz Valenci to tez na poczatku nie bylo glosu ....
0
Bedzie dzwiek za chwile !!!!!!
0
@mateusz95
Dzwiek bedzie za chwile
0
Jak Chcecie Obejrzec Mecz Od 1 min MACIE LINK http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/hiszpania/wideo/pilka-nozna-puchar-hiszpanii-14-finalu-barcelona-malaga/5189542 NA TVP SPORT PUSZCZA MECZ OD 20 MIN !!!!
0
@WiernyKibic111
Mecz puszcza od 20 min a tu mozesz obejrzec od 1 min http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/hiszpania/wideo/pilka-nozna-puchar-hiszpanii-14-finalu-barcelona-malaga/5189542
0
No a ja mam nadzieje ze Alexis wrescie zagra jakis dobry mecz i nie zmarnuje kilku setek
0
Bardzo mi sie podoba ten sklad :) Ciesze sie ze Tello i Song zagraja od 1min :) No a nasza lawka rezerwowych to chyba najdrozsza na swiecie :)))
0
Nie skreslajmy od razu Songa :) Mysle ze poradzi sobie w dzisiejszym spotkaniu :)
0
@SevFCB
Na to wyglada ze TVP Sport pusci mecz od 20 min ale jesli chcesz obejrzec od 1 min polem ci ta strone http://sport.tvp.pl/
0
@Kris84
Nie ma problemu rowniez mam TVP sport ale bede na tym linku ogladal o 21 30 :) a pozniej zobaczymy jak bedzie w telewizji
0
@Kris84
Wczoraj ogladalem mecz tutaj http://sport.tvp.pl/ no i powiem ci ze wgl mi nie przycielo i obraz bardzo dobry :) a czy mecz puszcza od 20 min to tak za bardzo nie jestem pewiem od kilku osob poprostu slyszalem ze mecz puszcza od 20 min
0
A jak nie to mnie poprawcie :P
0
TVP Sport pusci mecz od 20 min !!
0
@Kris84
Puszcza od 20 min
0
No coz powodzenia Pep :)
0
Ale sie nie przejmujmy jutro pokazemy im jak sie gra :) VEB
0
@Orłoś
Bo El Jarek to idiota ... Ciekawe co powie o 2 zagraniach reka w polu karnym o 3 spalonych ktorych nie bylo i strzelenie gola Higuaina reka
0
Ja tylko czekam jak Real trafi na nas ;////
0
@Orłoś
2 spalone odgwizdali ktorych nie bylo jak Soldado wychodzil sam na sam i Higuain strzelil reka
0
Ronaldo co sie dzieje ;//
0
Ojoj Ronaldo
0
Czy Higuain nie strzelil reka ?
0
Kurwa ale oni maja szczescie
0
Jak to nie wpadlo ?
0
3 raz nie bylo spalonego hahahahahahah !!