0

W dodatku pewnie Tito wroci do nas w tym waznym momencie ;)

0

Bedziemy grac w domu !! Kibice na CN na pewno dadza z siebie wszystko !! (mam nadzieje ze bedzie oprawa :) I wyjdziemy mocno zmotywowani i bedziemy walczyc o kazda pilke !!!

0

@WybitnyMessi
Najlepiej przestan kibicowac Barcelonie i nie przynos wstydu prawdziwym kibicom Barcy

0

Z Barca wszystko jest mozliwe

troche wiary a na pewno przejdziemy Milan :)

0

Tak na prawde skonczyla sie dopiero 1 polowa meczu ;) Poczekajmy na 2 polowe i wierzmy w to ze uda nam sie przejsc Milan a nie jak czesc tutaj sezonowcow gadaja ze juz odpadamy z LM ;//

0

Damy rade

;))

0

Mecz moze inaczej by sie potoczyl ale nawet na remis nie zasluzylismy taka prawda w nastepnym meczu widze naszych zawodnikow walczacych o kazda pilke

0

Mam nadzieje ze Tito wroci i naszych zawodnikow poustawia

0

Stac nas na wygrana z Milanem i przejscie dalej tylko troche wiary i prosze was nie piszcie o tym ze nie przejdzmy dalej trzeba wierzyc w nasza ukochana druzyne ;) W naszym domu bedzie mocny doping a nasi zawodnicy wyjda zmotywowani i wygramy to !!!

0

@cule80
Ale kazda passa sie konczy ;)

0

*licze na jakas oprawe :D

0

Damy rade na CN bedziemy mieli 12 zawodnika a jak jest wazny mecz to potrafimy sie zmotywowac i ostro dopingowac nasza druzyne i liczy na jakas oprawe ;)))

0

A kto pamieta w tamtym roku mecz Arsenal-Milan ? Arsenal przegral w pierwszym meczu bodajze 4-0 a u siebie walczyli do konca i wygrali co prawda 3-0 ale walczyli i dlaczego my nie mamy osiagnac takiego wyniku ? Trzeba wierzyc w swoja druzyne troche wiary panie i panowie bo wiara czyni cuda

0

@Rafi33
Czyli nie ogladasz rewanzu ?

0

Zacytujmy slowa Daniego ,,wymowki sa dla przegranych'' poprostu Milan byl lepszy i tyle w rewanzu mamy walczyc o kazda pilke !! VEB

0

Moze jedyny plus tego bedzie ze sezonowcow ubedzie ;)

0

W rewanzu widze naszych zawodnikow gryzacych trawe od 1min do 90+ inaczej sobie tego nie wyobrazam.Na CN kibice musza dac z siebie wszystko musimy byc z naszymi pilkarzami w tak trudnej sytuacji

0

No i co by dalo to ze by David gral ? Nic bo Milan zagral bardzo dobry mecz i jeszcze lepiej w obronie

0

Gdyby nie ten tragiczny blad sedziego to mecz by sie potoczyl inaczej ale nie ma co gdybac Milan zasluzyl na zwyciestwo trzeba sie spiac w rewanzu i strzelic 3 bramki nie tracac zadnej i na to Barce stac uwierzcie mi

0

Nie ma to jak wierzyc we wlasna druzyne cooo ? Ja wierze w Barce i nadal wierze ze przejdziemy Milan :)) Bedziemy musieli sie spiac w rewanzu :) My mozemy wpakowac Milanowi kilka bramek bo Barce na to stac :) No coz Milan nie wygral z nami od 9 lat seria musiala sie wkoncu z konczyc

0

Jest sedzia za bramka i nic nie widzi ?!!?!!?!??!?!?

0

Jak to wgl mozna uznac ??????

0

REKA BYLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

2 polowa jedziemy z nimi !!! VAMOS !!

0

@Croocers
Bo chyba nie pokazali lawki rezerwowych to nie zobaczysz o0 Czy ty wgl ogladasz mecz ?

0

A czego wy sie spodziewaliscie ?? Ze wygramy spokojnie 3-0 ? To nie jest jakis 2 ligowiec tylko Milan

0

@Sirkamillo99
Pierwszy raz ogladasz mecz ?

0

Trudny mecz w drugiej polowie musimy zaczac grac szybciej

0

Slychac nas na stadionie !!

0

No to Vamos panowie !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?