pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W dodatku pewnie Tito wroci do nas w tym waznym momencie ;)
0
Bedziemy grac w domu !! Kibice na CN na pewno dadza z siebie wszystko !! (mam nadzieje ze bedzie oprawa :) I wyjdziemy mocno zmotywowani i bedziemy walczyc o kazda pilke !!!
0
@WybitnyMessi
Najlepiej przestan kibicowac Barcelonie i nie przynos wstydu prawdziwym kibicom Barcy
0
Z Barca wszystko jest mozliwe
0
Tak na prawde skonczyla sie dopiero 1 polowa meczu ;) Poczekajmy na 2 polowe i wierzmy w to ze uda nam sie przejsc Milan a nie jak czesc tutaj sezonowcow gadaja ze juz odpadamy z LM ;//
0
Damy rade
0
Mecz moze inaczej by sie potoczyl ale nawet na remis nie zasluzylismy taka prawda w nastepnym meczu widze naszych zawodnikow walczacych o kazda pilke
0
Mam nadzieje ze Tito wroci i naszych zawodnikow poustawia
0
Stac nas na wygrana z Milanem i przejscie dalej tylko troche wiary i prosze was nie piszcie o tym ze nie przejdzmy dalej trzeba wierzyc w nasza ukochana druzyne ;) W naszym domu bedzie mocny doping a nasi zawodnicy wyjda zmotywowani i wygramy to !!!
0
@cule80
Ale kazda passa sie konczy ;)
0
*licze na jakas oprawe :D
0
Damy rade na CN bedziemy mieli 12 zawodnika a jak jest wazny mecz to potrafimy sie zmotywowac i ostro dopingowac nasza druzyne i liczy na jakas oprawe ;)))
0
A kto pamieta w tamtym roku mecz Arsenal-Milan ? Arsenal przegral w pierwszym meczu bodajze 4-0 a u siebie walczyli do konca i wygrali co prawda 3-0 ale walczyli i dlaczego my nie mamy osiagnac takiego wyniku ? Trzeba wierzyc w swoja druzyne troche wiary panie i panowie bo wiara czyni cuda
0
@Rafi33
Czyli nie ogladasz rewanzu ?
0
Zacytujmy slowa Daniego ,,wymowki sa dla przegranych'' poprostu Milan byl lepszy i tyle w rewanzu mamy walczyc o kazda pilke !! VEB
0
Moze jedyny plus tego bedzie ze sezonowcow ubedzie ;)
0
W rewanzu widze naszych zawodnikow gryzacych trawe od 1min do 90+ inaczej sobie tego nie wyobrazam.Na CN kibice musza dac z siebie wszystko musimy byc z naszymi pilkarzami w tak trudnej sytuacji
0
No i co by dalo to ze by David gral ? Nic bo Milan zagral bardzo dobry mecz i jeszcze lepiej w obronie
0
Gdyby nie ten tragiczny blad sedziego to mecz by sie potoczyl inaczej ale nie ma co gdybac Milan zasluzyl na zwyciestwo trzeba sie spiac w rewanzu i strzelic 3 bramki nie tracac zadnej i na to Barce stac uwierzcie mi
0
Nie ma to jak wierzyc we wlasna druzyne cooo ? Ja wierze w Barce i nadal wierze ze przejdziemy Milan :)) Bedziemy musieli sie spiac w rewanzu :) My mozemy wpakowac Milanowi kilka bramek bo Barce na to stac :) No coz Milan nie wygral z nami od 9 lat seria musiala sie wkoncu z konczyc
0
Jest sedzia za bramka i nic nie widzi ?!!?!!?!??!?!?
0
Jak to wgl mozna uznac ??????
0
REKA BYLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
2 polowa jedziemy z nimi !!! VAMOS !!
0
@Croocers
Bo chyba nie pokazali lawki rezerwowych to nie zobaczysz o0 Czy ty wgl ogladasz mecz ?
0
A czego wy sie spodziewaliscie ?? Ze wygramy spokojnie 3-0 ? To nie jest jakis 2 ligowiec tylko Milan
0
@Sirkamillo99
Pierwszy raz ogladasz mecz ?
0
Trudny mecz w drugiej polowie musimy zaczac grac szybciej
0
Slychac nas na stadionie !!
0
No to Vamos panowie !!!!