0

@BananeeK
Musze cie rozczarowac ale komentowac bedzie Laskowski :D

0

3 godziny jeszcze !! :D Kurde jak ja lubie te uczucie przed meczem :D te nerwy i wgl :D

0

@Mateć
Mocno dopinguj ! :D

0

Z godziny na godzine serce coraz szybciej wali :D

0

@Piastow
Moze i tak ale skad wiesz jakby stali teraz gdyby byli Boixos Nois ?? Jak sa wazne mecze to ta grupa potrafi sie spiac i dopingowac

0

@Peniu
Dokladnie rowniez zaluje ze Orlowski juz nie komentuje w C+

0

Dzis Laskowski komentuje !!!! :D Teraz to bedzie fajnie mecz sie ogladalo :)

0

Bedzie dzis porzadny doping ;)

0

Pierwsze 20 min beda straszne ;// Jesli uda nam sie wytrzymac i nie stracic bramki wlanie w tych minutach to powinno byc z gorki VEB !

0

Jak to slysze to coraz bardziej wierze w nasze zwyciestwo

:) Visca El Barca po zwyciestwo !!!!

0

Sluchajac tego coraz bardziej wierze w zwyciestwo :)

0

Nie widze innej opcji niz gra Davida od pierwszych minut :) Jest poprostu w formie i zasluguje na wiecej minut :)

0

Moim zdaniem Tello powinien wejsc okolo 70 min w tedy przeciwnicy beda zmeczeni a wiemy jakie Tello ma przyspieszenie

0

Ciekawe czy jutro bedzie oprawa :D Jak sa wazne mecze kibice daja z siebie wszystko wiec jutro spodziewajmy sie porzadnego dopingu ;)

0

Jesli poprawimy skutecznosc to jestem pewny ze to wygramy

0

No i bardzo fajnie bez spiny i wgl ;)

0

@lokusinho
A jakie real ma argumenty ? Ze gra na wyjezdzie ? :P prosze cie w tym sezonie graja piach na wyjazdach

0

Gdyby ode mnie zalezalo to na poczatku wystawilbym MVP pozniej gdzies 70 min wpuscilbym Tello bo jak wiemy ma niesamowite przyspieszenie i moze namieszac na skrzydle a w takich spotkaniach mecze sa bardzo intesywne dlatego pod koniec meczu moglby wejsc ;)

0

W Madrycie z pewnoscia zimniej jest ;)

0

Ostatnie mecze z Realem to przegrana,remis,remis jutro czas na wygrana ;)

0

Czuje ze jutro wygramy 2-1 Bedzie dobrze;)

0

Ja juz zyje tymi meczami ;) lubie to uczucie przed meczami :D

0

Dobrze by bylo gdyby wrocil ale zdrowie najwazniejsze

0

Ooo Golota przegral ale byly momenty gdzie fajnie boksowali

0

@tabaluga56
Przyzwoicie zagral no i strzelil bramke ;)

0

Sa 3 pkt brawo a teraz czas na ta komiczna walke Golota-Saleta :D

0

Super wejscie Tello

0

MEEEEEEEESIIII GOOOOOL Brawo TELLO

0

VILLAAAAAAA !!!!!!!

0

pusto*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?