pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BananeeK
Musze cie rozczarowac ale komentowac bedzie Laskowski :D
0
3 godziny jeszcze !! :D Kurde jak ja lubie te uczucie przed meczem :D te nerwy i wgl :D
0
@Mateć
Mocno dopinguj ! :D
0
Z godziny na godzine serce coraz szybciej wali :D
0
@Piastow
Moze i tak ale skad wiesz jakby stali teraz gdyby byli Boixos Nois ?? Jak sa wazne mecze to ta grupa potrafi sie spiac i dopingowac
0
@Peniu
Dokladnie rowniez zaluje ze Orlowski juz nie komentuje w C+
0
Dzis Laskowski komentuje !!!! :D Teraz to bedzie fajnie mecz sie ogladalo :)
0
Bedzie dzis porzadny doping ;)
0
Pierwsze 20 min beda straszne ;// Jesli uda nam sie wytrzymac i nie stracic bramki wlanie w tych minutach to powinno byc z gorki VEB !
0
Jak to slysze to coraz bardziej wierze w nasze zwyciestwo
0
0
Nie widze innej opcji niz gra Davida od pierwszych minut :) Jest poprostu w formie i zasluguje na wiecej minut :)
0
Moim zdaniem Tello powinien wejsc okolo 70 min w tedy przeciwnicy beda zmeczeni a wiemy jakie Tello ma przyspieszenie
0
Ciekawe czy jutro bedzie oprawa :D Jak sa wazne mecze kibice daja z siebie wszystko wiec jutro spodziewajmy sie porzadnego dopingu ;)
0
Jesli poprawimy skutecznosc to jestem pewny ze to wygramy
0
No i bardzo fajnie bez spiny i wgl ;)
0
@lokusinho
A jakie real ma argumenty ? Ze gra na wyjezdzie ? :P prosze cie w tym sezonie graja piach na wyjazdach
0
Gdyby ode mnie zalezalo to na poczatku wystawilbym MVP pozniej gdzies 70 min wpuscilbym Tello bo jak wiemy ma niesamowite przyspieszenie i moze namieszac na skrzydle a w takich spotkaniach mecze sa bardzo intesywne dlatego pod koniec meczu moglby wejsc ;)
0
W Madrycie z pewnoscia zimniej jest ;)
0
Ostatnie mecze z Realem to przegrana,remis,remis jutro czas na wygrana ;)
0
Czuje ze jutro wygramy 2-1 Bedzie dobrze;)
0
Ja juz zyje tymi meczami ;) lubie to uczucie przed meczami :D
0
Dobrze by bylo gdyby wrocil ale zdrowie najwazniejsze
0
Ooo Golota przegral ale byly momenty gdzie fajnie boksowali
0
@tabaluga56
Przyzwoicie zagral no i strzelil bramke ;)
0
Sa 3 pkt brawo a teraz czas na ta komiczna walke Golota-Saleta :D
0
Super wejscie Tello
0
MEEEEEEEESIIII GOOOOOL Brawo TELLO
0
VILLAAAAAAA !!!!!!!
0
pusto*