pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rayo gra bardzo fajnie i jesli strzela a nawet wyrownaja to zasluzenie :)
0
pepe pepe pepe animal ! animal animal !!
0
Pepe zwierze znowu musi odwalic cos
0
No to Ramos sobie pogral hue hue :D
0
@barcelinh4
A jednak mamy najwiecej bramek strzelonych ze wszystkich druzyn
0
No coz kibice i sedziowie nie powstrzymali Barcy ;)
0
A pamietacie te wyczekania na 200 bramke :)
0
No to teraz mamy -19 brrrrrrrr :)
0
Messi zawodnik meczu strasznie dzisiaj podobala mi sie jego gra :)
0
Jak zwykle sedziowie musza odegrac jakas role ;// No coz ale najwazniejsze sa 3 pkt :) Teraz czas na Milan VEB !!!
0
Malaga wychodzi na prowadzenie po strzale Savioli
0
@fanfary
0
@Maniek1969
To jak zwiekszamy dzisiaj przewage nad wami ;)
0
@Maniek1969
Ale o co ci chodzi ?
0
@Maniek1969
Jestes idiota
0
@krajana
No to nastepnym razem czytaj tylko artykul a komentarze przestan czytac i skoncza sie twoje wielkie nerwy
0
@krajana
Zamiast prosic o bana to mozesz po prostu przestac pisac czyz nie ?
0
Kurde to tak wygladalo jakby sedzia sie przestraszyl ze Manchester strzeli brame
0
Dokladnie ale graja z Manchesterem 2 dni po meczu z nami !! Manchester musi to wykorzystac
0
Po za tym dobry wynik dla United jak wiadomo w tym sezonie real nie blyszczy forma na wyjazdach i po za tym jeszcze beda bardzo zmeczeni po meczu z nami :)
0
Hahaha ten sedzia jest jakis dziwny
0
Macie racje real pewnie spuchnie i dlatego Manchester musi ruszyc do ataku
0
Manchester musi sie ogarnac bo tak grajac na pewno straca bramke
0
@Xavi Hernandez 6
To jak wiesz jaki bedzie wynik to rozumiem ze nie ogladasz meczu
0
Nie zapominajmy ze Barca ma sztame z Celticiem :P
0
2-0 juve..
0
@ zabibarca
Ja nie czuje poniewaz mamy wspanialych wychowankow i najlepszych pilkarzy
0
Zaczyna sie 2 polowa na Celtic Park :) Vamos Celtic !
0
Manchester :D
0
podobno jakis kanal italia ale nie pamietam dokladnie