pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Teraz czekamy na hymn Atletico :D
0
@Xavi6:)
Tak haha i zaraz kibice realu beda pisac ze Ronaldo powinien dostac ZP za to :D
0
Mil vuit-cents noranta-nou
Neix el club que porto al cor
Blaugrana són els colors
Futbol Club Barcelona.
Le, le, le, le-le-le,
le, le, le, le-le-le,
le, le, le, le-le-le
Futbol Club Barcelona
0
Que se quema?!
0
Hymn Atletico uslyszymy na SB !! Hahaa :D
0
Koooonieeeec !!!! :D Brawo Atletico !!! real zostaje z niczym !!!!!
0
Que se quema?!! ! :D
0
Panie i panowie o to prawdziwe oblicze realu :) jaki klub tacy kibice
0
Wreszcie Ronaldo idiotaaaa
0
GOOOOOOL :D
0
Nie wiem co jeszcze robi Ronaldo na boisku on dawno powinien dostac czerwona kartke
0
Skoro wiesz jak mecz sie zakonczy to rozumiem ze nie ogladasz ? :)
0
Szczerze powiedziawszy nie spodziewalem sie tak grajacego Atletico :) No i jak zawsze Frente Atletico klasa tylko ich slychac ;)
0
Spotkanie dobieglo konca ESPN Brasil podaje ze transfer jest dogadany
0
To jest plaster ktory ma za zadanie polepszysc wydolnosc w oddychaniu
0
Nie skreslajmy go od razu :)
0
Jak Neymar do nas dolaczy to najgorsze bedzie ze bedziemy mieli duzy wplyw sezonowcow ;/ tego sie boje
0
Super wywiad !!! Czekam na wiecej takich !!
0
Klauzula Ronaldo wynosi podobno miliard euro :P wiec raczej Ronaldo zostanie w Madrycie
0
Ludzie ale nie skreslajmy od razu Neymara :) tak jak mowi kolega nizej Oscar i Lucas sprawdzili sie to on rowniez moze ;) Poczekajmy jak wybiegnie na murawe w naszych pieknych barwach i w tedy oceniajmy czy transfer byl udany badz nie
0
To w koncu jest czy nie ? :)
0
Skoro nie zaluja pieniedzy to musimy jak najwiecej od nich wydusic
0
Mam nadzieje ze w piatek na SB bedzie slychac hymn Atletico ;)
0
No co zrobic trudno ;/ Teraz czekamy na final Pucharu krola i oby Atletico mialo takie szczescie jakie dzisiaj miala Chelsea
0
Boze jakie to szczescie ...
0
A jednak ...
0
Oj chyba jednak bedzie dogrywka
0
Ale strzal Lamparda o0 Niesamowite
0
Goool Benfica !! :D