pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mundo Deportivo i wszystko jasne :D
0
A co na to perico ? :D
0
Tylko ze Ronni ma juz swoje lata a Neymar to mlody i obiecujacy zawodnik
Oczywiscie bardzo chcialbym zobaczyc po raz kolejny R10 w naszych barwach ale to jest niemozliwe
0
To ty nam mowisz jakie transfery zamierzasz zrobic w fifie ?
0
Od kiedy bedzie mozna zaczac nabywac stroje ? :)
0
Ale sa piekneee !!! :) Nie no wyjazdowa trzeba miec obowiazkowo :D
0
Nie rozumiem dlaczego tak spinasz :) I dlaczego sadzisz ze jestem gimbusem ? Wiem ze cie boli ze Mou odchodzi ale swoje zale wylej na rm.pl
0
Bo zly sedzia,Bo zla,trawa,Bo mistyfikacja,Abdykacja taka sytuacja :) Wiadomo o kogo chodzi ;)
0
Kurde ale sie ciesze ze Bale przedluza kontrakt :D
0
No prosze Mou odchodzi czy Real poradzi sobie bez niego w nastepnym sezonie ? No i oczywiscie wiadomosc ktora mnie cieszy :) Gereth Bale przedluza kontrakt z Kogutami :) Nastepny sezon zapowiada sie bardzo ciekawie tak jak najblizsze transfery :)
0
@bartekvisca
Jesli to prawda ze przedluza to bardzo dobrze :) Oj cos slabo zapowiada sie nastepny sezon dla realu ;)
0
Skad wiesz ze przedluzyl ?
0
A kasa za Neymara zwroci sie :) Wiemy jaki to medialny zawodnik i pod z wgledem marketingowym kasa szybko sie zwroci :)
0
poradzi*
0
Nie skreslajmy go od razu :) Ja mysle ze sobie poradzie np Lucas i Oscar dali rade to on tez da :)
0
Ile Kompany ma lat ?
0
No i wszystko wskazuje na to ze Mou zegna sie po tym sezonie :P
0
Strasznie mi sie podoba ta koszulka ale raczej bede polowal na wyjazdowa :D
0
No coz koniec celebracji :) Piekne chwile :) Ale odbiegajac od celebracji czy cos wiadomo o Neymarze ?
0
0
A bylo tak podczas meczu pusto a tu prosze jak sie zapelnilo :)
0
No i jak tam Santos ?
0
Dzieki chlopaki za linki !!
0
Ma ktos dlasza ceremonie na zywo ?
0
Hahaha :D Ten to zawsze cos dowali :D
0
Ty jestes normalny ?
0
Cos pieknego az sie lezka w oku zakrecila :)
0
O LE LE, O LA LA, SER DEL BARCA ES EL MILLOR QUE HI HA !!
0
Cos pieknego :) Mozna sie wzruszyc
0
CAMPEONES CAMPEONES OLE OEL :D