0

Mundo Deportivo i wszystko jasne :D

0

A co na to perico ? :D

0

Tylko ze Ronni ma juz swoje lata a Neymar to mlody i obiecujacy zawodnik
Oczywiscie bardzo chcialbym zobaczyc po raz kolejny R10 w naszych barwach ale to jest niemozliwe

0

To ty nam mowisz jakie transfery zamierzasz zrobic w fifie ?

0

Od kiedy bedzie mozna zaczac nabywac stroje ? :)

0

Ale sa piekneee !!! :) Nie no wyjazdowa trzeba miec obowiazkowo :D

0

Nie rozumiem dlaczego tak spinasz :) I dlaczego sadzisz ze jestem gimbusem ? Wiem ze cie boli ze Mou odchodzi ale swoje zale wylej na rm.pl

0

Bo zly sedzia,Bo zla,trawa,Bo mistyfikacja,Abdykacja taka sytuacja :) Wiadomo o kogo chodzi ;)

0

Kurde ale sie ciesze ze Bale przedluza kontrakt :D

0

No prosze Mou odchodzi czy Real poradzi sobie bez niego w nastepnym sezonie ? No i oczywiscie wiadomosc ktora mnie cieszy :) Gereth Bale przedluza kontrakt z Kogutami :) Nastepny sezon zapowiada sie bardzo ciekawie tak jak najblizsze transfery :)

0

@bartekvisca
Jesli to prawda ze przedluza to bardzo dobrze :) Oj cos slabo zapowiada sie nastepny sezon dla realu ;)

0

Skad wiesz ze przedluzyl ?

0

A kasa za Neymara zwroci sie :) Wiemy jaki to medialny zawodnik i pod z wgledem marketingowym kasa szybko sie zwroci :)

0

poradzi*

0

Nie skreslajmy go od razu :) Ja mysle ze sobie poradzie np Lucas i Oscar dali rade to on tez da :)

0

Ile Kompany ma lat ?

0

No i wszystko wskazuje na to ze Mou zegna sie po tym sezonie :P

0

Strasznie mi sie podoba ta koszulka ale raczej bede polowal na wyjazdowa :D

0

No coz koniec celebracji :) Piekne chwile :) Ale odbiegajac od celebracji czy cos wiadomo o Neymarze ?

0

masz na zywo :)

0

A bylo tak podczas meczu pusto a tu prosze jak sie zapelnilo :)

0

Ceromonia na zywo !
No i jak tam Santos ?

0

Dzieki chlopaki za linki !!

0

Ma ktos dlasza ceremonie na zywo ?

0

Hahaha :D Ten to zawsze cos dowali :D

0

Ty jestes normalny ?

0

Cos pieknego az sie lezka w oku zakrecila :)

0

O LE LE, O LA LA, SER DEL BARCA ES EL MILLOR QUE HI HA !!

0

Cos pieknego :) Mozna sie wzruszyc

0

CAMPEONES CAMPEONES OLE OEL :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?