0

Arbeloa swiatowa klasa :)

0

NEYMAAAAR !!!! GOOOOOOL !!!!

0

DAVID LUIZ ALE INTERWENCJA !!!!

0

Ale Carvajal z latwoscia wygryzie Alvaro

0

Ale Neymar mialby asyste o0

0

Czerwona dla Alvaro...

0

Brazylia 1-0 !!!!!

0

Dlaczego Szpaku :(( Jak komentuje Laskowski to fajnie i milo oglada sie mecz

0

No coz w dzisiejszym meczu jestem neutralny :) Licze na dobra gre naszych pilkarzy !

0

Ehh szkoda ze tak pozno mecz sie rozpoczyna ale takiego meczu nie mozna przegapic :) Szczerze powiedziawszy jestem neutralny i licze na wspanialy mecz i duzo bramek :)

0

Close people to Thiago Silva have said that he would welcome a move to Barça, on the verge of meting director Sanllehi. [ESPN]

0

Podobno Thiago ma zgodzic sie na dlugoterminowy kontrakt z Barca :D

0

Co do Silvy to w ktoryms wywiadow powiedzial ze chcialby grac w Barcelonie

0

Ile bym dal zeby zobaczyc jeszcze raz naszego magika w koszulce Barcy :)

0

Carvajala tez bedzie :D

0

Ja juz nie moge sie doczekac jak Neymar bedzie wkrecal w ziemie Alvaro ;)

0

Thiago Alcantara is set to stay at Barcelona. Will renew his contract and his salary will be doubled

0

Cos musi byc na rzeczy ;) Ale to wszystko zalezy od Thiago Silvy i musi wyrazic chec do grania u nas

0

Final zapowiada sie niesamowicie :) No i czekam na rywalizacje Neymar-Ramos ;)

0

Z Atletico moze byc roznie ale jestem ciekawy jak poradza sobie w lidze bez Radamela

0

Wielki szacunek mam do Italii po tym meczu :) Troche mi ich szkoda bo zagrali dzisiaj ladnie i pokazali ducha walki a to jest najwazniejsze !! Co do Ikera nie ma watpliwosci zawodnik meczu :) Brawo Espania Brawo Italia !

0

Navas dzisiaj wejscie smoka :)

0

Hiszpania w finale!!!! Ale szacunek dla Wlochow za walke !!

0

Nie trafia !!!!

0

VAMOS SERGIOOO !!!

0

Ale nerwy hah :D

0

No teraz Ramos :D

0

Ooo Pique :D

0

Brawo Iniesta !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?