pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arbeloa swiatowa klasa :)
0
NEYMAAAAR !!!! GOOOOOOL !!!!
0
DAVID LUIZ ALE INTERWENCJA !!!!
0
Ale Carvajal z latwoscia wygryzie Alvaro
0
Ale Neymar mialby asyste o0
0
Czerwona dla Alvaro...
0
Brazylia 1-0 !!!!!
0
Dlaczego Szpaku :(( Jak komentuje Laskowski to fajnie i milo oglada sie mecz
0
No coz w dzisiejszym meczu jestem neutralny :) Licze na dobra gre naszych pilkarzy !
0
Ehh szkoda ze tak pozno mecz sie rozpoczyna ale takiego meczu nie mozna przegapic :) Szczerze powiedziawszy jestem neutralny i licze na wspanialy mecz i duzo bramek :)
0
Zobaczcie dzisiejsza kartoniade na CN :) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=655986481096704&set=a.443591475669540.121342.443080359053985&type=1&theater
0
Close people to Thiago Silva have said that he would welcome a move to Barça, on the verge of meting director Sanllehi. [ESPN]
0
Podobno Thiago ma zgodzic sie na dlugoterminowy kontrakt z Barca :D
0
Co do Silvy to w ktoryms wywiadow powiedzial ze chcialby grac w Barcelonie
0
Ile bym dal zeby zobaczyc jeszcze raz naszego magika w koszulce Barcy :)
0
Carvajala tez bedzie :D
0
Ja juz nie moge sie doczekac jak Neymar bedzie wkrecal w ziemie Alvaro ;)
0
Thiago Alcantara is set to stay at Barcelona. Will renew his contract and his salary will be doubled
0
Cos musi byc na rzeczy ;) Ale to wszystko zalezy od Thiago Silvy i musi wyrazic chec do grania u nas
0
Final zapowiada sie niesamowicie :) No i czekam na rywalizacje Neymar-Ramos ;)
0
Z Atletico moze byc roznie ale jestem ciekawy jak poradza sobie w lidze bez Radamela
0
Wielki szacunek mam do Italii po tym meczu :) Troche mi ich szkoda bo zagrali dzisiaj ladnie i pokazali ducha walki a to jest najwazniejsze !! Co do Ikera nie ma watpliwosci zawodnik meczu :) Brawo Espania Brawo Italia !
0
Navas dzisiaj wejscie smoka :)
0
Hiszpania w finale!!!! Ale szacunek dla Wlochow za walke !!
0
Nie trafia !!!!
0
VAMOS SERGIOOO !!!
0
Ale nerwy hah :D
0
No teraz Ramos :D
0
Ooo Pique :D
0
Brawo Iniesta !!