0

Jejuu jak ja tesknilem za newsami przed meczowymi ;)

0

Powodzenia ,,Tata'' ! Miejmy nadzieje ze poradzi sobie :) Leo pewie zadowolony heh :)

0

"Kamienie na drodze? Weź je wszystkie, kiedyś zbudujesz z nich zamek" :)

0

A co bylo z Chelsea jak Di Mateo przyszedl ? Tez byl to ,,no name'' a wiemy jak zakonczyl sie sezon dla chelsea

0

Rowniez licze na Enrique :) On bylby takim 12 zawodnikiem na boisku :D

0

Ludzie zrozumcie ze Roma to nie Barca

0

Dziekujemy za wszystko Tito ! Po raz kolejny musisz wygrac najwazniejszy mecz i zrobisz to ! Powodzenia !

0

W przadku chlopak z tego Neymara :) To ja czekam na taniec Messiego i Neymara :D

0

Wiesz ze od nie dawna Benitez trenuje Napoli

0

Dlaczego ?

0

RAC 1 informuje ze trener bedzie spoza obecnego sztabu szkoleniowego

0

Trening Barcy zostal odwolany

0

Rowniez jestem za tym zeby zablokowac komentarze pod tym newsem

0

Kto bedzie prowadzil Barce to jest najmniejszy problem ! Trzymaj sie Tito jestesmy z toba !

0

Nie wierze :( Trzymaj sie Tito ! Po raz kolejny musisz wygrac swoj najwazniejszy mecz !

0

Ja sie nie ciesze ze ma odejsc ;/ Jesli to prawda to strasznie mi go szkoda :< Trzymaj sie Tito !!

0

Nr 11 jak Rivaldo :D To cos oznacza :D

0

Ahh pamietam jego strzal w poprzeczke przeciwko realowi :)

0

Tito i tak wierzy ze Silva zawita u nas :)

0

To ze jest geniuszem to kazdy wie

0

Gdyby taj wylozyli np 50 mln za Pedro to bym sie nie obrazil :)

0

Pamietam wywiad z trenerem Santosu i powiedzial ze Barca jest idealna dla Neymara ;)

0

Dzisiaj o 12 30

0

Szkoda ze ostatnio przegral ;/

0

Marzeniem Silvy jest granie w Barcelonie ;) To jest wlasciwa pora zeby swoje marzenie spelnic

0

Toni Freixa w jakims wywiadzie powiedzial ze Barce stac na jeszcze jeden decydujacy transfer

0

W czwartek dyrektor Romy byl w Paryzu aby przedyskutowac kwestie transferu :) Dobra wiadomosc

0

Gdyby Marquinhos poszedl do P$G to w tedy pojawia sie duza szansa na przyjscie Thiago Silvy do nas ;) Dlatego trzymam kciuki za ten transfer

0

Na sile probuja zrobic hiszpanizacje w druzynie:) ale czy dobrze na tym wyjda to przekonamy sie nie dlugo

0

Ciekawa sprawa z Illaramendim ;0 chlopak ma bez watpienia potencjal ale czy wart jest 38 mln ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?