pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jejuu jak ja tesknilem za newsami przed meczowymi ;)
0
Powodzenia ,,Tata'' ! Miejmy nadzieje ze poradzi sobie :) Leo pewie zadowolony heh :)
0
"Kamienie na drodze? Weź je wszystkie, kiedyś zbudujesz z nich zamek" :)
0
A co bylo z Chelsea jak Di Mateo przyszedl ? Tez byl to ,,no name'' a wiemy jak zakonczyl sie sezon dla chelsea
0
Rowniez licze na Enrique :) On bylby takim 12 zawodnikiem na boisku :D
0
Ludzie zrozumcie ze Roma to nie Barca
0
Dziekujemy za wszystko Tito ! Po raz kolejny musisz wygrac najwazniejszy mecz i zrobisz to ! Powodzenia !
0
W przadku chlopak z tego Neymara :) To ja czekam na taniec Messiego i Neymara :D
0
Wiesz ze od nie dawna Benitez trenuje Napoli
0
Dlaczego ?
0
RAC 1 informuje ze trener bedzie spoza obecnego sztabu szkoleniowego
0
Trening Barcy zostal odwolany
0
Rowniez jestem za tym zeby zablokowac komentarze pod tym newsem
0
Kto bedzie prowadzil Barce to jest najmniejszy problem ! Trzymaj sie Tito jestesmy z toba !
0
Nie wierze :( Trzymaj sie Tito ! Po raz kolejny musisz wygrac swoj najwazniejszy mecz !
0
Ja sie nie ciesze ze ma odejsc ;/ Jesli to prawda to strasznie mi go szkoda :< Trzymaj sie Tito !!
0
Nr 11 jak Rivaldo :D To cos oznacza :D
0
Ahh pamietam jego strzal w poprzeczke przeciwko realowi :)
0
Tito i tak wierzy ze Silva zawita u nas :)
0
To ze jest geniuszem to kazdy wie
0
Gdyby taj wylozyli np 50 mln za Pedro to bym sie nie obrazil :)
0
Pamietam wywiad z trenerem Santosu i powiedzial ze Barca jest idealna dla Neymara ;)
0
Dzisiaj o 12 30
0
Szkoda ze ostatnio przegral ;/
0
Marzeniem Silvy jest granie w Barcelonie ;) To jest wlasciwa pora zeby swoje marzenie spelnic
0
Toni Freixa w jakims wywiadzie powiedzial ze Barce stac na jeszcze jeden decydujacy transfer
0
W czwartek dyrektor Romy byl w Paryzu aby przedyskutowac kwestie transferu :) Dobra wiadomosc
0
Gdyby Marquinhos poszedl do P$G to w tedy pojawia sie duza szansa na przyjscie Thiago Silvy do nas ;) Dlatego trzymam kciuki za ten transfer
0
Na sile probuja zrobic hiszpanizacje w druzynie:) ale czy dobrze na tym wyjda to przekonamy sie nie dlugo
0
Ciekawa sprawa z Illaramendim ;0 chlopak ma bez watpienia potencjal ale czy wart jest 38 mln ?