pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekam z niecierpliwoscia na wypowiedz Rossela ;)
0
cóż *
0
Rowniez bym wolal zeby poszedl do Manchestru ;( No ale cos bedziemy tego zalowac
0
A wy nic nie wygraliscie ;)
0
MD:Thiago Silva dará el paso para acercarse al Barça
0
To jest plotka :) Pep powiedzial ze nie bedzie nikogo namawial z Barcy do przyjscia do Bayernu
0
Swietny pomysl ! Oby wiecej takich porannych przegladow ! :)
0
Leonardo odszedl z P$G i to moze byc pozytyw dotyczacy przejscia Thiago Silvy do Barcy :) Thiago Silva musi zaczac naciskac na zarzad
0
I u was tym bardziej o tym sie nie dowie :)
0
A wiesz dlaczego Bale nie chce przejsc do Realu ? Bo wie ze nie odniesie sukcesow
0
No wlasnie Sport pisze ze Thiago Silva dogadal sie z Barca i ma podpisac 5 letni kontrakt :) ale pojawia sie slowo Sport i nie wiadomo czy wierczyc czy nie
0
Leonardo odchodzi z P$G a to on wlasnie byl jedna z glownych przyczyn przyjscia Thiago Silvy do Paryza. Teraz media pisza o tym ze Thiago Silva dogadal sie z Barca ;) Przypadek ?
0
Alexis musi zostac ! Ostatnio gra bardzo fajnie i glupota byloby go sprzedac
0
Tak jak ktos dzisiaj napisal
1 Bayern
2 Messi
3 Ronaldo
0
Poczatek naprawde mamy ciezki ;/
0
Tylko ze Kun nie dawno przedluzyl kontrakt i powiedzial ze z Manchesteru sie nie rusza ..
0
Juz taki Pedro Leon idzie z Realu do Getafe za 6 mln ..
0
Ahh ty smieszny napinaczu :) Ile wygraliscie ostatnio ? a no tak NIC :)
0
Jeszcze nie dawno przeczytalem ze David nie zostanie sprzedany za mniej niz 10 mln a teraz patrze i zostal sprzedany za 5 mln ..
No ale trzeba mu zyczyc powodzenia w Atletico :) Nigdy nie zapomne co zrobil dla Barcy! Powodzenia David !
0
Ale mamy naiwny zarzad ;/
0
Jest tam napisane ze Thiago Silva chce dolaczyc do Barcy
0
Thiago Silva: "Me quiero ir al Barça"-Ciekawe ;)
0
Thiago Silva: "I want to go to Barcelona"
0
Tylu wspanialych zawodnikow i nie wiadomo na kogo zaglosowac :)
0
Widac ze Tito mocno wierzy ze Thiago Silva dolaczy do nas ;)
0
Jesli Pep mowi ze zadziala to znaczy ze na pewno zadziala :)
0
,,Przy tej okazji zdjęcie zostało obcięte, ponieważ Instagram nie zezwala na publikowanie podłużnych obrazków'' Wiec juz wiemy dlaczego usuneli Thiago ze zdjecia
0
Chcesz wygrac LM ? Nie ma problemu musisz tylko do nas dolaczyc :)
0
Ale po co nam Rooney ?
0
A od razu Barca ma wylozyc 60 mln ? 32 mln to kwota wejsciowa przeciez od czegos trzeba zaczac ...