0

Czekam z niecierpliwoscia na wypowiedz Rossela ;)

0

cóż *

0

Rowniez bym wolal zeby poszedl do Manchestru ;( No ale cos bedziemy tego zalowac

0

A wy nic nie wygraliscie ;)

0

MD:Thiago Silva dará el paso para acercarse al Barça

0

To jest plotka :) Pep powiedzial ze nie bedzie nikogo namawial z Barcy do przyjscia do Bayernu

0

Swietny pomysl ! Oby wiecej takich porannych przegladow ! :)

0

Leonardo odszedl z P$G i to moze byc pozytyw dotyczacy przejscia Thiago Silvy do Barcy :) Thiago Silva musi zaczac naciskac na zarzad

0

I u was tym bardziej o tym sie nie dowie :)

0

A wiesz dlaczego Bale nie chce przejsc do Realu ? Bo wie ze nie odniesie sukcesow

0

No wlasnie Sport pisze ze Thiago Silva dogadal sie z Barca i ma podpisac 5 letni kontrakt :) ale pojawia sie slowo Sport i nie wiadomo czy wierczyc czy nie

0

Leonardo odchodzi z P$G a to on wlasnie byl jedna z glownych przyczyn przyjscia Thiago Silvy do Paryza. Teraz media pisza o tym ze Thiago Silva dogadal sie z Barca ;) Przypadek ?

0

Alexis musi zostac ! Ostatnio gra bardzo fajnie i glupota byloby go sprzedac

0

Tak jak ktos dzisiaj napisal
1 Bayern
2 Messi
3 Ronaldo

0

Poczatek naprawde mamy ciezki ;/

0

Tylko ze Kun nie dawno przedluzyl kontrakt i powiedzial ze z Manchesteru sie nie rusza ..

0

Juz taki Pedro Leon idzie z Realu do Getafe za 6 mln ..

0

Ahh ty smieszny napinaczu :) Ile wygraliscie ostatnio ? a no tak NIC :)

0

Jeszcze nie dawno przeczytalem ze David nie zostanie sprzedany za mniej niz 10 mln a teraz patrze i zostal sprzedany za 5 mln ..
No ale trzeba mu zyczyc powodzenia w Atletico :) Nigdy nie zapomne co zrobil dla Barcy! Powodzenia David !

0

Ale mamy naiwny zarzad ;/

0

Jest tam napisane ze Thiago Silva chce dolaczyc do Barcy

0

Thiago Silva: "Me quiero ir al Barça"-Ciekawe ;)

0

Thiago Silva: "I want to go to Barcelona"

0

Tylu wspanialych zawodnikow i nie wiadomo na kogo zaglosowac :)

0

Widac ze Tito mocno wierzy ze Thiago Silva dolaczy do nas ;)

0

Jesli Pep mowi ze zadziala to znaczy ze na pewno zadziala :)

0

,,Przy tej okazji zdjęcie zostało obcięte, ponieważ Instagram nie zezwala na publikowanie podłużnych obrazków'' Wiec juz wiemy dlaczego usuneli Thiago ze zdjecia

0

Chcesz wygrac LM ? Nie ma problemu musisz tylko do nas dolaczyc :)

0

Ale po co nam Rooney ?

0

A od razu Barca ma wylozyc 60 mln ? 32 mln to kwota wejsciowa przeciez od czegos trzeba zaczac ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?