pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strasznie przyjemnie ogladalo sie pierwsza polowe :) Teraz czekamy na Neymara :)
0
No i 2-0 :D
0
Ogladajac mecze Livepoolu to sadze ze Agger to bardzo dobry SO i nie wiem dlaczego ludzie na niego najezdzaja
0
I bardzo fajnie :) kasa leci
0
Ahh juz nie moge sie doczekac Fify 14 i cisnac leszczy w necie :D
0
Skoro Bartomeu i Sanllehiego nie bylo na pogrzebie to naprawde cos musi sie dziac i miejmy nadzieje ze Luiz albo Agger trafia do nas jak najszybciej
0
Jak Daily Star o tym pisze to juz wiadomo ze to glupota
0
Aa to juz zmienia postac rzeczy :)
0
A skad AS wie ze Bale dzis bedzie wywieral presje na swoim klubie :-)
0
Na La Rambli tez kupisz bilety
0
No i kibice Liverpoolu nie obraza sie jak Agger przejdzie do nas :) Dobrze wiemy jakie mamy z nimi bardzo fajne relacje ;)
0
Po za tym Agger jakis czas temu mowil ze chcialby zagrac dla Barcy
0
Ludzie przestancie mowic ze Agger nie odjdzie bo kocha swoj klub...
Bale tez kocha swoj klub a teraz najprawdopodobnie odejdzie z Tottenhamu
0
Oby to prawda kolego :)
0
Nie ma jak to skroic piknikow huehue :)
0
Ale jakby Bale chcial przejsc to dlaczego nie sklada transferu request ?
0
Nie jestem czlonkiem BN ..
0
Mam takie same zdanie jak ty ! Na email wysylali ze bedzie osoba prowadzaca doping i przez caly mecz beda dopingowac ! A tu cisza
0
Nie rozumiem ludzi ktorzy sie napinaja i mowia ze to koniec Barcy..
Byl to tylko mecz towarzyski wiec ludzie troche spokojnie :)
A z drugiej strony Polacy pokazali ze tam nie sa jakimis ogorkami i nie dali sobie strzelic 7 bramek :)
0
Mial byc doping przez caly mecz a tu czasem sie odezwali
0
Nie ma jak to na stronie Barcy robic strone realu :) Jest to tylko mecz towarzyski a wy juz chcecie sprzedawac haha zalosneeeee :)
0
Brawo dla fanklubu za oprawe !!! Bardzo ladna :)
0
Kurde ale jestem ciekawy jaka oprawe przygotowali FCBP :D
0
31:30 :D
0
Najlepsze jest jak Alexis mowi lechia gdansk :D
0
Widzialem jak lechia zrobila koszulki Tylko Lechia Puta Barca :D Ale i tak podobno ma nie byc mlynu na stadionie :)
0
Dzieki za link ale pozniej sprawdze bo rowniez pisze z telefonu
0
No tak widzialem zdjecia :-PNo i tak samo jest z Frente Atletico i Ultras Sur
0
No niestety co zrobic w kazdym klubie sa takie swiry
0
O BarcaCule bede wdzieczny za ten cytat :) A z tym szalikiem to moj znajomy zaprojektowal i pytali sie Boixosow czy pozwola na umieszczenie ich herbu na szaliku :)Oczywiscie sie zgodzili i slyszalem ze to sa wporzadku chlopaki :)