0

Strasznie przyjemnie ogladalo sie pierwsza polowe :) Teraz czekamy na Neymara :)

0

No i 2-0 :D

0

Ogladajac mecze Livepoolu to sadze ze Agger to bardzo dobry SO i nie wiem dlaczego ludzie na niego najezdzaja

0

I bardzo fajnie :) kasa leci

0

Ahh juz nie moge sie doczekac Fify 14 i cisnac leszczy w necie :D

0

Skoro Bartomeu i Sanllehiego nie bylo na pogrzebie to naprawde cos musi sie dziac i miejmy nadzieje ze Luiz albo Agger trafia do nas jak najszybciej

0

Jak Daily Star o tym pisze to juz wiadomo ze to glupota

0

Aa to juz zmienia postac rzeczy :)

0

A skad AS wie ze Bale dzis bedzie wywieral presje na swoim klubie :-)

0

Na La Rambli tez kupisz bilety

0

No i kibice Liverpoolu nie obraza sie jak Agger przejdzie do nas :) Dobrze wiemy jakie mamy z nimi bardzo fajne relacje ;)

0

Po za tym Agger jakis czas temu mowil ze chcialby zagrac dla Barcy

0

Ludzie przestancie mowic ze Agger nie odjdzie bo kocha swoj klub...
Bale tez kocha swoj klub a teraz najprawdopodobnie odejdzie z Tottenhamu

0

Oby to prawda kolego :)

0

Nie ma jak to skroic piknikow huehue :)

0

Ale jakby Bale chcial przejsc to dlaczego nie sklada transferu request ?

0

Nie jestem czlonkiem BN ..

0

Mam takie same zdanie jak ty ! Na email wysylali ze bedzie osoba prowadzaca doping i przez caly mecz beda dopingowac ! A tu cisza

0

Nie rozumiem ludzi ktorzy sie napinaja i mowia ze to koniec Barcy..
Byl to tylko mecz towarzyski wiec ludzie troche spokojnie :)
A z drugiej strony Polacy pokazali ze tam nie sa jakimis ogorkami i nie dali sobie strzelic 7 bramek :)

0

Mial byc doping przez caly mecz a tu czasem sie odezwali

0

Nie ma jak to na stronie Barcy robic strone realu :) Jest to tylko mecz towarzyski a wy juz chcecie sprzedawac haha zalosneeeee :)

0

Brawo dla fanklubu za oprawe !!! Bardzo ladna :)

0

Kurde ale jestem ciekawy jaka oprawe przygotowali FCBP :D

0

31:30 :D

0

Najlepsze jest jak Alexis mowi lechia gdansk :D

0

Widzialem jak lechia zrobila koszulki Tylko Lechia Puta Barca :D Ale i tak podobno ma nie byc mlynu na stadionie :)

0

Dzieki za link ale pozniej sprawdze bo rowniez pisze z telefonu

0

No tak widzialem zdjecia :-PNo i tak samo jest z Frente Atletico i Ultras Sur

0

No niestety co zrobic w kazdym klubie sa takie swiry

0

O BarcaCule bede wdzieczny za ten cytat :) A z tym szalikiem to moj znajomy zaprojektowal i pytali sie Boixosow czy pozwola na umieszczenie ich herbu na szaliku :)Oczywiscie sie zgodzili i slyszalem ze to sa wporzadku chlopaki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?