pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca-Celtic !! Celtic-Barca !!
0
Brawo Ribery !! Zaraz kibice realu beda pisac ze zostalo wszystko ustawione ;)
0
Ich nigdy nie zrozumiesz ;)
0
Nie rozumiem dzieci ktore napinaja sie na Messiego -.- Rozumiem ze wymagacie od niego 3 bramki i 4 asysty w kazdym meczu ale nawet NAJLEPSZY PILKARZ NA SWIECIE ma momenty slabosci
0
Najwazniejsze jest to ze mamy puchar ! Po za tym chcielismy zeby liga byla bardziej konkurencyjna to ja nie dlugo bedziemy miec bo do tego jeszcze dochodzi Real Sociedad
0
Puchaaar Jeeeest Naaasz !!!! :D
0
Tutaj ludzie sa bardzo niecierpliwi ;/ Tata dopiero co objal druzyne i myslicie ze z kazdym zespolem od razu bedziemy wygrywac po 5-0 ? POTRZEBA CZASU !!!!!!
0
No tak bo Messi bedzie gral przez 10 lat bez przerwy w najwyzszej formie ;) Musi nadejsc taki czas ze bedzie obnizka formy a szkoda ze tego zrozumiec nie mozecie
0
PUCHAR JEST NAAAASZ SIAIALALALALALAAAAAA :D
0
Karny !!
0
Strzaly z daleka !! Mamy zawodnikow ktorzy potrafia uderzyc ! Szkoda tylko ze tego nie robia ;/
0
Bardzo dobry sklad !! Bardzo cieszy to ze Cesc zagra od poczatku VAMOS !
0
I marnuje setke za setka a obrona jest dziurawa masz racje wybor jest spoko :)
0
Wedlug mnie powinien wygrac Ribery
0
Nie powinien zostac uznany *
0
Gol Ozila nie powinien zostac
0
W sumie real wygral ale milo sie ogladalo jak Granada przycisnela :)
0
Ale Granada przycisnela :D
0
A skad Marcinie info ze Gareth nie podpisze kontraktu z realem ?
0
Rozumiem ze wiesz jak zakonczy sie wynik spotkania i nie bedziesz ogladal meczu ?
0
Adriano jak ma strzelic to tylko pieknie
0
ADRIANOOO !! Kolejny piekny goool :D
0
Fabregas jest niesamowity kolejna swietna pilka
0
Ale Fabregas rozdaje te pily o0
0
Cieszy to ze Song zagra od 1 min :)
0
Tego sie nie spodziewalem 3-1 dla Cardiff :D
0
Jak ja zaluje ze odszedl ;/ ale to co wyrabia w Anglii to poezja
0
Jesli to prawda ze Bale zostanie kupiony za tak duza kwote Levy zrobi niesamowity interes
0
Zmiazdzyliby poniewaz nasi kibice ci bardziej fanatyczni nie moga wchodzic na stadion
0
Kibicujesz Villi czy Barcelonie ?