0

Barca-Celtic !! Celtic-Barca !!



0

Brawo Ribery !! Zaraz kibice realu beda pisac ze zostalo wszystko ustawione ;)

0

Ich nigdy nie zrozumiesz ;)

0

Nie rozumiem dzieci ktore napinaja sie na Messiego -.- Rozumiem ze wymagacie od niego 3 bramki i 4 asysty w kazdym meczu ale nawet NAJLEPSZY PILKARZ NA SWIECIE ma momenty slabosci

0

Najwazniejsze jest to ze mamy puchar ! Po za tym chcielismy zeby liga byla bardziej konkurencyjna to ja nie dlugo bedziemy miec bo do tego jeszcze dochodzi Real Sociedad

0

Puchaaar Jeeeest Naaasz !!!! :D

0

Tutaj ludzie sa bardzo niecierpliwi ;/ Tata dopiero co objal druzyne i myslicie ze z kazdym zespolem od razu bedziemy wygrywac po 5-0 ? POTRZEBA CZASU !!!!!!

0

No tak bo Messi bedzie gral przez 10 lat bez przerwy w najwyzszej formie ;) Musi nadejsc taki czas ze bedzie obnizka formy a szkoda ze tego zrozumiec nie mozecie

0

PUCHAR JEST NAAAASZ SIAIALALALALALAAAAAA :D

0

Karny !!

0

Strzaly z daleka !! Mamy zawodnikow ktorzy potrafia uderzyc ! Szkoda tylko ze tego nie robia ;/

0

Bardzo dobry sklad !! Bardzo cieszy to ze Cesc zagra od poczatku VAMOS !

0

I marnuje setke za setka a obrona jest dziurawa masz racje wybor jest spoko :)

0

Wedlug mnie powinien wygrac Ribery

0

Nie powinien zostac uznany *

0

Gol Ozila nie powinien zostac

0

W sumie real wygral ale milo sie ogladalo jak Granada przycisnela :)

0

Ale Granada przycisnela :D

0

A skad Marcinie info ze Gareth nie podpisze kontraktu z realem ?

0

Rozumiem ze wiesz jak zakonczy sie wynik spotkania i nie bedziesz ogladal meczu ?

0

Adriano jak ma strzelic to tylko pieknie

0

ADRIANOOO !! Kolejny piekny goool :D

0

Fabregas jest niesamowity kolejna swietna pilka

0

Ale Fabregas rozdaje te pily o0

0

Cieszy to ze Song zagra od 1 min :)

0

Tego sie nie spodziewalem 3-1 dla Cardiff :D

0

Jak ja zaluje ze odszedl ;/ ale to co wyrabia w Anglii to poezja

0

Jesli to prawda ze Bale zostanie kupiony za tak duza kwote Levy zrobi niesamowity interes

0

Zmiazdzyliby poniewaz nasi kibice ci bardziej fanatyczni nie moga wchodzic na stadion

0

Kibicujesz Villi czy Barcelonie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?