pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MEEESSSII GOOOOL !!!
0
A moze Messi uderzy ? :D
0
Ta przyspiewke mozna bylo uslyszec jak Messi zaczal sie rozgrzewac ;)
0
Si intentas compararlo en evidencia quedaras,
Se regatea a todos justo antes de marcar,
Oh Leo Messi, dios del fútbol, marca un gol!!!!!
0
Messi !!!!! Messi !!! Meeeessi !!!!
0
Fajny doping jest dzisiaj :) Szkoda tylko ze wszystkie grupy nie moga wspolnie spiewac na CN czyli Boixos Nois,Dracs,Supporters Puyol,Almograves
0
Przeciez N20 napisal prawde wiec o co chodzi ?
0
Valencia 1-1 !!
0
Na tvp sport
0
Leo jeszcze dogoni Cristiano zobaczycie ;)
0
A czego sie spodziewales na stronie realu ? Zawsze jak nie idzie to winny jest sedzia ..
0
Ale milo sie oglada Rafinhe :)
0
No ja w to caly czas nie moge uwierzyc ;)
0
Niesamowity jest Neymar :)
0
Haha brawo ramos !!
0
Hahaha Ronaldo jak sie rzucil na ziemie :D
0
Niesamowita brama Suareza :D
0
Gdybys ogladal dzieciak mecze realu to bys widzial jakie maja szczescie
0
Slabiutki ten real ;) O LM moga pomarzyc ...
0
Neymar ale asysta !!! Cos niesamowitego
0
Alez brama !!!
0
http://www.dailymotion.com/video/x16gzqv_t13-14-j10-liga-bbva-fc-barcelona-2-1-real-madrid-rac1_sport komentarz z RAC 1 ;)
0
Alves bardzo dobrze powiedziane !! :)
0
a gdzie jest teraz ten pajac kaylepowrocil ? :D
0
A on powinien miec czerwona kartke ;) Ehh szkoda ze tak nie gadal o karnych po meczu z Elche
0
Przeczytalem to na stronie realu no i musialem sie z tym zgodzic : Projekt sportowy wygral z projektem ekonomicznym :)
0
Madrid, cabron saluda el campeon !!!
0
Wysoki poziom redaktorow rm.pl :)
0
Po zwyciestwo !! Barça o muerte !
0
No coz to dzisiaj po raz kolejny Arbeloa zostanie osmieszony przez Neymara ;)