0

MEEESSSII GOOOOL !!!

0

A moze Messi uderzy ? :D

0

Ta przyspiewke mozna bylo uslyszec jak Messi zaczal sie rozgrzewac ;)

0

Si intentas compararlo en evidencia quedaras,
Se regatea a todos justo antes de marcar,
Oh Leo Messi, dios del fútbol, marca un gol!!!!!

0

Messi !!!!! Messi !!! Meeeessi !!!!

0

Fajny doping jest dzisiaj :) Szkoda tylko ze wszystkie grupy nie moga wspolnie spiewac na CN czyli Boixos Nois,Dracs,Supporters Puyol,Almograves

0

Przeciez N20 napisal prawde wiec o co chodzi ?

0

Valencia 1-1 !!

0

Na tvp sport

0

Leo jeszcze dogoni Cristiano zobaczycie ;)

0

A czego sie spodziewales na stronie realu ? Zawsze jak nie idzie to winny jest sedzia ..

0

Ale milo sie oglada Rafinhe :)

0

No ja w to caly czas nie moge uwierzyc ;)

0

Niesamowity jest Neymar :)

0

Haha brawo ramos !!

0

Hahaha Ronaldo jak sie rzucil na ziemie :D

0

Niesamowita brama Suareza :D

0

Gdybys ogladal dzieciak mecze realu to bys widzial jakie maja szczescie

0

Slabiutki ten real ;) O LM moga pomarzyc ...

0

Neymar ale asysta !!! Cos niesamowitego

0

Alez brama !!!

0

Alves bardzo dobrze powiedziane !! :)

0

a gdzie jest teraz ten pajac kaylepowrocil ? :D

0

A on powinien miec czerwona kartke ;) Ehh szkoda ze tak nie gadal o karnych po meczu z Elche

0

Przeczytalem to na stronie realu no i musialem sie z tym zgodzic : Projekt sportowy wygral z projektem ekonomicznym :)

0

Madrid, cabron saluda el campeon !!!

0

Wysoki poziom redaktorow rm.pl :)

0

Po zwyciestwo !! Barça o muerte !

0

No coz to dzisiaj po raz kolejny Arbeloa zostanie osmieszony przez Neymara ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?