pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobry mecz i do rewanzu podchodze optymistycznie
0
Po tym meczu to real powinien sie nas obawiac przed finalem
0
Prosze was nie obwiniajmy sedziow jak to robia nasze kolezanki na stronie rm.pl ;)
0
Zobaczycie jak Barca wyjdzie zmotywowana na Calderon ;) Po za tym jestem optymista przed rewanzem i wierze w Barce bo jak w nia nie wierzyc ?
0
Ja jestem zadowolony z Barcy poniewaz dzisiaj pilkarze walczyli do konca a to jest najwazniejsze !! Liga Mistrzow jescze bedzie nasza ! Barca O Muerte !!
0
Mysle ze jednak real nie bedzie mial tak latwo z Borussia jak to wypisuja kibice realu
Klopp to znakomity taktyk i na pewno cos wymysli
0
O sedziowaniu jak zwykle beda gadac placzki z rm.pl, ktorzy nie potrafia sie pogodzic jak Barca wygrywa
0
Jazda po 3 pkt !
BARCELONA NOMÉS ÉS BLAUGRANA!!!!
0
Kiedy ty sie przestaniesz osmieszac ?
0
W ostatnim GD pan Udiano sedziowal dobrze wiec nie widze problemow zeby nie sedziowal w finale,ale i tak kibice realu bede za wszelka cene probowali sie dopatrzec spisku ;)
0
Strona rm.pl jest o wiele smieszniejsza od Kwejka :)
0
Po raz kolejny musze zacytowac te o to slowa: ,,Dwie porażki w El Clásico, jeden punkcik zachomikowany w derbowej wymianie razów z Atlético Madryt i nikczemne męki w grupowym dwumeczu Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn. To jest tylko wycinek oblicza wychwalanego pod niebiosa Realu Madryt a’la Ancelotti'' ;)
0
Simeone: Uśmiałem się z deklaracji Ronaldo i Ramosa :)
0
No i bardzo dobrze :)
0
Nastepny mecz real gra na wyjezdzie z Sevilla a w tym meczu nie zagra Di Maria i Ramos wiec jest duza szansa na strate pkt przez real
0
A dlaczego pepe nie zostal zawieszony ? No i oczywiscie sedziowie podczas tego zdarzenia tez nic nie widzieli ...
0
,,Dwie porażki w El Clásico, jeden punkcik zachomikowany w derbowej wymianie razów z Atlético Madryt i nikczemne męki w grupowym dwumeczu Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn. To jest tylko wycinek oblicza wychwalanego pod niebiosa Realu Madryt a’la Ancelotti'' ;)
0
No i komitet sedziowski zlozyl skarge na Ronaldo i Ramosa :)
0
Kiedy wy sie nauczycie przegrywac!? Jak real przegrywa to po kazdym przegranym meczu piszecie ze to wina sedziego ! Nie lepiej przyjac ta porazke na klate zamiast sie osmieszac jak to robicie juz w zwyczaju
0
Nie rozumiem tego jak mozna byc takim hipokryta jakim jest Ronaldo
0
Hahaha co za pajac ! Po prostu go boli ze byl w cieniu Wielkiego Messiego !
0
1899 Neix el Club que porto al color Blaugrana son els colors FUUUTBOOL CLUUUB BARCELOONAAAA !!!!!!!!!!!!!!!
0
Chodzi o ta reklame
0
Oj cos pewni sa kibice realu wygranej,ale to dobrze bo porazka bedzie jeszcze bardziej bolec ;)
0
Jest napisane ze byly argentynski pilkarz i trener
0
Ale dzisiaj super atmosfera na stadionie !
0
Liverpooooool !!!! 1-0 :D
0
Okolo 90.000 kibicow dostana flagi,ktorymi beda machac przed rozpoczeciem meczu :)
0
Okolo 90.000 kibicow dostana flagi,ktorymi beda machac przed rozpoczeciem meczu :)
0
To mecz realu sie skonczyl ?