0

Bardzo dobry mecz i do rewanzu podchodze optymistycznie

0

Po tym meczu to real powinien sie nas obawiac przed finalem

0

Prosze was nie obwiniajmy sedziow jak to robia nasze kolezanki na stronie rm.pl ;)

0

Zobaczycie jak Barca wyjdzie zmotywowana na Calderon ;) Po za tym jestem optymista przed rewanzem i wierze w Barce bo jak w nia nie wierzyc ?

0

Ja jestem zadowolony z Barcy poniewaz dzisiaj pilkarze walczyli do konca a to jest najwazniejsze !! Liga Mistrzow jescze bedzie nasza ! Barca O Muerte !!

0

Mysle ze jednak real nie bedzie mial tak latwo z Borussia jak to wypisuja kibice realu
Klopp to znakomity taktyk i na pewno cos wymysli

0

O sedziowaniu jak zwykle beda gadac placzki z rm.pl, ktorzy nie potrafia sie pogodzic jak Barca wygrywa

0

Jazda po 3 pkt !
BARCELONA NOMÉS ÉS BLAUGRANA!!!!

0

Kiedy ty sie przestaniesz osmieszac ?

0

W ostatnim GD pan Udiano sedziowal dobrze wiec nie widze problemow zeby nie sedziowal w finale,ale i tak kibice realu bede za wszelka cene probowali sie dopatrzec spisku ;)

0

Strona rm.pl jest o wiele smieszniejsza od Kwejka :)

0

Po raz kolejny musze zacytowac te o to slowa: ,,Dwie porażki w El Clásico, jeden punkcik zachomikowany w derbowej wymianie razów z Atlético Madryt i nikczemne męki w grupowym dwumeczu Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn. To jest tylko wycinek oblicza wychwalanego pod niebiosa Realu Madryt a’la Ancelotti'' ;)

0

Simeone: Uśmiałem się z deklaracji Ronaldo i Ramosa :)

0

No i bardzo dobrze :)

0

Nastepny mecz real gra na wyjezdzie z Sevilla a w tym meczu nie zagra Di Maria i Ramos wiec jest duza szansa na strate pkt przez real

0

A dlaczego pepe nie zostal zawieszony ? No i oczywiscie sedziowie podczas tego zdarzenia tez nic nie widzieli ...

0

,,Dwie porażki w El Clásico, jeden punkcik zachomikowany w derbowej wymianie razów z Atlético Madryt i nikczemne męki w grupowym dwumeczu Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn. To jest tylko wycinek oblicza wychwalanego pod niebiosa Realu Madryt a’la Ancelotti'' ;)

0

No i komitet sedziowski zlozyl skarge na Ronaldo i Ramosa :)

0

Kiedy wy sie nauczycie przegrywac!? Jak real przegrywa to po kazdym przegranym meczu piszecie ze to wina sedziego ! Nie lepiej przyjac ta porazke na klate zamiast sie osmieszac jak to robicie juz w zwyczaju

0

Nie rozumiem tego jak mozna byc takim hipokryta jakim jest Ronaldo

0

Hahaha co za pajac ! Po prostu go boli ze byl w cieniu Wielkiego Messiego !

0

1899 Neix el Club que porto al color Blaugrana son els colors FUUUTBOOL CLUUUB BARCELOONAAAA !!!!!!!!!!!!!!!

0

Chodzi o ta reklame

0

Oj cos pewni sa kibice realu wygranej,ale to dobrze bo porazka bedzie jeszcze bardziej bolec ;)

0

Jest napisane ze byly argentynski pilkarz i trener

0

Ale dzisiaj super atmosfera na stadionie !

0

Liverpooooool !!!! 1-0 :D

0

Okolo 90.000 kibicow dostana flagi,ktorymi beda machac przed rozpoczeciem meczu :)

0

Okolo 90.000 kibicow dostana flagi,ktorymi beda machac przed rozpoczeciem meczu :)

0

To mecz realu sie skonczyl ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?