0

Ale Villarreal mnie zaskoczyl bardzo pozytywnie

0

Zakladam ze cb tu nie bylo jak real przegrywal

0

Ale tak to jest jak sie nie strzela takich sytuacji jakie mial Villarreal

0

od naszej *

0

To powinno byc 2-0 !!!! :D Ale obrona realu wyglada jeszcze gorzej od nas

0

Villarreal gooooool :D

0

Villarreal mocno zaczyna mecz ;)

0

MEEESIII !!!!!! Jak ja CIE Kocham !!! :D Visca El Barca !!!!

0

real b jak dotad zanotowal 4 porazki :) A wsparcie kibicow bedzie bo BN wejda na Miniestadi :) I ciekawe czy bedzie transmisja w Canal+Sport jak w tamtym sezonie

0

Dopoki Boixos Nois nie beda wchodzic na stadion to niestety bedzie cicho ale teraz zauwazylem ze organizuje sie mala grupa na CN i probuja prowadzic doping ale za malo ich ;/

0

Neymar jak zawsze klasa ;) Ah i te miniecie Pepe :D

0

Nie wierzylem w Boga poki go nie zobaczylem

0

Ceremonia otwarcia w Tokio bedzie niesamowita :D Juz nie moge sie doczekac :)

0

Faktycznie Iker zasluzyl na wyjsciowa jedenastke ;/ Zalosne

0

Zaraz kibice realu beda pisac ze Guti nie zna sie na pilce a Cristiano i tak jest najlepszy ;)

0

Tak sie splacil ze za nieroba trzeba bylo dawac wyplate 8 mln moze wiecej nie jestem pewny

0

HAha wydaliscie na Kake 70 mln a odszedl za darmo wez sie nie osmieszaj hahaa

0

To jest smieszne co real zrobil :D W koncu hajs musi sie zgadzac ;)

0

Jesli Ozil dolaczy do ekipy Wengera to dla mnie bedzie to niezrozumiala decyzja ze strony realu... Ozil zapewnial blisko 20 asyst i kilka bramek a moze i dla nas to lepiej ze odejdzie kto wie :)

0

Ehh a pamietam kibicow realu jak mowili ze bedzie konflikt w szatni przez Neymara ;)

0

No coz takie czasy nastaly ;/ Niestety ale potrzebujemy takiego sponsora zeby kasa wpadala na konto

0

Haha co sie dzieje :D

0

Neymar jak sie cieszyl po 3 bramce :-) Cieszy to ze atmosfera jest bardzo dobra miedzy Neymarem a Messim

0

Hahah Meeeessii :-) Brawo Neymar !!!!!!!

0

Co tu duzo pisac Leo Messi

0

Nie no Cesc i jego podania :) A bramka Neymara powinna byc uznana :-\

0

No coz tak polityka realu wyglada :) Wydaja miliony i tak w kolko a trofeow ni ma :)

0

Brawo dla Levego !! Wydoil z realu kase jak chcial hah :)

0

Jeszcze jak przyjdzie kasa za Bale moga rowniez kogos kupic :) Levy zrobil swietny interes i wydoil z realu kase tak jak chcial

0

Niesamowicie wazne trofea ma real ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?