pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Villarreal mnie zaskoczyl bardzo pozytywnie
0
Zakladam ze cb tu nie bylo jak real przegrywal
0
Ale tak to jest jak sie nie strzela takich sytuacji jakie mial Villarreal
0
od naszej *
0
To powinno byc 2-0 !!!! :D Ale obrona realu wyglada jeszcze gorzej od nas
0
Villarreal gooooool :D
0
Villarreal mocno zaczyna mecz ;)
0
MEEESIII !!!!!! Jak ja CIE Kocham !!! :D Visca El Barca !!!!
0
real b jak dotad zanotowal 4 porazki :) A wsparcie kibicow bedzie bo BN wejda na Miniestadi :) I ciekawe czy bedzie transmisja w Canal+Sport jak w tamtym sezonie
0
Dopoki Boixos Nois nie beda wchodzic na stadion to niestety bedzie cicho ale teraz zauwazylem ze organizuje sie mala grupa na CN i probuja prowadzic doping ale za malo ich ;/
0
Neymar jak zawsze klasa ;) Ah i te miniecie Pepe :D
0
Nie wierzylem w Boga poki go nie zobaczylem
0
Ceremonia otwarcia w Tokio bedzie niesamowita :D Juz nie moge sie doczekac :)
0
Faktycznie Iker zasluzyl na wyjsciowa jedenastke ;/ Zalosne
0
Zaraz kibice realu beda pisac ze Guti nie zna sie na pilce a Cristiano i tak jest najlepszy ;)
0
Tak sie splacil ze za nieroba trzeba bylo dawac wyplate 8 mln moze wiecej nie jestem pewny
0
HAha wydaliscie na Kake 70 mln a odszedl za darmo wez sie nie osmieszaj hahaa
0
To jest smieszne co real zrobil :D W koncu hajs musi sie zgadzac ;)
0
Jesli Ozil dolaczy do ekipy Wengera to dla mnie bedzie to niezrozumiala decyzja ze strony realu... Ozil zapewnial blisko 20 asyst i kilka bramek a moze i dla nas to lepiej ze odejdzie kto wie :)
0
Ehh a pamietam kibicow realu jak mowili ze bedzie konflikt w szatni przez Neymara ;)
0
No coz takie czasy nastaly ;/ Niestety ale potrzebujemy takiego sponsora zeby kasa wpadala na konto
0
Haha co sie dzieje :D
0
Neymar jak sie cieszyl po 3 bramce :-) Cieszy to ze atmosfera jest bardzo dobra miedzy Neymarem a Messim
0
Hahah Meeeessii :-) Brawo Neymar !!!!!!!
0
Co tu duzo pisac Leo Messi
0
Nie no Cesc i jego podania :) A bramka Neymara powinna byc uznana :-\
0
No coz tak polityka realu wyglada :) Wydaja miliony i tak w kolko a trofeow ni ma :)
0
Brawo dla Levego !! Wydoil z realu kase jak chcial hah :)
0
Jeszcze jak przyjdzie kasa za Bale moga rowniez kogos kupic :) Levy zrobil swietny interes i wydoil z realu kase tak jak chcial
0
Niesamowicie wazne trofea ma real ;)