0

Jak na nasza gre wynik bardzo dobry ! Na CN nasza gra bedzie wygladac zupelnie inaczej :) Visca El Barca !

0

Teraz zacznie sie gra WALCZYC BARCA WALCZYC !!!!

0

NEEYMAAAAAAAAAAAAR GOOOOL KURWAAAAAAAAAA

0

Leo na lawke brawo Tata pokazal ze ma jaja !

0

Nie ma jak to robic tutaj strony realu i pisac po PIERWSZEJ polowie ze Tata dlugo tu nie zawita hahah beka z was !

0

A co on mial plakac ?

0

Dzis wyjatkowo denerwuje mnie Messi :( No coz trzeba przeprowadzic zmiany i wierzyc dalej w korzystny rezultat

0

Frente Atletico jak zawsze robi super atmosfere na stadionie :)

0

I SI TOTS ANIMEN I SI TOTS ANIMEN GUANYAREMMMM!!!!

0

Guanyarem ! Guanyarem ! Guanyarem !

0

Gdyby real wygral to w tedy bylby wazny ;)

0

Tutaj chyba duzo osob kibicuje Villi a nie Barcelonie :)

0

No i oczywiscie brawa dla redakcji zwlaszcza za indywidualne statystki :)

0

Tak to jest jak Cesc gra na swojej pozycji ;)

0

Tym bardziej ze jutro bedzie piekny mecz ;)

0

Widac ze wszyscy sa bardzo zmotywowani a to najwazniejsze :)

0

No tak :D Ale zapomnialem ze real to moralny zwyciezca a Barcelonie druzyny sie podkladaja :D

0

Jakie baty ? :D Przeciez to real ostatnio nic prawie nie wygrywa ;)

0

Bo za pewne to madryckie gazety ...

0

Fajnie by bylo gdybyscie wstawiali bramki z komentarzem RAC1 :)

0

No i jestem pod wrazeniem gry Cedrica :) Wkreca w ziemie tego Carvajala

0

Betis spokojnie mogl strzelic 3-4 bramki

0

"Przecież to już tradycja, że wszystkie ogórki dają się Barcelonie ogrywać jak chce a Realowi stawiają opór jakby mieli umrzeć w razie'' Hah ale beka na rm.pl :D

0

Oby to byla prawda co napisales kolego

0

Bardzo dobre wiadomosci ? Ty jestes normalny ? Cieszy cie to ze czlowiekowi stala sie krzywda ?

0

Pique nie raz pokazal ze potrafi sie zachowac jak prawdziwy napastnik :)

0

Ale kontra poszla :D Ladna akcja

0

No tak lepiej zostac z Bartra albo Adriano na SO

0

Cos niesamowitego :)

0

Ja nie rozumiem dlaczego bana jeszcze nie dostales

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?