pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak na nasza gre wynik bardzo dobry ! Na CN nasza gra bedzie wygladac zupelnie inaczej :) Visca El Barca !
0
Teraz zacznie sie gra WALCZYC BARCA WALCZYC !!!!
0
NEEYMAAAAAAAAAAAAR GOOOOL KURWAAAAAAAAAA
0
Leo na lawke brawo Tata pokazal ze ma jaja !
0
Nie ma jak to robic tutaj strony realu i pisac po PIERWSZEJ polowie ze Tata dlugo tu nie zawita hahah beka z was !
0
A co on mial plakac ?
0
Dzis wyjatkowo denerwuje mnie Messi :( No coz trzeba przeprowadzic zmiany i wierzyc dalej w korzystny rezultat
0
Frente Atletico jak zawsze robi super atmosfere na stadionie :)
0
I SI TOTS ANIMEN I SI TOTS ANIMEN GUANYAREMMMM!!!!
0
Guanyarem ! Guanyarem ! Guanyarem !
0
Gdyby real wygral to w tedy bylby wazny ;)
0
Tutaj chyba duzo osob kibicuje Villi a nie Barcelonie :)
0
No i oczywiscie brawa dla redakcji zwlaszcza za indywidualne statystki :)
0
Tak to jest jak Cesc gra na swojej pozycji ;)
0
Tym bardziej ze jutro bedzie piekny mecz ;)
0
Widac ze wszyscy sa bardzo zmotywowani a to najwazniejsze :)
0
No tak :D Ale zapomnialem ze real to moralny zwyciezca a Barcelonie druzyny sie podkladaja :D
0
Jakie baty ? :D Przeciez to real ostatnio nic prawie nie wygrywa ;)
0
Bo za pewne to madryckie gazety ...
0
Fajnie by bylo gdybyscie wstawiali bramki z komentarzem RAC1 :)
0
No i jestem pod wrazeniem gry Cedrica :) Wkreca w ziemie tego Carvajala
0
Betis spokojnie mogl strzelic 3-4 bramki
0
"Przecież to już tradycja, że wszystkie ogórki dają się Barcelonie ogrywać jak chce a Realowi stawiają opór jakby mieli umrzeć w razie'' Hah ale beka na rm.pl :D
0
Oby to byla prawda co napisales kolego
0
Bardzo dobre wiadomosci ? Ty jestes normalny ? Cieszy cie to ze czlowiekowi stala sie krzywda ?
0
Pique nie raz pokazal ze potrafi sie zachowac jak prawdziwy napastnik :)
0
Ale kontra poszla :D Ladna akcja
0
No tak lepiej zostac z Bartra albo Adriano na SO
0
Cos niesamowitego :)
0
Ja nie rozumiem dlaczego bana jeszcze nie dostales