0

Bo jesli tak to wiem ze jak byla minuta ciszy poswiecona komus z Barcelony to Sang Cule zaczeli krzyczec do Boixos ,,nazis'' ,,nazis''i pozniej na sektor Sang Cule przeszli sie Boixosi i doszlo do bojki

0

Bija cules na wyjezdzie ?Czy chodzi tobie o przypadek z Sang Cule ?

0

Don-Corleone jest ciezko z tym ale daje rade:-)

0

Juz jakis czas temu zapoznalem kto jest Boixos

0

Uff dobrze ze napisales zartowalem bo troche sie przestraszylem :-)

0

Ehh troche zaluje ze nie bedzie mnie na tm meczu :( Zwlaszcza jak bedzie zorganizowany doping i sektorowka :) Ale jedzie moj tata i oczywiscie musialem pozyczyc szaliczek Boixos Nois z napisem Puta madrid :D

0

Tylko mocno tam dopingowac na stadionie !! :D Wiem ze ma byc sektorowka i zorganizowany doping co bardzo cieszy :D

0

Beda z niego ludzie :)

0

Co ten Lavezzi wyprawia :D Jakie setki marnuje :D

0

A co mamy plakac ?

0

Marca jak zawsze w formie ;)

0

No to Tato do roboty i jazda po potrojna korone !! :)

0

My nie real ;) Nie zmieniamy co chwile trenerow jak rekawiczki

0

Spokojnie ,,Tata'' ma juz kogos na oku ;)

0

Ja z tym waszym atakiem za wiele tez nie widze ;/

0

Napisal najprzystojniejszy :)

0

Jejuu tak nas kibice realu strasza Bale a wszystko wskazuje na to ze zostaje w Tottenhamie :)

0

Vergini nie bedzie kosztowal nas milinow i moze byc strzalem w dziesiatke :) Jestem jak najbardziej na TAK za tym transferem

0

Najlepsi :)

0

Ronaldinho i Messi sa najlepsi :)

0

Mysle ze siedzi tutaj poniewaz jak sa tutaj mecze to fajnie tutaj z nami sie komentuje i jest dosyc smiesznie :D

0

Rozumiem Cie Cristiano ;) ale jest to tylko mecz towarzyski a oni juz chca zmiane trenera :) Troche to smieszne ;p

0

Hah a na stronie Realu pisza juz Jose wroc :D

0

To juz nasza Barca B dzisiaj gra lepiej od realu :D

0

Nie jest zle ;) Gramy pierwszy mecz rezerwowym skladem, jestesmy bez trenera i Bayern w najsilniejszym skladzie jest

0

Ojojoj Sergi :D

0

Brawo ! Mocno zaczynamy !

0

Te wyjazdowe koszulki sa piekne :D

0

Guanyarem ! Guanyarem ! Guanyarem !

0

Ale sie ciesze ! Swietna wiadomosc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?