pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo jesli tak to wiem ze jak byla minuta ciszy poswiecona komus z Barcelony to Sang Cule zaczeli krzyczec do Boixos ,,nazis'' ,,nazis''i pozniej na sektor Sang Cule przeszli sie Boixosi i doszlo do bojki
0
Bija cules na wyjezdzie ?Czy chodzi tobie o przypadek z Sang Cule ?
0
Don-Corleone jest ciezko z tym ale daje rade:-)
0
Juz jakis czas temu zapoznalem kto jest Boixos
0
Uff dobrze ze napisales zartowalem bo troche sie przestraszylem :-)
0
Ehh troche zaluje ze nie bedzie mnie na tm meczu :( Zwlaszcza jak bedzie zorganizowany doping i sektorowka :) Ale jedzie moj tata i oczywiscie musialem pozyczyc szaliczek Boixos Nois z napisem Puta madrid :D
0
Tylko mocno tam dopingowac na stadionie !! :D Wiem ze ma byc sektorowka i zorganizowany doping co bardzo cieszy :D
0
Beda z niego ludzie :)
0
Co ten Lavezzi wyprawia :D Jakie setki marnuje :D
0
A co mamy plakac ?
0
Marca jak zawsze w formie ;)
0
No to Tato do roboty i jazda po potrojna korone !! :)
0
My nie real ;) Nie zmieniamy co chwile trenerow jak rekawiczki
0
Spokojnie ,,Tata'' ma juz kogos na oku ;)
0
Ja z tym waszym atakiem za wiele tez nie widze ;/
0
Napisal najprzystojniejszy :)
0
Jejuu tak nas kibice realu strasza Bale a wszystko wskazuje na to ze zostaje w Tottenhamie :)
0
Vergini nie bedzie kosztowal nas milinow i moze byc strzalem w dziesiatke :) Jestem jak najbardziej na TAK za tym transferem
0
0
Ronaldinho i Messi sa najlepsi :)
0
Mysle ze siedzi tutaj poniewaz jak sa tutaj mecze to fajnie tutaj z nami sie komentuje i jest dosyc smiesznie :D
0
Rozumiem Cie Cristiano ;) ale jest to tylko mecz towarzyski a oni juz chca zmiane trenera :) Troche to smieszne ;p
0
Hah a na stronie Realu pisza juz Jose wroc :D
0
To juz nasza Barca B dzisiaj gra lepiej od realu :D
0
Nie jest zle ;) Gramy pierwszy mecz rezerwowym skladem, jestesmy bez trenera i Bayern w najsilniejszym skladzie jest
0
Ojojoj Sergi :D
0
Brawo ! Mocno zaczynamy !
0
Te wyjazdowe koszulki sa piekne :D
0
Guanyarem ! Guanyarem ! Guanyarem !
0
Ale sie ciesze ! Swietna wiadomosc