0

Alez brama :D

0

Oj beda mieli z niego pozytek

0

Ale super mecz dzisiaj mamy !! :D No to teraz czas na karne

0

Strasznie podoba mi sie gra Navasa

0

No i widzicie mamy zawodnikow ktorzy potrafia uderzyc z daleka :) Tylko szoda ze tak rzadko na to sie decyduja ;/

0

Xavi jaki strzal ! :D

0

Zaczyna sie ...

0

Zapewne Vicente del Bosque ;)

0

oo teraz bedzie ciekawie

0

Alez Hiszpania ma szczescie dzisiaj o0

0

Iker w jakiej formie ^^ wspaniala obrona

0

No no jak Wlosi przycisneli :)

0

Hiszpania mocno zaczyna ;)

0

Thiago Silva podczas jakiegos wywiadu powiedzial ze jak Carlo odejdzie to nie bedzie gwarantowal do pozostania w P$G :) Po prostu musimy poczekac na wypowiedz Thiago Silvy

0

Hehe a pamietasz sytuacje CR vs Abate ? :D

0

Nie potrafie opisac gry Iniesty jest po prostu niesamowity :) Mam nadzieje ze dostanie ZP

0

Najlepsza odpowiedz dotyczaca psa Mou :D

0

Najwazniejsze jest to ze nasi pilkarze w pucharze graja bardzo bardzo dobrze :)

0

Hah ile to juz lat mowicie o tym panowaniu ? :D

0

Bardzo dobre posuniecie

0

Oczywiscie cieszy rowniez to ze Ter Stegen zawita u nas :)

0

,,Skreślona została też możliwość sprzedania Alexisa'' Wreszcie jakas normalna decyzja :)

0

Jesli Carlo odejdzie z P$G to wszystko jest mozliwe

0

Po raz kolejny Neymar zostal zawodnikiem meczu :)

0

Jest oficjalna informacja ?

0

Bardzo ladny utwor :)

0

Jak Carlo odejdze z P$G to wszystko jest mozliwe ;)

0

Nie wiem dlaczego ale strasznie mnie Torres denerwuje ;/

0

A Torres nie trafia :D I bardzo dobrze

0

A przypomnijcie sobie jak Polska grala z Hiszpanami i teraz spojrzcie jak gra Tahiti z Hiszpania :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?