pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alez brama :D
0
Oj beda mieli z niego pozytek
0
Ale super mecz dzisiaj mamy !! :D No to teraz czas na karne
0
Strasznie podoba mi sie gra Navasa
0
No i widzicie mamy zawodnikow ktorzy potrafia uderzyc z daleka :) Tylko szoda ze tak rzadko na to sie decyduja ;/
0
Xavi jaki strzal ! :D
0
Zaczyna sie ...
0
Zapewne Vicente del Bosque ;)
0
oo teraz bedzie ciekawie
0
Alez Hiszpania ma szczescie dzisiaj o0
0
Iker w jakiej formie ^^ wspaniala obrona
0
No no jak Wlosi przycisneli :)
0
Hiszpania mocno zaczyna ;)
0
Thiago Silva podczas jakiegos wywiadu powiedzial ze jak Carlo odejdzie to nie bedzie gwarantowal do pozostania w P$G :) Po prostu musimy poczekac na wypowiedz Thiago Silvy
0
Hehe a pamietasz sytuacje CR vs Abate ? :D
0
Nie potrafie opisac gry Iniesty jest po prostu niesamowity :) Mam nadzieje ze dostanie ZP
0
Najlepsza odpowiedz dotyczaca psa Mou :D
0
Najwazniejsze jest to ze nasi pilkarze w pucharze graja bardzo bardzo dobrze :)
0
Hah ile to juz lat mowicie o tym panowaniu ? :D
0
Bardzo dobre posuniecie
0
Oczywiscie cieszy rowniez to ze Ter Stegen zawita u nas :)
0
,,Skreślona została też możliwość sprzedania Alexisa'' Wreszcie jakas normalna decyzja :)
0
Jesli Carlo odejdzie z P$G to wszystko jest mozliwe
0
Po raz kolejny Neymar zostal zawodnikiem meczu :)
0
Jest oficjalna informacja ?
0
Bardzo ladny utwor :)
0
Jak Carlo odejdze z P$G to wszystko jest mozliwe ;)
0
Nie wiem dlaczego ale strasznie mnie Torres denerwuje ;/
0
A Torres nie trafia :D I bardzo dobrze
0
A przypomnijcie sobie jak Polska grala z Hiszpanami i teraz spojrzcie jak gra Tahiti z Hiszpania :D