0

Silva juz mowil ze chcialby grac w Barcelonie to jak nie teraz to kiedy ?

0

Musimy czekac na wypowiedz Silvy

0

Jak narazie dobre wiadomosci ;)

0

Ludzie spokojnie 32 mln to kwota wstepna !!!!!!!!

0

O co ci chodzi ?

0

Tak jak napisal kolega nizej 32 ml to kwota wejsciowa ..

0

Sciana nie do przejscia :)

0

Noo cos zaczyna sie dziac ;)

0

No to Adriano,Aleves i Neymar namawiac Thiago do przejscia do nas :)

0

Fajne jest to ze ten kawalek nagrywa kibic Barcy i pokazuje ze trzeba miec dystans do swojego klubu ;)

0

Ja cos czuje ze do nasz przejdzie :) Byloby cudownie go zobaczyc w koszulce Barcy

0

Predzej Arbeloa

0

Brawo Neymar zasluzyles na to !!!

0

Ale mnie ten Torres denerwuje ;/

0

@MESSIah16
Ale jemu chodzilo o Zlota Pilke Pucharu Konfederacji :) Co do nagrody Pucharu Konfederacji to Neymar oczywiscie zasluzyl w 100 procentach

0

A Pedro po staremu ...

0

Neymar mija Hiszpanow jak tyczki

0

Ramos wspaniale uderzenie

0

Gerard czerwona :D

0

Ale Neymar potrafi wspaniale rozegrac

0

Pilkarze Realu dzisiaj sa gwiazdami

0

hahahahah

0

Ramos nie trafia hahahaha

0

Karny dla Hiszpanii :D

0

Bardzo ladna brama Freda :) Ale rowniez Neymar fajnie sie zachowal jak przepuscil pilke :)

0

3-0 hahaha :D

0

Ooo Alvaro zszedl a to dziwne

0

Neymar jak ma strzelic to robi to pieknie :) Dzisiaj po raz kolejny udowodnil to

0

Arbeloa bezdyskusyjnie zawodnik meczu

0

Oeoeoeoeoeoeoeeee Neymar Neymar :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?