pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ajj Dongou :D ale ladna akcja
0
Zalosnee
0
Szkoda ze niektorzy tutaj nie moga zrozumiec ze to tylko mecz sparingowy ..
0
Brawo dla Tajlandii chociaz honorowego strzelili :)
0
Haha karny :D
0
O karny :D
0
huhu Neymar :)
0
Na stadionie Celticu tez puscili nasz hymn :)
0
Jest i hymn Barcy :D
0
Mam nadzieje ze Tata wprowadzi cos takeigo jak strzaly z daleka bo mamy zawodnikow ktorzy naprawde potrafia uderzyc
0
Dla mnie powinien wygrac Ribery naprawde na to zasluzyl a Messi powinien zajac drugie miejsce :)
0
Nie jestem czlonkiem BN :P Chyba musze zmienic awatara bo juz wszyscy biora mnie za czlonka BN :)
0
@VivaBarca!
Barca sympatyzuje z Osasuna i Realem Sociedad no i jeszcze dobre relacje mamy z Celtic Glasgow i Liverpool
A kosy sa z Valencia, Real Madrid,Espanyol
0
Nie spodziewalem sie rano tak fajnej wiadomosci :) Wazne ze David wyraza
chec do grania w Barcelonie a to jest najwazniejsze
0
Juz o Cesca jestem spokojny :)
0
Po wypowiedzi Fausa to ja jestem spokojny o pieniadze i powinnismy brac Luiza poki jest okazja
0
Poczekaj jak Bale przyjdzie i bedzie tutaj wysyp tych kretynow mowiacych nam ze wygraja wszystko
0
Ale dla nich jak ktos powie ze Messi jest lepszy pd CR to ta osoba nie zna sie na pilce:)Nawet osoby z otoczenia Realu mowily ze Messi jest lepszy ale i tak jesli Cristiano nie wygra ZP to juz jest wszystko ustawione :)
0
Cadena Ser podaje ze Bale przejdzie dopiero za rok a Cadena to jednak wiarygodne zrodlo
0
Jak na debiut Neymara nie jest zle ;) Jeszcze sie zgra z zespolem i bedzie git :)
0
ADRIANOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!! Przypomniala mi sie Valencia :D
0
AAAAAAjjjjj MIsteeeer prawie :D Piekny strzal
0
MISTEEEEER GOOoOOOOOOOL :D Neymar asysta :D
0
Ale Alexis tam miesza :D
0
GOOOOOOL MISTEEEEER :D Cos niesamowitego :D
0
Vamos Neymar :)
0
Ale to Lechia od poczatku bylo wiadomo ze beda problemy :D
0
Jak to ktos napisal Habemus Tata :D
0
Jejuuu jeszcze jak dojdzie do nas jakis obronca :D Juz nie moge sie doczekac poczatku sezonu !!!
0
Ten mecz mozna ogladac bez konca :)