0

Oeoeeooeeeeee Victooor Valdeees

0

O jezu ale piekna akcja :D

0

Zaraz kibice rm beda pisac ze Baskowie nam sie podlozyli i mecz byl sprzedany :)

0

Sergiooo alee gooool :D

0

Meeeesssi :D Kolejna asysta Neymara ;)

0

NEYMAAAAR

0

A skad wiesz ze predzej zrobi gorszy zespol ? Moze lepiej poczekajmy na koniec sezonu i wtedy mozemy ocenic jego prace w Barcelonie

0

No prosze ladnie Getafe zaczyna ;)

0

Cos niesamowitego 4-0 :D Tego sie nie spodziewalem

0

Ahh Fabregas potrafi pieknie dograc :)

0

Messi dzisiaj jest niesamowity ;)

0

To jest oczywiste :) Ale na CN bedzie cicho ( po za meczami tymi waznymi ) dopoki BN nie zaczna wchodzic

0

„Prowadzimy politykę zero tolerancji. Na razie nie dostrzegliśmy żadnych problemów. Zachowanie naszych kibiców jest dobre i nie otrzymaliśmy żadnych skarg'' No to niech zaczna wchodzic na Camp Nou i skonczy sie cisza ;)

0

4.25 :D

0

0

Bo przeczytalem gdzies ze przyjda na mecz i jeszcze uslyszalem taka przyspiewke podczas meczu : Llega la Peste, llega el madridista,
con esos cuernos que saltan a la vista,
el madridista, hijo de puta,
el BOIXOS NOIS con su muerte lo disfruta

0

Doping lepszy jak na CN bo teraz mogli wejsc Boixos Nois

0

O to Ci chodzi ?

0

Nie wierze ! Jak to nie wpadlo !

0

Karny !!!

0

Doping na MiniEstadi dzisiaj porzadny :)

0

GOOOOOOOL !

0

A real podobno ma wygrac La Decime ;)

0

Haha a gdzie jest Agunia91 ktora pisala po strzelonym golu dla realu ,, i co leszcze''

0

Czy ten weekend nie jest piekny ? :) Barca wygrywa po bardzo emocjonujacym meczu a real traci pkt i jak jutro jeszcze Barca B wygra z realem b to bedzie cudownie ;)

0

real ma ogromne ale ogromne szczescie ze nie przegral ;) A i mam nadzieje ze redaktorzy wstawia skrot meczu z komentarzem RAC 1 :D

0

GOOOL GOOOL VILLARREAL

0

Jak to nie wpadlo ? Cos niesamowitego

0

Karny dla Villarreal powinien byc ;)

0

Organizuje sie tam nie duza grupa ale jest jednak troche cicho ale pod koniec meczu to juz jednak dosyc glosno bylo :P Jutro na MiniEstadi bedzie doping bo BN wejda :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?