pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oeoeeooeeeeee Victooor Valdeees
0
O jezu ale piekna akcja :D
0
Zaraz kibice rm beda pisac ze Baskowie nam sie podlozyli i mecz byl sprzedany :)
0
Sergiooo alee gooool :D
0
Meeeesssi :D Kolejna asysta Neymara ;)
0
NEYMAAAAR
0
A skad wiesz ze predzej zrobi gorszy zespol ? Moze lepiej poczekajmy na koniec sezonu i wtedy mozemy ocenic jego prace w Barcelonie
0
No prosze ladnie Getafe zaczyna ;)
0
Cos niesamowitego 4-0 :D Tego sie nie spodziewalem
0
Ahh Fabregas potrafi pieknie dograc :)
0
Messi dzisiaj jest niesamowity ;)
0
To jest oczywiste :) Ale na CN bedzie cicho ( po za meczami tymi waznymi ) dopoki BN nie zaczna wchodzic
0
„Prowadzimy politykę zero tolerancji. Na razie nie dostrzegliśmy żadnych problemów. Zachowanie naszych kibiców jest dobre i nie otrzymaliśmy żadnych skarg'' No to niech zaczna wchodzic na Camp Nou i skonczy sie cisza ;)
0
0
0
Bo przeczytalem gdzies ze przyjda na mecz i jeszcze uslyszalem taka przyspiewke podczas meczu : Llega la Peste, llega el madridista,
con esos cuernos que saltan a la vista,
el madridista, hijo de puta,
el BOIXOS NOIS con su muerte lo disfruta
0
Doping lepszy jak na CN bo teraz mogli wejsc Boixos Nois
0
0
Nie wierze ! Jak to nie wpadlo !
0
Karny !!!
0
Doping na MiniEstadi dzisiaj porzadny :)
0
GOOOOOOOL !
0
A real podobno ma wygrac La Decime ;)
0
Haha a gdzie jest Agunia91 ktora pisala po strzelonym golu dla realu ,, i co leszcze''
0
Czy ten weekend nie jest piekny ? :) Barca wygrywa po bardzo emocjonujacym meczu a real traci pkt i jak jutro jeszcze Barca B wygra z realem b to bedzie cudownie ;)
0
real ma ogromne ale ogromne szczescie ze nie przegral ;) A i mam nadzieje ze redaktorzy wstawia skrot meczu z komentarzem RAC 1 :D
0
GOOOL GOOOL VILLARREAL
0
Jak to nie wpadlo ? Cos niesamowitego
0
Karny dla Villarreal powinien byc ;)
0
Organizuje sie tam nie duza grupa ale jest jednak troche cicho ale pod koniec meczu to juz jednak dosyc glosno bylo :P Jutro na MiniEstadi bedzie doping bo BN wejda :)